folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder 15 Mayıs Yürüyüsüne Kesin Gelecek Olanlar

15 Mayıs Yürüyüsüne Kesin Gelecek Olanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

daha önce mesaj atmak istemedim belli olmadığı için şimdide tam belli değil fakat yüksek ihtima lgelcem gibi gözüküyo

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FCN bunu yazdı:
    -----------------------------

daha önce mesaj atmak istemedim belli olmadığı için şimdide tam belli değil fakat yüksek ihtima lgelcem gibi gözüküyo

ihtimal dahilinde olanlar da gelirse 30 kisi olduk..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

fatin evden çıkıyo göz kulak olun fatinime :|

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

DaSpOnGe bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

fatin evden çıkıyo göz kulak olun fatinime :|

ahhah :D dasp senide bekleriz istanbula gelince :D  darkıda kap gel

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

şimdi tam mekan nere nerde buluşuyoz

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Oda kulenin orada trt binasının önü boş oluyor her zaman kalabalık olucağından taksimde bir tek orayı boş bulabiliriz

isterseniz orada paslaşabilir üyeler sonrada demlenmeye işi orada yapılabilir hem ucuz hem manzaralı tekelden al gel iç:)

FuCk yOu System..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Hocam bi uğrayacağım diye beni listeye eklememişsin :) önce yanınıza geleceğim biraz takıldıktan sonra uğramam gereken bi kaç grup daha var onların yanına gideceğim. Resmi rengimiz olan siyah t-shirt le geleceğim, Görüşürüz yarın. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Pek tanıyanınız yoktur beni ama listeye ekleyebilirsiniz. Gelirim.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

numaralarını yollayanları kaydettim. meydana gittigimde tek tek ararım herkesi. cok gecikmemeye özen gösterelim müridler.

maksimum 13:30 gibi gelirseniz iyi olur..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

numaralarını yollayanları kaydettim. meydana gittigimde tek tek ararım herkesi. cok gecikmemeye özen gösterelim müridler.

maksimum 13:30 gibi gelirseniz iyi olur..

ben daha öncede dedigim gibi pilav gününden dolayı 14.00 gibi gelebilirim. o yüzden numaranı ver de arıyabileyim seni.

bu arada sen hazırladın mı döviz vb. ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
Toplam Hit: 24054 Toplam Mesaj: 202