2. El Ekran Kartı Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

rx 460 rx 580 skalasında 2. el uygun fiyatlı ekran kartı arıyorum. rx 580 eskidi artık 0 alıp o kadar para vermek istemiyorum. Umarım temiz, ucuz bir kart buluruz forumdan. Madencilik yapılmış kartı yüksek fiyata kakalamaya çalışan çok şerefsiz var.

Sahibindende rx 460 ilanı bulmuştum adam yazmış temiz kullanıldı garantisi 20 ay daha varda şöyle böyle. rx 460'a msi tarafından üretilen yazılım yüklenerek %10'a yakın performans artışı elde ediliyor ama garanti dışı kalıyor. adam onu yapmış ama garantisi devam ediyor yazmıştı bana.

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

piyasadaki 2. ellerin %90 ı minning çıkması. Kullanılmış prezervtf almak kadar tehlikeli :D 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

gel sana Gigabyte Aorus Rx 580 8gb verelim abi, sıfır cillop gibi :)

https://www.tahribat.com/forum/sifir-bilgisayar-parcalari-fiyati-indirdim-r5-260-241519

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

piyasadaki 2. ellerin %90 ı minning çıkması. Kullanılmış prezervtf almak kadar tehlikeli :D 

Madencilik yapılması sıkıntı değil madencilik yapılmış kartları ucuzdan almak isterim. mesele madencilik yapıldığı halde 0 fiyatına yakın satanlar.

@KotomineKieri Hocam çok pahalı ya :D ben bir kaç yıl kullanılmış ucuz kart arıyorum.

HACKEROKAN!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Madencilik yapılması sıkıntı değil madencilik yapılmış kartları ucuzdan almak isterim. mesele madencilik yapıldığı halde 0 fiyatına yakın satanlar.

@KotomineKieri Hocam çok pahalı ya :D ben bir kaç yıl kullanılmış ucuz kart arıyorum.

ayranım dokulmesin hesabı çoğu minningden umdugunu bulamadı abri kartları iyi fiyata verelim derdindeler :D 

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

taslar sana @kotominekirei :)

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

buradaki taşların bana ait olduğunu sanmıyorum. eğer öyle ise de ne diyim bilemedim. :) daha önce mining kartlarını sattığım oldu, yaklaşık 40-50 adet kullanılmış kart. lakin hiçbirinde de kimseyi dolandırmak, tabiri caizse keriz yerine koymak gibi bir amaç gütmedim.  forumda benimle alışveriş yapan, kendisi ile alışveriş yapmayıp da bazı konularda yardımcı olduğum bir sürü kişi var işlerini görmek adına. sanmıyorum ki biri böyle bir ithamda bulunsun. :)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Yok hocam şahısa edilmiş sözler değil yukarıda yazdıklarım. Sitemim 2. el piyasasına. Bir kaç aydır ekran kartı kovalıyorum da eskiden de 2. el piyasasında çok fazla yalan söyleniyordu bilgisayar dükkanında çalışıyordum yaz aylarında. Biliyorum yani piyasayı. Şimdi 3-4 katına çıkmış o yalanlar. rx 460 mevzusu çok canımı sıktı adam resmen garanti dışı kalmış kartı garanti var diye satıyor dolandırıcılık yani. Ve sadece bu adam yapmıyor böyle. sahibinden ilanlarının %90'ı öyle. Ülkede hukuk olsa dava açar uğraşırım bu insanlarla da neyse. 

@KotomineKirei

Forumdaki insanlara ticarette güvenim tam zaten.

HACKEROKAN!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Up olsun. Ekran kartını yükseltip eskisini satmak isteyen yok mu hiç forumda?

HACKEROKAN!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

rx 460 rx 580 skalasında 2. el uygun fiyatlı ekran kartı arıyorum. rx 580 eskidi artık 0 alıp o kadar para vermek istemiyorum. Umarım temiz, ucuz bir kart buluruz forumdan. Madencilik yapılmış kartı yüksek fiyata kakalamaya çalışan çok şerefsiz var.

Sahibindende rx 460 ilanı bulmuştum adam yazmış temiz kullanıldı garantisi 20 ay daha varda şöyle böyle. rx 460'a msi tarafından üretilen yazılım yüklenerek %10'a yakın performans artışı elde ediliyor ama garanti dışı kalıyor. adam onu yapmış ama garantisi devam ediyor yazmıştı bana.

ASUS ROG STRIX 1050 verelim hocam işini görüyorsa garantilidir :)

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-asus-gtx-1050-oc-strix-gtx1050-o2g-gaming-128-bit-gddr5-2-gb-fiyati,47329410.html

KartallMehmet tarafından 11/Haz/19 11:46 tarihinde düzenlenmiştir

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı

Ne kadara verirsin? yukarıda da yazdım hocam ben ucuz kart arıyorum :D rx 570 itx 4gb 850 liraya düşmüş dün indirime girmiş kyk harçlık avansımı da kullanıp onu almayı düşünüyorum ama bakalım.

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 1920 Toplam Mesaj: 20
2. el ekran kartı