15K Civarı Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

selamlar. 15k civarına android telefon bakınıyorum. istediğim temel bi kaç özellik var.

*kamerası iyi olsun.

*yazılım ile imei atılıyor olsun direnç düşünmüyorum.

*1-2 sene sorunsuz götürsün.

oneplus 9 ve pro'suna yükseldim ama dh'de filan çok şikayet eden olmuş şarj ve ısınma hakkında. tek tük amoled yanığı şikayeti duydum kararsız kaldım telefon için.

bu şartlar altında önerdiğiniz, kullanıp memnun olduğunuz telefonları paylaşırsanız sevinirim. 500 çeşit cihaz olmuş insan karar veremiyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung A54.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

10 - 15 arası eşime alıcam takipteyim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Samsung A54.

exynos işlemciye ne diyosun ? oldum olası hiç sıcak bakamadım bu işlemciye.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu telefon hakkında pek şikayet okumadım işlemci konusunda. Birde telefonun malzeme kalitesi iyi. Amiral gemisi pahalı telefon gibi hissettiriyor. Kılıf takınca pahalı model S23'ten farkı kalmıyor.

Alabiliyorsan faturalı, imei numarası resmi olan telefon al kafan rahat olur. Ha durumun yetersiz olur veya imei çakılmış halini çok ucuza mal edersin orası ayrı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu telefon hakkında pek şikayet okumadım işlemci konusunda. Birde telefonun malzeme kalitesi iyi. Amiral gemisi pahalı telefon gibi hissettiriyor. Kılıf takınca pahalı model S23'ten farkı kalmıyor.

Alabiliyorsan faturalı, imei numarası resmi olan telefon al kafan rahat olur. Ha durumun yetersiz olur veya imei çakılmış halini çok ucuza mal edersin orası ayrı.

s20 fe için ne diyorsun ? sd 865 varmış üzerinde. ama kamerasından emin olamadım 2 ana kamera 12mp çok fark eder mi dersin kamera kalitesi olarak ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

A54 güzel.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

Selamlar, bu a54 ü rusyadan getirtsek, çakma imeili vs. kullanabiliyormuyuz  ? 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Ben de cok baktim s20 fe aldim bir hafta oldu, mi 6 dan gectim telefon buyuk tek elle kullanmasi zor geldi alisiriz zamanla herhalde, guncelleme problem degil benim icin yaptigim seyler standart 5 sene kullanirim en az, benim makro kamerali telefonlara alerjim oldugu icin bunu tercih ettim bu fiyata kamera paketi en iyisi buydu 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Ben de cok baktim s20 fe aldim bir hafta oldu, mi 6 dan gectim telefon buyuk tek elle kullanmasi zor geldi alisiriz zamanla herhalde, guncelleme problem degil benim icin yaptigim seyler standart 5 sene kullanirim en az, benim makro kamerali telefonlara alerjim oldugu icin bunu tercih ettim bu fiyata kamera paketi en iyisi buydu 

Sarj durumu nedir hocam ? Cok mu cabuk bitiyor 1 haftalik izlenimin nedir ? 

Birde snapdragonlu versiyonu mu almistin ?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı

Sarj durumu nedir hocam ? Cok mu cabuk bitiyor 1 haftalik izlenimin nedir ? 

Birde snapdragonlu versiyonu mu almistin ?

Snapdragon modeli, sarj icin bisey diyemem hocam telefonu aldigim gun işimden dolayi kullanim seklim degisti, cok yogun kullanmiyorum oyun oynamam sadece sosyal medya ortalama 7 saat ekran suresi var su an gunluk baktigimda

Toplam Hit: 1774 Toplam Mesaj: 19
android telefon telefon tavsiye