folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder 1.5 Tb Civarı Çeşitli Konularda Eğitim Arşivi

1.5 Tb Civarı Çeşitli Konularda Eğitim Arşivi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Ben tanıyorum bu arkadaşı galiba  yıllar önce pvp serverin birinde beraber zaman öldürmüşlüğümüz var  %99 aynı kişi, genç arkadaş  Skypeta ekli hala bu işlerle uğraştığından haberdar bile değildim.  Ben de buradan Kutluyorum kendisini sağlam arşiv olmuş.

düzenleme : Fotğraflarına baktım  evet =) aferin  Enes'e 

Cupofcoffee tarafından 14/Şub/16 01:14 tarihinde düzenlenmiştir

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

çok çeşit olduğu için çoğu konuda ayrıntılara girilememiş, fakat yinede çok başarılı çizik atayım..

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    gözüm kamaştı sonuna gelene kadar. diğerleri gibi olmayıp bir iki video `ya bakarım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Guzel

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

O değilde error 500 veriyor. :) 

EDİT: Bu arşiv piyasadan kaybolmaması için ne yapabiliriz , 1.5 tb indirebilecek durumda değilim su anda :) 

Roark tarafından 14/Şub/16 15:44 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

error vermeyeydi iyiydi ama emeğine sağlık hocam.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

hoca ateş etmiş  valla. Bu hizmeti bize sağlayan baştan aşağı herkese teşekkürler. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

bomba gibi geldi valla

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    Roark bunu yazdı

O değilde error 500 veriyor. :) 

EDİT: Bu arşiv piyasadan kaybolmaması için ne yapabiliriz , 1.5 tb indirebilecek durumda değilim su anda :) 

google 500 verdiginde sayfayi yenileyin. 2. veya 3. de duzeliyor.

Arsiv kaybolmasin istiyorsan adama baasta buluna bilirsiniz. adam yazmis blogunda aylik 20 dolar oduyorum google a bu hosting icin. eger birgun odeyemeyecek duruma gelirsem o zmn ancak silinir ki suanda odeye biliyorum ilersini bilemem gibisinden.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

Aradna zaman geçmiş ama halen videolar aktif. Ve yazın çalışmak üzere epey bişey indirdim... Tekrar sonsuz teşekkürler paylaşım için....

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
Toplam Hit: 5765 Toplam Mesaj: 41
egitimarsivi