folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder 1000 $ Lık Toplama Sistem

1000 $ Lık Toplama Sistem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

zafer1041 bunu yazdı:

arakadaşta var 2500 onu 3000 yapmış underground ta takılma yapıyo ekrankartı 128 fx 5200 diyo ki overlock olduğu için takılıyo ama çok küçük bir takılma ben bunu istemiyorum ondan

1. Arkadaşına söle overclockdan takılma olmaz..
    2. Söle ona.. sonucta 5200 ekran kartı var.. Sistemi fazla zorlayacak şeyler yaparsan tabi takılır. Arkadaşın overclock yapmayı bilmior sanırım.

2500 işlemciler gerçekte 2500 değil 3000.. 3000 işlemciler downclock satılıyor anlayacağınız.

Amd 1133 işlemci + gf2 ti var overcock yaptım şu anda 1024 de gayet sağlan oynuor valla..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek
    dostum baya anlıyosun bu işten bir sistem toplasana bana 1000$ 1100$ civarında  birde adres ver bende sipariş vereyim o adresten babalar gibi kullanim birbiri ile uyumlu parçalar nelerdir bilmiyorum

Paradan 6-0 Atabilirsiniz Ama Tarihten ASLA...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sistemguru
    sistemguru's avatar
    Erkek

arkadaşım sen sakın aybilgisayardan alma çok kötü bir firma bu eğer bilgisayar almak istiyorsan intel alma diğer arkadaşlarında dediği gibi amd de al bende amd kullanıyorum amd 2500+ al board olarak epox dan başka marka almanı tavsiye etmem yada epox board almıyacaksan ozaman amd alma ama sen benim dediğimi yaparsan çok güzel bir sistem toplarsın. bak şimdi Amd 2500+ epox board 512ddr 400MHz 2 ad ram dual çalışması için 120gb hdd ama serial ata alma amdlerde sorun çıkartıyor. birde nerden alıcaksın www.eksenbilgisayar.com buradan al fiyatlarda uygun bende burada çalışıyorum telefonuda 0216 418 00 21 ister ara ister webden bak ama telefonla konuşursan daha iyi fiyat alırsın. benden bu kadar karar senin... 

wWw.sistemguru.Com Teknoloji keşfe Çıkın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek

hepinize çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz herşey için teşekkürler ben sipariş vermeye başliim artık netten eksene bye.

Paradan 6-0 Atabilirsiniz Ama Tarihten ASLA...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeSPoT
    DeSPoT's avatar
    Erkek

Toplam Hit: 4252 Toplam Mesaj: 16