folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 11 Ağustos 1999 Depremi Hakkında Şok Belge

11 Ağustos 1999 Depremi Hakkında Şok Belge

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patriot
    patriot's avatar
    Erkek
    abi ben MİT in hakkında çok şey biliyorum. Şu an mit dünyanın en iyileri arasında zaten. Bu olayı açarsak zaten çok derinlere inmek lazım. çünkü verdiğim URL lerde ki yazılarla bitmiyor. yani yazıdada dediği gibi. Amerikada bir kaç jonny'yi kurtarmak pahasına türkiyede 45000 kişinin ölümüne neden olabilecek kadar şerefsiz bir ülke!

savaş her şeyin babasıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Designer bunu yazdı:
    -----------------------------
    size şöyle söyliim MIT (Milli istihbarat teşkilatı)
    hiçte boş adamlardan kurulu değil.. dünya üzerinde çoğu istihbarat teşkilatlarıyla yarışacak güçte.. ama biz bilmiyoruz açığa çıkmıyo.. böyle bi olayın lafı geçseydi dahi bu insanların haberi olurdu ...
    sanmıyorum bana mantıklı gelmiyo arkadaşlar...
    -----------------------------

+1
    MIT hic mi hic bo$ deil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhiteThales
    WhiteThales's avatar
    Erkek
    Designer +1

Bu arada..
    Gurultu kopması ısıklar felan normal
    annemin babaannesi de ole anlatırmı$..

deprem oncesi buyuk bi gurultu koparmı$..

Ayrıca Millet Bize İpnelik yapmak istese İstanbul ve
    Ankara Yapar..
    Ha Ayrıca ..

Deprem Olan Yerler Hep Fay Hattı Üzeri..
    yesilkoy..avcılar mesela..
    Hep fay ustu.. dier yerler olmuy o

WhiteThales
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PcKoPaT-
    _PcKoPaT-'s avatar
    Erkek
    Ya beyler biz daha ADANA' DAKİ URAMYUMLARI kullanamıyoz bile. Bu deprem olayı zaten USA' nın [O.Ç.LARI]. Pkk'yı zaten o doyuruyo.

Ceviz Kabuğunu eskiden kaçırmadan izlerdim. O sıralarda Adamın biri "HAVAyla çalışan oto" yapabileceğini, devletin 100 milyar vermesi durumunda bu otoların seri imalatına geçebileceğini söylemişti. Daha sonra OTTÜ'den bi gözlük çıktı. Bu imkansız dedi. Ve bu gözlüğe tek destek kendisi gibi çok bilmiş(buda gözlük) PROFlardan geldi. İmkansız olmasının nedeninide bizim elemanın "İLKOKUL" mezunu olmasına dayandırdılar. Vede bizim elemanın sesini bastırdılar. Biraz medyaya konu oldu. İki gün içerisinde unutuldu gitti. Üç gün sonra bi FRANSIZ ajanı bu havayla çalışan arabayı çıkardı. Ve bunun patentini aldılar. Yani ARABAYI TÜRK BULDU, ALLAHIN FRANSIZI ÜRETTİ. Kaliteli bir yerden duydum, Türkiyedeki basının %85'i USA[o.ç.]'nın ajanı. Hatta TBMM'deki 550 millet vekilinden 455 ABD'ye çalışıyo...

Benim en sevdiğim hocamın en sevdiği sözü:
    "BİZLER ZENGİN TOPRAKLARDA YAŞAYAN fakirleriz..."

Daha fazla uzatmayım

Göte Giren Şemsiye Açılmaz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PurgatorY
    PurgatorY's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar Bu teoriler büyük bir ihtimalle doğru bence 1 gece önceki olayı hatırlıyorusunuz ttnet de sorun yaşanıyordu.hatta bu olay birkaç günlük birşeydi devamlı bağlantı sorunları verikayıpları yaşandı bunuda nato nun yapmış olması büyük bir olasılık çünkü 1 gece istatistiklerin abd ye gelmesini önleyip abd nin bu sorumluluktan uzak tutulması önlenmiş olmuyormu?sanki şöyle bir açıklama yapıcaklardı biz verileri göremedik bunun için erken uyarı sistemini devreye sokamadık diceklerdi.ve öylede oldu çünkü en gelişmiş ölçüm abd lilerde var kayıtları inceliyip farklı bir oluşumun olup olmadığını anlıyorlar..
    yoruma açık...

Biz üzerine güneş doğmayan kentin insanlarıyız...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madmax
    madmax's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bu olayın ucu çook gerilere gidiyor.bu projenin mucidi Nicola Tesla adında bi bilim adamı.araştıranlar anlarlar ki bu adam gerçek bi deha.ama M.I.B tarafından ortadan kaldırılıyor.haarp projesi şu an gerçekleşmiş olması %99.9 ihtimal ve bu sadece A.B.D nin uğraştığı bi proje değil.fransa,rusya.abd hatta japonya bile çalışmalar yapıyor.ayrıntılı bilgiyi Aydoğan Vatandaş'ın HAARP isimli kitabını okuyabilirler.gerçekten çok derin bi konu.ben uzun bi süre araştırmıştım.komplocuyumdur da...
    herkese selamlar.....]

Biliyorsan konus ibret alsinlar, Bilmiyorsan sus,bari adam sansinlar!... Büyük adam olmaya gerek yok,sadece "Adam" olalım yeter!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gune$ tutulmasi depremleri etkilermi$
    deprem olmadan 1-2 gun once gune$ tutulmasi olmu$tu ve NASA bu gune$ tutulmasinin en iyi izlenebilecegi yer olarak Turkiyeyi gostermi$ti

(11 agustos deil 17 agustos)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SmpYnTurk
    SmpYnTurk's avatar
    Erkek
    Beyler biraz mantıklı düşünün...
    Ankara gibi deprem olasılığı düşük yerlerde yapmak yerine... Tam fay hattı üstünde yaptılar neden ?
    Çünkü dikkat çekme meselesi... Bence gerçekten mantıklı bir teori... Birşeyler yapmak lazım ama ne :?

Düsmanım ateşse!!Dostlarım ateşten beter!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnvoyCharedtes
    EnvoyCharedtes's avatar
    Erkek
    Bu komployu önceden duymuşdum bunada cidden inanıyorum çünkü dünya öle bi durumdakı bizim bilmediğimiz neler oluyor kimsenin aklının alamıycağı şeyler oluyor ama hepimizin haberi olmuyor tabiki bu olayı öncedende okumuşdum ama neden Istanbul Ankara büyük şehirler vs değil demek biraz saçma bu ülkelerin afedersiniz ne kdar oro..evladı oldugunu hepımız bılıyoruz biranda tüm ülkeyi yok etmek hem sıkar hemde peq akıl karı bir iş değildir herşeyi yavaş yavaş alışdıra alışdıra yapıyorlar ellerinde daha ne silahlar var belki bizimde var ama herşeyi bir anda kullanmak uygun olmuyor sanırım devlet stratejileri hep böyledir herşey zamanı gelene kadar beklenir.Ve bana göre bu olaydaki en buyuk kanıt Israıl gibi bizi sevmiyen kanı bozuk yahudı bir ulkenın gelip bize ilk gun yardım etmesi peq akıl karı değil yapabilceğimiz tek bişey var ülkemiz için çalışmak ülkemize yararlı olup Türkiyeyi en iyi yere getirmek dunku yetme devletlere boyun eymemek.

Üstte gök basmasa, altta yer delinmese,Türk milleti, ilini töreni kim boza bilecek.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patriot
    patriot's avatar
    Erkek
    Ya şimdi amerikayı kimse korumasın. Amerika ırak'a demokrasi getirecez dedi. Ama bi 100 yıl geçmişe gidip bi bakın neler neler var. Chester projesi falan. çok büyük şeyler. Onun için tarih çok önemli!

savaş her şeyin babasıdır
Toplam Hit: 6597 Toplam Mesaj: 24