folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder 16 Yaşındaki Çocuktan Müthiş Gitar Show. [38.871.194 Tıklama Almış]

16 Yaşındaki Çocuktan Müthiş Gitar Show. [38.871.194 Tıklama Almış]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    canon rock ı duymayan gitarist yoktur sanırım.çalan adamın adını unuttum.cok karısık geçişler var ii parmak kası istio..

Almanya Fatihi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek
    Rawkmetal bunu yazdı:
    -----------------------------
    video adına bakın => guitar
    guitar diye aratsan o çıkıyor o kadar hit alması normal
    + bateri falanda var şarkıda :D

Hocam zaten normal bişe bu, bu videonun çok fazla izlendiğinin göstergesi yani rasgele gelmiyo başa, eleman güzel çalmış bunu geçen yıldan milliyette hatırlıyorum bulacam şimdi mailimden :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek
    Amatör klibini 9 milyon kişi izledi, hayatı değişti...

Video paylaşım sitesi YouTube.com, gizli kalmış yetenekleri ortaya çıkartmaya devam ediyor. Güney Koreli Lim Jeong-hyun, hazırladığı kliple 9 milyon hit alınca tüm dikkatleri üzerine çekti. New York Times Gazetesi’ne haber olduktan sonra ise 22 yaşındaki öğrencinin hayran sayısı katlandı.
          Düğün törenlerinde sıklıkla çalınan Johann Pachelbel’in Canon parçasına elektrogitarıyla eşlik ederek mükemmel bir melodi ortaya çıkaran Lim, klibinde yüzünü gizlemeyi tercih etmiş. "Guitar" adlı bu videoyu izleyen bir çok kişi, "Funtwo" takma adlı gitarist gencin peşine düşmüş. Siteyi arayan bir çok kişi, genç gitaristin kimliğini ve ona ulaşma yolları hakkında bilgi edinmeye çalışmış. New York Times gazetesine haber olunca da tüm hayatı değişmiş.
          Sıradan bir video klip çektiğini düşünen ve bu kadar ilgi göreceğini tahmin etmeyen Lim şimdi ünlü olmanın şaşkınlığını yaşıyor.
          Reuters’e verdiği röportajda Lim, gitar çalmaya ortaokulda başladığını ve birer aylık derslerle akustik ve elektronik gitarı öğrendiğini, evdeki çalışmalarıyla kendini geliştirdiğini anlattı.
          Klibi çekmek için 3 hafta boyunca egzersiz yaptığını belirten Lim, "Not verecek olsam yüz üzerinden 50 veya 60 veririm" diye konuştu.
          Müzikle sadece hoşlandığı için ilgilendiğini söyleyen Lim'in amacı Yeni Zelanda’daki öğrenimini tamamlamak. "Şu anda profesyonel olarak müzikle ilgilenme gibi bir planım yok. Bundan sonra eğitimime kaldığım yerden devam etmek istiyorum" diyen Lim, hayranlarının baskısına bakalım ne kadar dayanacak?

Kaynak Milliyet.com.tr

http://www.milliyet.com.tr/2006/09/14/son/sonyas10.asp  2006/09/14

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clubber
    Clubber's avatar
    Erkek
    çocuğa hll olsun tebrik etmek lazım:) sağlam çalıyo ayrıca arkadaşlar fake değil fon dan müziği vermiş haliyle eve bateri sokması biraz abes:):)

Dj, Clubber in the Houseee Gimme the Musiccc :D :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strudll
    strudll's avatar
    Erkek
    hocam düpedüz fake bu, o batery yide çocuk mu çalıyo gitarla:) eleman bilgisayarda açmış parçayı almış eline gitarı şarkıya da benzetmiş hareketleri. ama parça güzel

boş tenekeden çok ses çıkar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    :) canon rock 2 yide izleyin ordaki japon kardeşinizi üzerinde kırmızımı pembe mi ney t shirt var onu. bu parça yıllar evel tahirbattada yaınlanmıştı yani verilmişti yeni değil 1 2 senelik konudur. fake falanda değil johann pachabell in şarkısının gitar a çevirmiş Jerry C die çocuğun biri sonra böle meşhur olmuş millet çalmaya başlamış en çok click i de bu arkadaş almıştır. şarkının oRJ. çevirmesi Jerry C ye ait olması ilazım.

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

Yok hocalar gerçek kesinlikle fake değil.

Birincisi adam 16 yaşında değil 2006 da 22 idi şimdi 24 oldu :)

İkincisi ise New York Times Gazetesine çıkmış kaynak verdim yukarıda etmeyin eylemeyin okuyun :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MummifiedCorpse
    MummifiedCorpse's avatar
    Erkek

jayde bunu yazdı:
    bu kadar izlenme oranını ilk kez gördüm.yanlız fake olabilir

Hojam cocugun her notası dogru Fake olsa kendi normaldede calar yani hiç El kayması yok ESP gitar Cok saglammış he

Birde Bateri war demişsiniz Cocuk bi normal müzik acmıs birde kendisi calıyor Yani dikkat ederseniz pc den gelen ses kısık Gitarın sesı acık Yani eksiksiz calıyorum Demek istiyor

Sizler, yani yeni Türkiye"nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. Gazi.Mustafa Kemal Atatürk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    ses sonradan eklenmiş abi resmen fake

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

Game_Over bunu yazdı:
    ses sonradan eklenmiş abi resmen fake
    Bİlader ilk kez bu forumda başkasının açtığı konuda bu kadar ısrarlı şekilde itiraz ediyorum değil dostum değil. Senin fake sandığın olay şu.

Adam davulu fon olarak bilgisayardan alıyo gitarıda bilgisayar bağlayıp iki sesi klip olarak sana veriyor. Biraz üstlere çıkarsan diğer yazdığım mesajda iki yıl önce milliyet linkini görürsen New York Times a da çıktığını hatta röportaj verdiğini de görüceksin. New York Times ve bu video e fake de kararlıysanız daha da lafım yok zaten :|

Toplam Hit: 6041 Toplam Mesaj: 35