folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder 2 Günde 5$ Paypal Ödemesi , Rapid Premium İçin Birebir

2 Günde 5$ Paypal Ödemesi , Rapid Premium İçin Birebir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WilliamWallace
    WilliamWallace's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,size 2 gün içinde paypal hesabınıza 5$ kazandıracak bir olaydan bahsetmek istiyorum.Tek gereken biraz spor bilgisi ve orta derecede bir İngilizce.Paypaldaki bu paranız ile rapidshare hesabı ( yaklaşık 11 $ geriye 6$ kalıyor :p ) satın alabilirsiniz.Veya biriktirip e-bay ürünleri için harcayabilirsiniz.Karar sizin...

Peki bu iş nasıl oluyor,çok basit:

Yabancı bir forumda  adamın birinin mesajını gördüm.Adam bir spor forumu açmış ama fazla ilgi yok , sanırım google reklamı vb. para kazanmak için siteyi popüler hale sokmak istiyor. Yaptığı şey para ile insanların forumuna mesaj atmasını sağlamak.Ben dün gece adamla konuştum ve en  sınır olan 50 mesajı bir günde tamamlayarak paypaldan 5$ aldım.Bu anlattıklarım benim başıma gelenler.Adam paranızı vermez,mesajlarınızı beğenmez,içinizden bu iş için bu kadar az para mı olur,şaka mı bu vb. diyenler çıkabilir.Neticede Allah'a şükür benim de 5$'a ihtiyacım yok ancak paypal vb. işler için ve rapidshare hesabı yenilemem için gerekiyor.Gidip de bankadan kredi kartı doğrulat vb. uzun iş...

Herneyse,kısa bir özet geçeyim:

Gerekenler:

1-Orta seviye İngilizce

2-Az biraz spor bilgisi (NBA özellikle) 

3-Bir paypal hesabı ( ücretsiz bir mail ile açabilirsiniz )

Yapılacaklar:

1-http://youtalksports.com adresinden foruma üye olmak

2-Admin ve sonradan parayı yollayacak adam olan kırmızı renkli Dan The Man kişisine özel mesajla ", Merhaba - Türkiye'den mesaj atıyorum ve  50 mesaj atarak 5$ kazanmak istiyorum"demek.Tabi mesaj sonunda beni "bu foruma "WsportW" çağırdı derseniz belki adamdan komisyon koparırım :p" , tabi bunların hepsi İngilizce olacak.

3-Forumda adam akıllı mesajlar yazmak.Gidip thank you,yes yes,wow cool vb. mesajlar atarsanız adamlar ödeme yapmaz.NBA'de oluşan takaslar olsun,Other Sports bölümünde Futbol muhabbeti olsun güzel olacaktır.

4-50 mesaj sonunda adama ben işi bitirdim paramı yolla demek :)

Adam daha az mesaj sayısına ( 20 mesaj 1$ sanırım ) da para yolluyor ama bana göre son derece gereksiz.Bir kez daha tekrarlıyorum,ben adamdan para aldım ama yarın bugün yollamaz bana yollmadı bunlar dolandırıcı demeyin.Adamı 1 gündür tanıyorum.Adamla konuşup komisyon almaya deneyeceğim eğer sizin katılım iyi olursa.Siz de takdir edersiniz ki hepimiz kazanalım değil mi ;)

Haydi kolay gelsin :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    iii güzel de uzun iş yaw...

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    Ben site kurayım o kadar koşulu ben koyayım ben ona 10 dolar vereyim.... Eminim ilgilenenler için gereklidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WilliamWallace
    WilliamWallace's avatar
    Erkek

serioususer bunu yazdı:
    -----------------------------
    iii güzel de uzun iş yaw...

Bugün saat 01.'de üye oldum , saat 23'de yani toplam 22 saatte işlemi bitirip parayı aldım. 10 saat uyuduğumu ve 5 saate yakın dışarıda olduğumu geçiyorum.

Tayok bunu yazdı:
    Ben site kurayım o kadar koşulu ben koyayım ben ona 10 dolar vereyim.... Eminim ilgilenenler için gereklidir.

O kadar koşul derken 2 tane koşul var , İngilizce ve 50 mesaj.Böyle bir site kurarsan ben ilgileniyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Helal hocam süper bişi ingilizcem gayet iyi ama nba bilgim zayıf.

denemekten zarar olmaz :)

der die das
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek

Tayok bunu yazdı:

şerefsizimki anasayfanın açılışı yapmazsam :D 

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek
    yaw biraz yabançı spor forumlarına bak ordan direk araklar yazarsın bişeyler siteye o sorun olmazda 50 mesajda kasar bea :D

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    bu yeni bi olay deil hocam :) postculuk adı altında türk webmasterların cogu böle meslekler edinmiş kişileri bulabiliyor :D forumlara belli ücret karşılığı konu acan insanlar cokk :)

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    vakit lazım bi bakmak lazım

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    paypal ı hiç kullanmadım :) nasıl bişi merak ediyom :) Benim paramın iş bank dan başka yerde birikmesini istemem :) nemelazım :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ref yokmu :(

tuh 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 6517 Toplam Mesaj: 25