folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 18 Yaş Altı Müridler Geleceğiniz İçin Önemli

18 Yaş Altı Müridler Geleceğiniz İçin Önemli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar. ne düzgün cümle kurmayı becerebilen ne de bunu yapmaya zamanı olan bir insanım.

Kkısaca bahsedecek olursam bu bir karşılıklı öğrenci değiştirme programı. İi çeşidi var, bir tanesi her ülkeden her ülkeye ücretli gönderilirken, diğeri sadece müslüman ülkelerden amerikaya ücretsiz olarak gönderiyor.

buyrun yolunuzu kendiniz bulun. reklamı iyi yapılmayan birşey, elinizden geldiğince yayın şu olayı lütfen.

http://www.afs.org.tr/yurt-disi-egitim/yes-programi/yes-nedir/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Genelde zengin aile çocukları çok iyi kullanıyor bu şansı.Elbette reklamı çok iyi yapılmıyor bu yüzden.

Güzel bir paylaşım olmuş, ingilizceyi boş ders olarak görmeyip, az buçuk geliştirip başvurmakta fayda var.

Polonyada bir tane Türk tanımıştım bu program aracılığı ile gelen, sadece Amerika'ya değil dünyanın heryerinde mevcut bu sistem.

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Genelde zengin aile çocukları çok iyi kullanıyor bu şansı.Elbette reklamı çok iyi yapılmıyor bu yüzden.

Güzel bir paylaşım olmuş, ingilizceyi boş ders olarak görmeyip, az buçuk geliştirip başvurmakta fayda var.

Polonyada bir tane Türk tanımıştım bu program aracılığı ile gelen, sadece Amerika'ya değil dünyanın heryerinde mevcut bu sistem.

Hocam dünyanın her yerinden her yerine olan paralı. müslüman ülkelerden  olan için belli bir seviyede ingilizce gerekiyor ve ücretsiz.

bu arada iyi sistem. okuduktan sonra aklınıza takılan olursa sorun cevaplayayım.

not: bir insanı bile 1 kasımdan önce başvurdurtupta hayatına bu imkanı getirmeyi başarırsam kendimi pek mutlu hissederim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

bi sorum var ben ündeyim yaşım 17 gidersem lisede mi okutcaklar asadasdsa bu ne ya gidip çay içsem bari :/ hiç mi düşünmemişler bunun sınıf atlayanı var erken kaydolanı var (ben erken kaydoldum, o kadar çalışkan deilim). yalnız lisede öğrenseydim sağlam olurdu be, amerikada kızlar teklif ediyomuş diyolar..

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

tam benim istediğim bir şey 

sağlam ingilizcem var. Türkçe desen o da iyi 

sınavlar ne zaman ki?

konu hakkında tam bilgisi olan biri bilgiliendirebilir mi?

Converse giyen uzaylı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

bi sorum var ben ündeyim yaşım 17 gidersem lisede mi okutcaklar asadasdsa bu ne ya gidip çay içsem bari :/ hiç mi düşünmemişler bunun sınıf atlayanı var erken kaydolanı var (ben erken kaydoldum, o kadar çalışkan deilim). yalnız lisede öğrenseydim sağlam olurdu be, amerikada kızlar teklif ediyomuş diyolar..

Turkey

The Kennedy-Lugar Youth Exchange and Study (YES) Program was established in October, 2002 to provide scholarships for high school students (15-17 years) to spend up to one academic year in the U.S. The program is vital to expanding communication between the people of the United States and its partner countries in the program in order to promote mutual understanding and respect. Students live with a host family, attend a U.S. high school, engage in activities to learn about American society and values, acquire leadership skills, and help educate Americans about their countries and cultures.

*If you are a secondary school student in the United States interested in applying for the YES Abroad Program, please click here for more information.

Converse giyen uzaylı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

beyler boşuna heveslenmeyin başvuru tarihi geçmiş

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo

Ben bu programla 1 eğitim-öğretim yılı boyunca evimde Belçikalı bir çocuğu misafir ettim.

Gitmek için ben de girdim sınava fakat kazanamadım.

Sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    Yeco bunu yazdı

Ben bu programla 1 eğitim-öğretim yılı boyunca evimde Belçikalı bir çocuğu misafir ettim.

Hoca Turkce sinavi zor mu? OSS Sinav ayarinda mi?

Mulkatta ne sorular soruluyor? Bilim mi yoksa sohbet havasinda mi?

Ingilizce sinavinin ayari ne? 

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    Yeco bunu yazdı

benim herşey tamamda burda derslerden 1 olmamalı yazmış benim amk biyolojisi 1 hocam bir şans bile olmaz mı?

Converse giyen uzaylı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

arkadaşlar yes için lise 3 de başvurabiliyorsunuz en son. afs için lise 4 de başvurabilirsiniz.

üniversiteyi 1 yıl dondurarak gidebiliyorsunuz. afs te 1 yazılı 1 sözlü sınav var. sözlü olan mülakat. yazılı olan derslerden değil genel kültür soruları. yes te ise bildiğim kadarıyla sadece sözlü  (mülakat) ve ingilizce sınav var.

sonradan gördüğüm sorular: mülakata ben girmedim arkadaşlar. ingilizce sınavında sakın telaş yapmayın çok kolay. yani ben amerika konsolosluğundan özellikle aranıp sınavdaki notum için tebrik aldıysam siz anasını bile ağlatırsınız.

tasslehoff tarafından 27/Eki/13 10:55 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1947 Toplam Mesaj: 14