folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 15 Aralık Ehliyet Sınav Sonuçları Açıklandı

15 Aralık Ehliyet Sınav Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

D e r s le r

Ders Adı

Puanı

Açıklama

MOTOR_B

100

GİRDİ

TRAFİK_B

100

GİRDİ

İLKYARDIM_B

100

GİRDİ

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Beyler şu alım süreci nasıl oluyor? Haftasonu gireceğiz direksiyona pazartesi açıklanır açıklanmaz trafikten gidip alabilir miyiz ehliyeti? 1 günlük bir iş mi nedir? Birde yeni kimlik sistemine geçtik heralde ehliyet değüilde direk o kimliğimi alacağız

internetten randevu alıyorsun,gerekli evrakları tamamlayıp götürüyorsun emniyete orda sana polis amcalar gün verio,gidip ogün ehliyeti alıyosun.

(baklavayı unutmayalım beyler...Dedeye Sahip Çıkalım)

illa sınava gırdıgımız ildekı emnıyetemı gıdıcez herhangibir ildeki emnıyettende alınabılırmı

muhtemelen hocam,arkadaş konyada okurken girmişti sınava.istanbula geldi.tekrar konyaya gitti ehliyeti almak için :/

Bilgi için sağol hocam. Direksiyon sınavı için aranan oldumu hiç. Ben aradım Mili Eğitimden haber gelmedi bizde bekliyoruz dediler. 

direksiyon sınavı pazar günü hocam,kursu ara.70 tl de harc istediler.

Aradım yarın tekrar ararım o zaman da 70 TL mi istediler hoy one öyle :D A2 de 35 almışlardı :| Oy oy ne güzel girecek yine. 

Biraz önce tekrar aradım haftaya dediler. Bu tüm Türkiye de aynı olmuyor mu ya şaşırdım. 
    kadirozdemir tarafından 04/Oca/13 17:09 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

Beyler şu alım süreci nasıl oluyor? Haftasonu gireceğiz direksiyona pazartesi açıklanır açıklanmaz trafikten gidip alabilir miyiz ehliyeti? 1 günlük bir iş mi nedir? Birde yeni kimlik sistemine geçtik heralde ehliyet değüilde direk o kimliğimi alacağız

internetten randevu alıyorsun,gerekli evrakları tamamlayıp götürüyorsun emniyete orda sana polis amcalar gün verio,gidip ogün ehliyeti alıyosun.

illa sınava gırdıgımız ildekı emnıyetemı gıdıcez herhangibir ildeki emnıyettende alınabılırmı

muhtemelen hocam,arkadaş konyada okurken girmişti sınava.istanbula geldi.tekrar konyaya gitti ehliyeti almak için :/

Bilgi için sağol hocam. Direksiyon sınavı için aranan oldumu hiç. Ben aradım Mili Eğitimden haber gelmedi bizde bekliyoruz dediler. 

Aradım yarın tekrar ararım o zaman da 70 TL mi istediler hoy one öyle :D A2 de 35 almışlardı :| Oy oy ne güzel girecek yine. 

Biraz önce tekrar aradım haftaya dediler. Bu tüm Türkiye de aynı olmuyor mu ya şaşırdım. 

evet haftayaymış hocam yeni geldim bende.70 lira harç bayıldım...ehliyete yeni yazılıcaklara ALLAH yardım etsin kurs fiyatları 2-3 katına çıkmış.

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

evet haftayaymış hocam yeni geldim bende.70 lira harç bayıldım...ehliyete yeni yazılıcaklara ALLAH yardım etsin kurs fiyatları 2-3 katına çıkmış.

Ha tamam bende dedim hayırdır notumuzumu beğenmediler dedim :D Ya ehliyet almak tam bir çileymiş. Birde düzgün bir yer bakmak gerek. Ben a2  ve b ye girerken 50 TL mili eğitime yatırdım. A2 mülakatda 35 TL verdim bunada 70 verecekmişiz :| A2 ve B için kursa 350 TL verdim ben. 350 TL haricinde 50+50: 100 MEB'e. 35+70: 105 harç. Şimdi alırken ne kadar girecek onu merak ediyorum ben :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bana en haz 400 daha girice kesin:/ 300 kurs+50 yazılı sınav harcı + 70 direksiyon harcı.

ama ben bu 70 tl direksiyon sınav harcını sordum bi yasal dayana yok.sınav harcıysa bankaya yatıralım size nie veriyoz dedim.ya işte benzin parası  sınav yapmaya gelicek meb yetkililerine verilen para vs... dedi...siz siz olun ehliyete yazılırken kursla sıkı pazarlık yapın ve herşeyi en başından konuşun.sonradan şu şöyledi bu böyleydi diyip karşınıza süpriz ödeme çıkarmasınlar.

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

bana en haz 400 daha girice kesin:/ 300 kurs+50 yazılı sınav harcı + 70 direksiyon harcı.

ama ben bu 70 tl direksiyon sınav harcını sordum bi yasal dayana yok.sınav harcıysa bankaya yatıralım size nie veriyoz dedim.ya işte benzin parası  sınav yapmaya gelicek meb yetkililerine verilen para vs... dedi...siz siz olun ehliyete yazılırken kursla sıkı pazarlık yapın ve herşeyi en başından konuşun.sonradan şu şöyledi bu böyleydi diyip karşınıza süpriz ödeme çıkarmasınlar.

Ağabeyim de önceden girmişti o bu tür ücretleri vermemiş. SAdece B için 250 TL yi vermiş mebe yatırılan para filan hepsi içinde onlar halletmiş. İşte ben aceleye getirdim babamın arkadaşı diye bir yere yazıldım. Neyse diğer girecekler dikkat etsin tüm her şey içinde diyerekten yazılsın para isterlerse hepsi içinde dediniz tek kuruş vermem deyip kurtulsun işin içinden. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

açıklama kısmında geçti yazması gerekmiyormu ne o öle girdi  :D bu arada  geçen arkadaşlar hayırlı olsun ıslatalım dicemde  kim bilir nerdesiniz!..

maycamp85
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

40 TL aldılar direksiyon sınavında :) Diğerlerine göre az vermişim iyi. 

Şimdi direksiyondan da geçtik. Ben 15 tatilde alacağım. Ama bu randevu filan nasıl acaba bilen var mıdır? 

Hem A2 hem B için 500 TL çekcem yeter inşallah sömürdüler anasını satim :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

SERTİFİKA SINIFI

Ehliyet Harç Ücretleri

2013 yılı

EHLİYET KART PARASI

2011 YILI

EHLİYET  ÜCRETİ

A2,F,H  ehliyet alacaklar 111 TL. 101 TL = 212 TL
    B ehliyet alacaklar
    334 TL.
    101 TL
    = 435 TL
    E ve D ehliyet alacaklar 557 TL. 101 TL    =  658 TL

Fiyatlar buymuş ancak ben A2 ve B beraber alacağım için 334+111+101: 546 TL ödeyeceğim değil mi. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek

Açıklama: Girdi

Metallica Rules
Toplam Hit: 2575 Toplam Mesaj: 31