folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 128 Bit PPTP Şifreleme Özelliği Olan VPN Arıyorum (Akk İle İlgili)

128 Bit PPTP Şifreleme Özelliği Olan VPN Arıyorum (Akk İle İlgili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

Ben Vdsl'de 7 aydır kullanıyorum. P2P destekli serverları var Hollanda,İsveç,Abd vb. Vodafone Net dışında denediğim İss'lerde işe yaramadı. Türksat Uydunet, TT Adsl,  TürkNet Adsl bağlantı işe yaramadı. %100 Vodafone'da denendi çalışıyor. 

bu verdiğin adresten beceremedim. bu sadece dns veriyor onu da girdim olmadı.

imza mı gelmiş?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

Ben Vdsl'de 7 aydır kullanıyorum. P2P destekli serverları var Hollanda,İsveç,Abd vb. Vodafone Net dışında denediğim İss'lerde işe yaramadı. Türksat Uydunet, TT Adsl,  TürkNet Adsl bağlantı işe yaramadı. %100 Vodafone'da denendi çalışıyor. 

bu verdiğin adresten beceremedim. bu sadece dns veriyor onu da girdim olmadı.

http://support.smartdnsproxy.com/customer/portal/articles/1908962-vpn-setup-for-windows-8-pptp-protocol

http://support.smartdnsproxy.com/customer/portal/articles/1907772-vpn-server-locations-addresses

Hvor ulvens ører er, er ulvens tenner nær...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

bir vpn firmasının frankfurt sunucusuyla denedim olmadı istanbul sunucusuyla işe yarıyor teşekkürler yöntem için

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bende bu yöntemi öğrenebilirmiym 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

aynen yöntemi anlatın la :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

buyrun heçkır birisi paylaşmış :D

https://www.youtube.com/watch?v=Oqvjlo0FMQA

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

ya deniyorum speedtestte  hızlır  50 mbit çıkarken   chrome ile bişi indirirken hala 300   yada torrentler hala 300 ne alaka çözemdim. ama speed testlerde yüksel çıkıyor hep .S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek

Olay Windows'a pptp özel vpn ağı kurmakta yukarıda resimli kurulum sayfasındaki  gibi yapacaksınız.  Diğer linkte serverların url'leri mevcut. Siteden üyelik alıp vpn ağını oluşturamayan yapamayan varsa pm atsın. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı

Olay Windows'a pptp özel vpn ağı kurmakta yukarıda resimli kurulum sayfasındaki  gibi yapacaksınız.  Diğer linkte serverların url'leri mevcut. Siteden üyelik alıp vpn ağını oluşturamayan yapamayan varsa pm atsın. 

vpn login adına illa kart tanımlaması istiyor. Beleşe alamıyor muyuz;? Nick yazıyorum, active yapıyorum yibbine bunu diyor;

VPN Account Activation Error VPN service is only available for subscribed customers. Please subscribe to Smart DNS Proxy service before you can use this feature.

coLin tarafından 22/Eki/16 03:07 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kernel_Panic
    Kernel_Panic's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı

vpn login adına illa kart tanımlaması istiyor. Beleşe alamıyor muyuz;? Nick yazıyorum, active yapıyorum yibbine bunu diyor;

VPN Account Activation Error VPN service is only available for subscribed customers. Please subscribe to Smart DNS Proxy service before you can use this feature.

http://sharewareonsale.com/s/smart-dns-proxy-giveaway-sale

Üstteki linkten 6 Aylık beleş üyelik almıştım demekki aboneliği olmayan 14 günlük trial deneme üyeliğe vermiyormuş. Buna benzer bir site daha vardı onu bulunca yazarım buraya.

Toplam Hit: 6113 Toplam Mesaj: 45
vpn akk vpn pptp