100 De 100 Çalışan Sms Bomber

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

05359867919

liseden arkadaşımdır.fazla bombalama..sadece az önceki arkadaşın verdiği sms bomber'ı kullanıp.telini bombalıycam demişti.hadi ordan demişti.gerçektende öyle oldu arkadaşın veridği bomber programı 1 tane gönderiyormuş.çok pis alay etti benle içime oturdu.20 tane göndersen yeter.tel kitlenmesin.eyvallah

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastboy
    fastboy's avatar
    Erkek
    arkaşlar ben bu probram çoktan vardı çalışmıyor ben den soylemsı boyle boşeylerle ugraşmayın tht degerini duşurmeyin denemeyin boyle şeyleri ve yazmayın aynı zaman da

forum kurallarını okudum, admin ve moderatorlerın uyarılarını okudum, müritlerin uyarılarını okudum ve hala aciiiil plssss lütfeeeeen gibi başlıklarla yeni konu açacak kadar maloş davrandığım için (TGRLBB) tarafından banlandım. Başvurunun antikky e yapılacağınıda zaten biliyorum ban yeme ihtiyacımı giderdiği için (tgrlbb) ye teşekkür ederim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_komutan
    serseri_komutan's avatar
    Erkek
    A.q bu sitede birinin eline önemli bisi gecince sanki kendini bisi sanıyo istemiozlen bonber inni bitarafına monte et gönder gönder dur dürzü

Bu bana aitti
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haaktan
    haaktan's avatar
    Erkek
    bencede arkadasim.bolelerine sonradan gorme deniyo.yok s1md1 veremde tamam burasi bir paylasim stesi ama herkesin kendine faydasi olur.bilgi paylasimindan  çikmis bu olay

the person you have could can not the weech at the moment
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

bos bos yaziyosun ya adam gibi programi ver yada yazma o kdr

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    arkadaslar bu programin telefona zarari varmiki ben yokbiliyorum ama bu ne ise yarar mesaj fazlaligindan baska yani bi yarari varsa zarari soyleyinde ona gore kullanalim yani fasa fisoysa bosverin yazmaya degmez

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Godfadher
    Godfadher's avatar
    Erkek

allah ala neeeeeeeen  nediye bomber kullanırsınız bilmemki:( gidin morartıp işi bitirin yahu erkekce halletseniz ne olur sanki. ama yinede deim bomber hecbi işe yaramaz benden süllemesi .yinede gerekli düzenlemeleri yapabilen arkadaşlar varsa o zaman işe yarar yani bu uzman işiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

THEGodfadher
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaparike
    kaparike's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    05363187623 bomb et be bacanakk

Anti Envato
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

lan eziqler iste salla :))) dl ile yapmıs bende dusundum yapmayi ama calisan sms sitesi bulamadim ....

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maho_05
    maho_05's avatar
    Erkek
    emmo bu  programın aslı yok bence ya  işe yaradiğini ispat etmek istiyosan yolla benim no ya 0544 765 70 87 aha işte maden o kadar  saklıyosun prog. madem  prog.güveniyosun hallet bakim şu işi..

MaHo
Toplam Hit: 22566 Toplam Mesaj: 69