folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder %100 Saflıkta Argan Yağı - Mürit'e Para Kazanma Ya Da Ucuz Alım İmkanı

%100 Saflıkta Argan Yağı - Mürit'e Para Kazanma Ya Da Ucuz Alım İmkanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

Selamlar Müritler/Mürideler,

argan yağı nedir ne değildire girmeyeceğim, bilen bilir, bilmeyeni google benden iyi bilgilendirir :)

malumunuz benim hanım faslı. dolayısıyla şahsımızın ve akrabalarımızın fas-istanbul arası gidiş gelişi bol oluyor.

bi ara dikkatimi çektiydi bu argan yağı türkiye'de çok pahalı, orda ucuz. bir yandan da bu malın saf olanı piyasada pek bulunmuyor, içinde argan bulunan şampuanları, serumları ve ufak tefek şişelerde argan adıyla anılan argan aromalı kozmetik ürünleri var genelde.

saf argan satıyorum diyen de fiyat olarak uçuyor, örneğin: http://arganyagi.com/

sipariş bölümüne bakarsanız 50 ml için 129TL fiyat göreceksiniz.

velhasıl ben %100 saf argan yağını müritlere özel 50ml'si 22,5TL fiyatla, minimum 1 lt olmak üzere getirip istanbul'da teslim edebilirim. %500 gibi bir fiyat kârı oluyor sanırım :)

eşine dostuna akrabasına almak isteyene duyurulur.

ayrıca ben halihazırdaki işlerimin yoğunluğumdan dolayı bu işin pazarlamasıyla eticaretiyle falan uğraşamıyorum.

"la ben bunun ticaretini yaparım" diye düşünen mürit/müride olursa 5lt 10lt 20lt gibi alımlarda daha özel fiyatlar sunulur.

pm'den irtibata geçebilirsiniz.

satabilene güzel para kazanma kapısı olabilir.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

alsam mı ya cilt yağlı ve saç çok sert :/

pek pahalı değilmiş aslında.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

1lt'den aşağı getirmiyorum hocam, onu da göz önünde bulundurursan biraz daha pahalılaşabilir gözünde :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

yuzde yuz demissin; ama sana nasil inanacagiz?ki fas dedigimiz yer ticarette orospulugun girla dondugu bir yer. 100 liraya 5 sise bal + polenin hatta bagcilarda 1.5 liraya yiyecegin tavuk doner + ayranin organik olma ihtimali bence fastan alinma argandan daha yuksektir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

1lt'den aşağı getirmiyorum hocam, onu da göz önünde bulundurursan biraz daha pahalılaşabilir gözünde :)

hay mk ben onu 1tl diye okuyorum hani 22.5+1 diye :F

450 tl temiz para hayırlı işler :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Argan Yağı sadece Fas’ın güney batısındaki Agadir, Essaouira ve Taroudant bölgelerinde yetişen ve UNESCO tarafından koruma altına alınan Argan (Argania Spinosa) ağacının meyvesinden elde edilir.

Organik Argan Yağı yaşlanmayı önleyici, cildi besleyici ve tedavi edici özellikleri olması nedeniyle yüzyyllar boyunca Berber Kavmi kadınlarının güzellik sırrı olmuştur. Argan Yağı doğal ve etkili bir biçimde yaşlanmaya ve cilt kuruluğuna karşı savaşmaktadır. Kuru saçların nemlendirilmesinde hızlı ve etkin sonuçlar verir.

Mycity tarafından 25/Eki/13 03:24 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı

yuzde yuz demissin; ama sana nasil inanacagiz?ki fas dedigimiz yer ticarette orospulugun girla dondugu bir yer. 100 liraya 5 sise bal + polenin hatta bagcilarda 1.5 liraya yiyecegin tavuk doner + ayranin organik olma ihtimali bence fastan alinma argandan daha yuksektir

akrabanın yarısı fas'ta diyorum hocam, yoldaki tezgahtan almıyoruz yani, %100 safını özellikle araştırdık bağlantılarını kurduk.

parayı verin sonra getireyim gibisinden bir durum da yok. ben istiyorum diyene getiririm,

istanbul'da istediğiniz kimyacıyla, kozmetikçiyle, biyoloji uzmanıyla gelebilirsiniz, beraberce istediğiniz labaratuvara da gidebiliriz, mal budur dersin, ödemeni yaparsın.

bu arada Triumph denen engin bilgili mürit; 1,5 liraya dönerin ve 5şişesi 100TL balın organik olma ihtimali ile fas'tan alınma argan'ı kıyaslamışsın da, bu kadar saçma bir cümle olamaz. Argan'ın dünyada fas'tan başka biryerde üretimi yok. En safı, ağaç hali orda yani. Bilmeden bu boyutta saçmalaman çok su götürür ama, kendi konumu baltalamayacağım. 

yani gidip malın en safını bulmakla uğraşıyoruz, istanbul'a istediğimiz zaman gelişi girişi vs hallediyoruz, sonra gayet makul fiyatla hizmet sunuyoruz, merak eden efendi gibi yazsa amenna ama, bir de dingil dingil yorumlarla uğraşıyoruz.

kısacası üründen emin olmasam, hergün takıldığımız platformda paylaşmam. ciddi ilgilenenle buluşur, kendimizi tanıtırız, icabında ürünü de inceletiriz.

Yok bu iş öyle olmaz, şöyle olsun diyecek olan varsa, mantık dahilindeki efendi mizaçlı önerilere de açığız.

muaythaist tarafından 25/Eki/13 07:48 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

20 kişi toplanıp 1 lt yağa girsek kişi başına 50 ml düşer :| 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

peki birşey soracağım hocam. hocam bir dakika anlamadım ben şimdi hesap kitap durdu kafada. litresi 450 tl oluyor değil mi ? 

peki ben bu argan yağını krem şampuan olarak ya da saf olarak nerde nasıl satarım ? 

yani bunu internetten satacağım diyorsan eğer seo su cartı curtu zaten 2 litre argan yağı parasının kazancını buraya aktaracaksın. doğal olarak ilk başlangıçta 1000 tl ye yakın para bu iş için harcayacaksın kardan da 9000 tl zararın olacak. sonra bekleyip satışa mı başlayacağız ? biraz zahmetli meşaketli. eğer elinde var ise argan yağı senin. biz siteyi hazırlayalım 50 ml yi 22,5 dan değil de 30 dan ver satışı biz yapalım kargosunu sen yap. hem sen hem biz kazanalım. yani bilemedim ben. günaydın herkese. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

100ML felan satıyorum deyeydin alabilirdikk :D  

hayırlı satışlar. 

ne diyon?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

peki birşey soracağım hocam. hocam bir dakika anlamadım ben şimdi hesap kitap durdu kafada. litresi 450 tl oluyor değil mi ? 

peki ben bu argan yağını krem şampuan olarak ya da saf olarak nerde nasıl satarım ? 

yani bunu internetten satacağım diyorsan eğer seo su cartı curtu zaten 2 litre argan yağı parasının kazancını buraya aktaracaksın. doğal olarak ilk başlangıçta 1000 tl ye yakın para bu iş için harcayacaksın kardan da 9000 tl zararın olacak. sonra bekleyip satışa mı başlayacağız ? biraz zahmetli meşaketli. eğer elinde var ise argan yağı senin. biz siteyi hazırlayalım 50 ml yi 22,5 dan değil de 30 dan ver satışı biz yapalım kargosunu sen yap. hem sen hem biz kazanalım. yani bilemedim ben. günaydın herkese. 

Hocam halihazırda koşturduğum dünya işim var, inan bu işin kargosuyla paketiyle uğraşacak vaktim yok.

biraz rahatlarsam kendim de pazarlamaya çalışabilirim ama, yakın zamanda öyle bir imkan görünmüyor.

elimde stok tutmuyorum, birileri istedikçe getiriyorum. dediğin gibi litresi 450TL yapıyor.

daha yüksek miktarlarda alım düşünen olursa, fiyatı daha aşağılara çekeriz.

Toplam Hit: 1986 Toplam Mesaj: 17