folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 17000-20000 Tl Arası Araba Önerileriniz

17000-20000 Tl Arası Araba Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Hocam hyundai accent 1,5 admire çok iyilerini bulursun istediğin fiyata ama kasa pek sağlam değil denilir her zaman  bi tanıdığımda var   400 km 70 TL LPG harcamış.

eski kasa tüplü toyota corolla efsane kasa alabilirsin hocam  97-98 model hala tutuluyor ama neredeyse 20 yıla yaklaşıor o yüzden bir daha düşünmek lazım yine fiyat aralığına uyuyor.

1,2 motor  opel corsa alabilirsin sadece kendin kullanacaksın 4-5 binersen yokuşta performans alamayabilrsn. bu motor için söyledim.

ford focus 2004 kasa alabilrisn  20 bin liraya tüplüsü iydidr.

c4 hakkında çok bilgim yok ama az yaktığını duydum sadece.

fiat albea yine az yakar.

dizel arabalarda 150 bin üstü km sıkıntı oluyor satarken.

benzinlide de 150 bin altı almaya bak tabi yılına bağlı olarak.

dacia logan alabilirsin 2004 kasaydı sanırım lpg yine çok az yakıyor ama dacia düşünebilirsin diye söyledim onun  piyasada yine hyundai civarıydı 

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasincelik1987
    yasincelik1987's avatar
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı

pejodan uzak dur.

iki sene önce pejodan uzak dur yorumlarına inat 2005 model 307 aldım ve halada kullanıyorum.Tavsiyem bu fiyat aralıgında yine 307 olacaktır.Hem emsallerine göre daha hesaplı ve çogu arabadan daha konforlu.

BİR MÜSLÜMANIN 3 KASE BALI VARSA 3 ÜNÜ YESİN BAĞIRSAĞINDA ÇIRÇIR OLSUN 1 DAMLA POK KALMASIN HEPSİNİ SIÇSIN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Ford firsta 2004-2005 model bakabilirsin

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Satilik toyota corolla 1.4 terra var kedigoz en tutulan model ve cok bakimli sorunsuz hic sanayi gormedi extra olarak tasarruf canavari

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    yasincelik1987 bunu yazdı
    SpoofU bunu yazdı

pejodan uzak dur.

iki sene önce pejodan uzak dur yorumlarına inat 2005 model 307 aldım ve halada kullanıyorum.Tavsiyem bu fiyat aralıgında yine 307 olacaktır.Hem emsallerine göre daha hesaplı ve çogu arabadan daha konforlu.

iyide 2002 üzeri 20k ya kadar bile oynanmamış sanayiden çıkmayan bir 307 yokki

cemnet bunu yazdı
    SpoofU bunu yazdı

pejodan uzak dur.

+ rap

hatta tüm fransızlardan

yeni c4 ler on numara yanlız alanlar memnun ;)

NoToLeRaNcE bunu yazdı

Golf 4 bak hocam.

20k ya bile golf 4 temiz zor bulunuo kaldıki 1998-99 golf 4 lere bile 20k ve üzeri rakamlar istiyorlar model yok birşey yok zaten çıt kırıldım arabalar...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek

Hocam temiz bulabilirsen 307 öneririm. Alma diyen çok olmasına rağmen adam gibi tüm sorunlarını araştırdım ve 2-3 hafta sonucunda en temiz 307 i seçtim ve aldım. 116bin km de aldım tüm bakımları serviste yapılmış km orjinal değişen hiç yok full+full lange roverin ürettiği orjinal deri koltuğundan tut koltuk ısıtmasına kadar herşey var araçta. Çokta memnunum yine olsa yine 307 derim. Yeterki sanayide iyice baktır temizini bul.

Not:Aracım 2003 model xt premium modeli, 21 e aldım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    narcobs bunu yazdı

Hocam temiz bulabilirsen 307 öneririm. Alma diyen çok olmasına rağmen adam gibi tüm sorunlarını araştırdım ve 2-3 hafta sonucunda en temiz 307 i seçtim ve aldım. 116bin km de aldım tüm bakımları serviste yapılmış km orjinal değişen hiç yok full+full lange roverin ürettiği orjinal deri koltuğundan tut koltuk ısıtmasına kadar herşey var araçta. Çokta memnunum yine olsa yine 307 derim. Yeterki sanayide iyice baktır temizini bul.

hoca ne kadar temiz olursa olsun model yok arabada 2003 model 307 ye 21k verilmez...

hiç araştırmadın mı satın almadan önce 2003 model 21k eder mi etmez mi diye

hani deri koltuk fln var tamam ama yinede 2003 21k etmez

zaten araba pazarına götürsen zor satarsın anca senin gibi meraklısı belki alır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narcobs
    narcobs's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı
    narcobs bunu yazdı

hoca ne kadar temiz olursa olsun model yok arabada 2003 model 307 ye 21k verilmez...

Piyasalarını gayet iyi araştırdım hocam.  Aracım otomatik vites 17-18 e de buldum geneli ağır hasar kayıtlı veya motor üflüyo, şanzumanı sıkıntılı vs vs

21 e otomatik araba alıcak olsam şüphesiz yine aynısı alırım. Yanlış anlama merakımdan soruyorum senin tercihin ne olur peki 21 e?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

arkadaşlar tüm yorumlarınız için teşekkürler 

bir de vw bora ile ilgili bilgi sahibi olan arkadaslardan her türlü bilgiyi rica edebilir miyim.

tabi lan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    narcobs bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı
    narcobs bunu yazdı

Piyasalarını gayet iyi araştırdım hocam.  Aracım otomatik vites 17-18 e de buldum geneli ağır hasar kayıtlı veya motor üflüyo, şanzumanı sıkıntılı vs vs

21 e otomatik araba alıcak olsam şüphesiz yine aynısı alırım. Yanlış anlama merakımdan soruyorum senin tercihin ne olur peki 21 e?

hoca geçenlerde bende o civarlara bakıodum sahibindendeki bütün 307 leri biliyorum neredeyse alayı salata

gerçekten 20k civarına binilcek güzel araba yok güzel arabalar dediğim gibi 35k dan başlıo

o 307 i biraz zor satarsın hocam 21 e fln 2003 model birde otomatik :(

ama şöylede birşey var 307 satanların alayı salata arabalar 16-20k civarında olanlar...

korkarabatak bunu yazdı

arkadaşlar tüm yorumlarınız için teşekkürler 

bir de vw bora ile ilgili bilgi sahibi olan arkadaslardan her türlü bilgiyi rica edebilir miyim.

boralar golf 4 le aynı arabalar hoca kasa değişik sadece

temiz araba olduğunda sorun değil ama alayı salata hocam temiz denk gelmez alırsan masraf etmen lazım...

Toplam Hit: 3486 Toplam Mesaj: 21