folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 1Zibidi Ölmüş De Ne Olmuş?

1Zibidi Ölmüş De Ne Olmuş?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek

Barış akarsu;o gece çok içmişti süratli araba kullanıyodu..zibidinin tekiydi kaza yaptı ve öldü..ardından albümleri full sattı  hayatının film yapılacağı söylendi vs vs

ama unuttugunuz bi insan war KAZIM KOYUNCU..kendisini kanserden kaybettik ama kimse bu zibidi kadar konuşmadı filmi yapılmadı

neyse.... 

siz şu video yu izleyin..izledikten sonra yorum yapın lüften

http://youtube.com/watch?v=IRLbA-1lCXk 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    ANANIN AMI OLDU OROSPU ÇOCUU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    şimdi böle mallar çıkarsa nolur tbt de,ya o adam ban lanır,yada laf yer sindiremeyeceği türden...!

yazık hoca sana öle bi kin birikmişki içinde,ölüsüne dahi tahammülün kalmamış!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek
    exploit kardeşim ağır konuşmuşsun ama

kgd
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek
    bla bla bla
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    inşallah senin ölüne de aynılarını demek nasip olur..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    exploit küfüre gerek yok hacım, arkadaşın ölüyede saygısı yok, Kazım Koyuncu dan bahsediyorda ölene kadar kaç kişi dinliyordu anadoluda? öldükten sonra onunda değeri anlaşıldı yeni albüm yaptılar studyo kayıtlarından onu niye görmüyorsun :) Barış Akarsu dizide oynuyordu zaten Akademi Türkiye gibi bir yarışma programından geldi buralara kadar, ee böyle olunca tanınan biri oldu aynı zamanda mütevazi bir insan olması nedeniyle çok insan tarafından sevildi, bugün sevenleri tarafındanda film yapılacağı söylendi niye zoruna gitti anlamadım.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek

exploit bunu yazdı:
    -----------------------------
    inşallah senin ölüne de aynılarını demek nasip olur..

bu forumda bu ortamı seviyorum işte..  

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    ya sen ne yüzsüz herifsin anana sövdük cevapv ermiyosun bu ortamı seviyorum diyosun..

ya salakmısın ne boksun ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Arabayı kullanan Barış akarsu değildi ki! Kız arkadaşıydı. ayrıca alkollü filan da değildi. Kazım Koyuncu'nun albümleri de çok sattı öldükten sonra. Ayrıca Kazım Koyuncu'nun da film ya da dizi olmasa da bir çok klip çekildi hayatını anlatan arkadaşları tarafından. Adam akıllı açıp Kazım Koyuncu2nun ölme sebebi olan kansere vurgu yapıp neden üstüne gidilmedi desen neyse.. Koskoca karadeniz aynı acıyı çekiyor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    exploit küfüre gerek yok hacım, arkadaşın ölüyede saygısı yok, Kazım Koyuncu dan bahsediyorda ölene kadar kaç kişi dinliyordu anadoluda? öldükten sonra onunda değeri anlaşıldı yeni albüm yaptılar studyo kayıtlarından onu niye görmüyorsun :) Barış Akarsu dizide oynuyordu zaten Akademi Türkiye gibi bir yarışma programından geldi buralara kadar, ee böyle olunca tanınan biri oldu aynı zamanda mütevazi bir insan olması nedeniyle çok insan tarafından sevildi, bugün sevenleri tarafındanda film yapılacağı söylendi niye zoruna gitti anlamadım.

:D bilmem video çok etkiledi amk 

Toplam Hit: 3691 Toplam Mesaj: 40