folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder 2 Adet R10 Davetiye Var Elimde

2 Adet R10 Davetiye Var Elimde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar gerçekten web işi ile uğraşana 2 adet davetiye var değerlendirmek isteyen 

Dipnot : Davetiyeyi alan şanşlı müridimiz yada müridemiz Lösev'e en az 10 tl bağış yapması gerekmektedir. ve bağış makbuzunu burada paylaşması gerekiyor.

Online bağış için

https://www.losev.org.tr/bagis/Bagis.aspx

Buradan da sorgulama yapılabiliyormuş

http://www.losev.org.tr/bagissorgu/bagis/Bag_Login.aspx

Yönetim: davetiyeler dağıtılmış konu davetiye istek konusuna dönüşmesin diye kilitlenmiştit

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Pm attım

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalnız yeni sistemde senin davetiyenle üye olan birisi bir bok yerse senin hesabı süresiz banlıyorlar.Adamına göre davetiye at.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hacım bana lazım aslında ama davetiye olayınıda bitirmişler diye duymuştum asılsız mı yani ?

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Yalnız yeni sistemde senin davetiyenle üye olan birisi bir bok yerse senin hesabı süresiz banlıyorlar.Adamına göre davetiye at.

ewt haklısın hocam

Bu arada davetiye isteyen arkadaşlar web yazılım yada grafik konusunda proje çıkarabilcek kadar bilgisi olması lazım bende davetiyeleri başkasından yürüttüm :D o yüzden verceğim kişinin dolandırıcı olması durumda yürüttüğüm kişi banlanacağı için sıkıntı olcagından iyi bir seçim yapmam gerekiyor bu konuda anlayış göstericeğinize eminim

Mycity tarafından 23/Ağu/13 16:19 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sosyopatmanik
    sosyopatmanik's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

ewt haklısın hocam

Bu arada davetiye isteyen arkadaşlar web yazılım yada grafik konusunda proje çıkarabilcek kadar bilgisi olması lazım bende davetiyeleri başkasından yürüttüm :D o yüzden verceğim kişinin dolandırıcı olması durumda yürüttüğüm kişi banlanacağı için sıkıntı olcagından iyi bir seçim yapmam gerekiyor bu konuda anlayış göstericeğinize eminim

:) :) :) 

web yazılm yada grafık konusunda proje cıkaracak bılgısı olması lazım 

dıye kurdugun cumledekı kısıler zaten vardır r10 da . beleş davetiye var diye beleş adam çalıştırma mı bu :) pas parayı yazdır bu sekılde bedava olarak yıllar geçer adam bulamazsın fikrin hiç bir işe yaramaz 

at avrat silah
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netwalker
    netwalker's avatar
    Erkek

yunusbassahan@gmail.com bu mail adresine alabilirmiyim arkadaşıma lazım bende davetiye olmadığı için veremiyordum teşekkür ederim.

bu arkadaş web yazılım konusunda ve tasarım konusunda oldukça iyidir r10 da üyeliğimle seo için takılır sağlam iş yapar güvenilirdir.

netwalker tarafından 23/Ağu/13 17:11 tarihinde düzenlenmiştir

2. dünya savaşı sıralarında faşist diktatörler mussolini ve hitler tüm işyerlerinde resimlerinin asılmasını emretmişlerdi.bunu içine sinmeden yapan bir kitapçının aklına müthiş bir fikir gelmişti ve beklemeden bunu yaptı.kitap vitrinine koyduğu bu iki diktatörün resimlerinin arasına dünya edebiyat tarihinin önemli isimlerinden victor hugo"nun önemli bir eserini koymuştu: "SEFİLLER".
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    netwalker bunu yazdı

yunusbassahan@gmail.com bu mail adresine alabilirmiyim arkadaşıma lazım bende davetiye olmadığı için veremiyordum teşekkür ederim.

bu arkadaş web yazılım konusunda ve tasarım konusunda oldukça iyidir r10 da üyeliğimle seo için takılır sağlam iş yapar güvenilirdir.

Mürid olması gerekli

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netwalker
    netwalker's avatar
    Erkek

burda mürid ya http://tahribat.com/Murit-Spermman/ işte profili

buda kendi web adresi http://www.yunusbassahan.com/ 

netwalker tarafından 23/Ağu/13 17:32 tarihinde düzenlenmiştir

2. dünya savaşı sıralarında faşist diktatörler mussolini ve hitler tüm işyerlerinde resimlerinin asılmasını emretmişlerdi.bunu içine sinmeden yapan bir kitapçının aklına müthiş bir fikir gelmişti ve beklemeden bunu yaptı.kitap vitrinine koyduğu bu iki diktatörün resimlerinin arasına dünya edebiyat tarihinin önemli isimlerinden victor hugo"nun önemli bir eserini koymuştu: "SEFİLLER".
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı
    netwalker bunu yazdı

Mürid olması gerekli

hocam benim o mürid çok iyi olur :D

-
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SpermMan bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    netwalker bunu yazdı

Mürid olması gerekli

hocam benim o mürid çok iyi olur :D

SpermMan senmi istiyorsun hocam davetiyeyi :)

Toplam Hit: 2451 Toplam Mesaj: 17