1000 Kontor Gitti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Hocalar bugun bi 1000 kontor aldim, eve geldim bunu kaziyim dedim, kazima yerini kaziyinca sifrede gitti, gote geldim :))

Simdi naapcam hocalar ben yha :D

1000 kontor girdi bana :DD  Ne yapcam simdi ben?? :)

A) Intihar mi ediyim?

B) Soguk su mu iciyim?

C) Isin kilicimi alip kesiyim mi tum Turkcelli?

D) Geri getiremezmiyiz bu kontorleri :D 

I find your lack of faith disturbing.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Turkcell müşteri hizmetlerini ara 4440532 ( hazırkartta aynıdır sanırım ) yardımcı olurlar arkadaşında başına geldiydi veriyorlar oradan

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

evet Hat turkcell se müşteri hizmetleri telefonla hallediyo

yok avea ise yine müşteri hizmetlerini ara yalnz onlar kontor kartının fotokopisini istiyorlarr bizzat başıma geldi benimde ben böyle halllettim.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

accayip seri konu temizlerim...

geyik yapmayın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ewet benimde başıma geldi 250 ktr kazıyınca şifrede kayboldu. kartın üzerindeki seri numarasını söylüyosun sonra sana bi fax numarası veriolar kartı oraya faxlıyosun onlar gerisini hallediyo. hadi hayırlısı kardeşim =)

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek
    Isın kılıcını al tüm turkcelli kes:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    militan_semi
    militan_semi's avatar
    Erkek

bi ara benım de basıma geldı işte turcell in kontur kartları bole dandık vodofone bole degil aradım hemn musteri

temsilciligini izah ettim durumu seri no istedi verdim ondan sora rakamları saydı yazdım soragirdim yuklendi...

IF YOUR CLUP S3M1XDL1N3 FOR M1L1T4N
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klinsmann
    klinsmann's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bide mesela kontürü yükleyipde aktivasyon gelmeden kartı atmayın göte gelmeyin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

önceden kntr hack vrdı fake sms ile şimd o açııı kapattılar sanırm ..şimdi 14 haneli kntr şifresinin son 3 rakamını tersten girerek hacklenebilio .

örn : kazıdığımz şifre = 32030715202*5*4*1* bu olsun , bu şifreyi böyle giricez =32030715202*1*4*5* son 3 rakamı tersten girin böylelikle kntr hacklenebiliomuş ablamın ve kend kazıma kartları her seferinde yaparım ama dha hiç geLmedi  ..büyük ihtimalle allta seri num. olur kazıma kartlarında mşteri hizmetlerine o seri num. verince bLki bişeyler yapabLrler .

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    elinde bulunan kazıdıgın kart ile birlikte türkcell ana bayiye gidiyorsun fax çekiyorlar şubeye en kısa zamanda koturunu veriyorlar

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    hoca bize ne a.q senin kontöründen..git yenisini al alamıyosanda otur su iç bi bardak..
    böyle boş konular açmaya lüzum yok..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
Toplam Hit: 4825 Toplam Mesaj: 12