1000 1500 Tl Telefon Onerısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

forumdaki telefon önerilerine bakıyordumda bi daha konu açmayayım dedim.

hepsiburada da lg g4  1300

media markt ta  lg g4  1900 arada 600 lira fark var.Nedendir bu fark bi güvenemedim ?  :/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mt93 bunu yazdı

media markt ta  lg g4  1900 arada 600 lira fark var.Nedendir bu fark bi güvenemedim ?  :/

Paralel ithalat ondan 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    mt93 bunu yazdı

Paralel ithalat ondan 

anladığım kadarıyla garanti ve satış sonrasında  sıkıntı yaşıyorsun ucuz olanda... riske girmek istersen fiyat bu diyorlar yani yanlış anlamadıysam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Doğrudur LG G3 eridi servisi direk değişim verdi 16 GB cihaz verdim şaka yaptım 32 GB verseniz olmaz mı dedim adam olur dedi ben şok, ben vefat ben iptal. 

Bu senaryoda servis paralel olsaydı kullanıcı hatası deyip çıkacaktı kenara. 

Şu anda Apple'dan sonra en iyi teknik servis LG Türkiye'de. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Doğrudur LG G3 eridi servisi direk değişim verdi 16 GB cihaz verdim şaka yaptım 32 GB verseniz olmaz mı dedim adam olur dedi ben şok, ben vefat ben iptal. 

Bu senaryoda servis paralel olsaydı kullanıcı hatası deyip çıkacaktı kenara. 

Şu anda Apple'dan sonra en iyi teknik servis LG Türkiye'de. 

yok artık o derece yani :D bu paralel ithalat olayına baktımda riske alınmaz gibi geldi heleki telefonu başkası için bakıyorum :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

konu hortlamış ama tekrarlayalım

1. sony kendisi en iyi kameraları üretsede telefonları çok kötü çekiyor.

2. LG ve Apple ın servisi iyidir fakat o ucuz cihazlar / hepsiburada dahil / paralel ithalat yani yetkili servise veremezsiniz değişim vs beklemeyin.

3. ne yaparsanız yapın plastik kasalı telefonlara 1tl üstü para vermeyin , nede olsa kılıf ile kullanacam demeyin o metal cihazı sağlam tutan şey aynı zamanda.

yanlız kamera olayı sadece lens ile mercek ile bitmiyor  hala ara sıra kıyas yapıyorum iphone 6 ile note 5 kamerası düşük ışıkta iphone tertemiz iken samsung noisli çekiyor ortam aşırı karanlık omasa bile

ışığı iyi ayarlayamıyor , sony de de netlikte var bu problem manuel ayarlarda çok iyi çekebilseizde oto da kötü.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Note 5'in kamerası fotoğraf çekiminde her türlü iphone tokatlar. Note 5'in video çekiminde yazılımdan dolayı geç netleme sorunu var :

https://youtu.be/ES2IeX2Tyos

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

xperia z3 plus aldım 3 aylık 1300 TL'ye olumlu olumsuz bir sürü yorum var , sony kalitesine güvenim var ama inceleyeceğim .. malzeme kalitesi güzel görünüyor ama incedikten sonra sana da öneri de bulunabilirim.

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı

xperia z3 plus aldım 3 aylık 1300 TL'ye olumlu olumsuz bir sürü yorum var , sony kalitesine güvenim var ama inceleyeceğim .. malzeme kalitesi güzel görünüyor ama incedikten sonra sana da öneri de bulunabilirim.

Malzeme kalitesi Sony'nin daima iyidir p konuda sıkıntı yaşamazsın fakat kameraları tırt. Oda otomatik modda. Sen ayar verirsen güzel çekiyor. Anlayacağın yazılım tırt. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Lemuria bunu yazdı

Malzeme kalitesi Sony'nin daima iyidir p konuda sıkıntı yaşamazsın fakat kameraları tırt. Oda otomatik modda. Sen ayar verirsen güzel çekiyor. Anlayacağın yazılım tırt. 

Manuel kullanıyorum zaten hocam,sony'nin bu politikası cidden çok saçma,anlam veremedim.

dont think twice its all right
Toplam Hit: 6168 Toplam Mesaj: 65
telefon telefon