folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 2 Kişilik Dev Batum Çıkarması (1 Ay Sonra)

2 Kişilik Dev Batum Çıkarması (1 Ay Sonra)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhaba gençler,

Müritlerden dead_march ile bir ay içerisinde bir Batum fikrimiz mevcut. Gidiş sebeplerimiz tabi ki malum :)) Gidenlerden bi ön bilgi alsak? Nerelere gidilir? Nerede yemek yenir, nerede hatun kaldırılır, nerede kol çekilir vs.

Bu arada mürit enes gitmişti sanırım. Ona da feysten yazar sorarım. Ya da gelsin yazsın buraya, herkeş faydalansın.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hoca sen evlenmedin mi yakın bi tarihte ? Konuda gizli değil, yenge bilmiyor mu TBT 'yi.. Bak patlama sonra :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

müdür yaşın benden büyük bana söz düşmez ama yeni evlisin. hatun kaldırma filan yazık günah . yuvanın temelini zedeleme .

kafanda saç kalmamış hala boş işlerle uğraşma.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

HannibAlgan çok bozdu son günlerde önünü alamadık..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Adam sınırın dibinde çalışıyor zaten.

Bir taksiye atlasa 1 saatte Batum da.

Tam şeytanın aradığı insan tipi...

Günaha kolay yoldan ulaşabiliyor yani.

Ne işin var yahu senin Batum daaa ?

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

Yemek olarak cok zayif bir yer. TURK karabak restorant var orada yiyebilirsin. Sheraton otel var orda kol cekiliyor gerisini bilmiyorum.Sakata gelme orda kurallara uy :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Sayın arkadaşlar batuma gidecek olan arkadaşlar aşağıda açıklayacakalarımı mutlaka okuyun;

Batum' a gezmek için gidiyoranız kesinlikle gitmeyin çünkü gezip görülecek hiç bir yeri yok, şehir garibanlık içinde, insanlar çok yoksul, gidiyorsanızda kendinize çok dikkat edin güvenli bir yer izlenimi vermedi bana.Gece hayatı için gidiyorsanızda hafta içini bilmem ama hafta sonları uçuyorlar, ordada ortama uyum sağlamışlar.Gecelik için 250 -300 dolardan kapı açıyorlar, eğer ortamda çok erkek varsa da fiyatta düşmüyorlar.Çok fazla İran lı erkek turist var herkes onlardan bıkmış durumda.Ayrıca gece aldığınız bayanlara dikkat edin sabaha kadar diye anlaşıyorsunuz gecenin bir yarısı telefon geliyor çıkmam gerekli deyip gidiyorlar.Sakın paranın hepsini birden vermeyin.Çünkü polislerde güvenli değil.400 lari maaş alınan yerde mutlaka rüşvette çok yaygındır,bir de siz suçlu olursunuz.Gerçekten eğlenmek istiyorsanız paranızda varsa intrudios otel ve diskosuna gidin orası daha sağlam.Ya da gündüz öğleden sonra şehir merkezi civarında boş gezen yabancı bayanları görürseniz gündüz ayarlayabilirseniz daha uygun olur.Sakın bir aracı ile iş yapmayın,herkes anlaşmış acayip bir kumpas var.Emin olun bu iş için gidiyoranız kendi şehrinizde yapın daha ekonomik ve zahmetsiz olacaktır.Uçak, yol yorgunluk ve verdiğin para cabası.
    Otel olarakta normal bir yer olsun derseniz 60-70 lari civarında fakat ortamlar çok leş, işletmeciler çok kaba, temizlik aramayın.Lüks otellerde pahalı 200-250 lari civarında.
    Arkadaşlar şunu gördüm biz Türkler onların poposunu kaldırmışız, kadınlara bir sürü para vermişler.Beğenmediğiniz İranlılar bile uyanıklar deli gibi pazarlık yapıyorlar.Bir otel odasında 5 kişi kalıp bir kadın alıp 5 kişi giriyorlar, bizimkiler kadınlara hanımefendi muamelesi yapıyorlar yine de kazıklanan biz oluyoruz.Para birimizimiz eşitken şimdi 1 lari 0,85 liraya kadar düştü bu şekilde devam ederse dahada düşecek.İnsan oraya gidince Türkiye' nin nasıl bir cennet olduğunu görüyor.Kapıların bu şekilde serbest olması her gecen gün bizim ülkemizin ne kadar zararına olduğunu bu hükümet nasıl görmüyor, anlamıyorum.Arkadaşlar çok merak ediyorsanız gidin ama yukarıda yazdıklarıma çok dikkat edin.2 gün otelde kalma ve eğlenme için 1500 tl yi gözden çıkarın.Ben giden bir kişi olarak derim ki oralara bu paraları verceğinize gidin Trabzon,Rize Artvin de gezilecek süper yerler var.O parayı ailenizle birlikte buralarda harcayın daha hayırlı olacaktır.
    Saygılarımla,

DH alıntı.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

adam batuma gidecem fikir verin demiş, evli değil misin sen demişler, size ne ag adam sizinle mi evli

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Batum'a yaklasik 1 ay önce gittim. Sinir kapisin dan kimligim ile 15 tl vererek gectim.

Simdi sana tavsiyem;

1-)Sınır kapısından geciceksen gectikten sonra sağ tarafta ufak dükkanlar var burda maksimum 10 tl paranı bozdur çünkü bunlar sehir icin deki Dövizcilere göre fazla ücret kesiyorlar.

2-) Kesinlikle sınır dan merkeze gitmek icin taksiye binme. Otobüse bin yaklasık 1 lari. (0.80 felandi) otobus 25-30 dk ya merkeze variyor. Merkeze geldigini hemen anlicaksin. Zaten otobüsün icin se Türkçe bilen kesin olur. Hatta benim şansıma şöför Türkçe biliyordu. Kilise banka vs gibi buyuk binalara başlıcak. Bunlar merkeze geldiginin kanıtı.

3-) Otel arayıslarina gec. Bir kac otel den fiyat al. 2 kisi ayni oda da kahvalti dahil günlük 60 Lariye kalirsiniz max. 

4-) Otel calisaniyla muhabbeti iyi tut onlarin eli kolu uzun gari-giz mevzusun da yardimci olur. Bütün disko ve Clublara gittim. Ortaya meyve tabağı bir votka redbull yada Bira 60 Lari. Hayat kadınlarının da fiyati saatlik 100 lari gecelik 200 Dolar. Her yer de ayniy di bu fiyat.

5-) Kumar icin ise her yere gir girisler ücretsiz. Aldıgın fişe göre sana olan ilgi artiyor. Kumarhaneler de karilarin getirip götürdügü sigara vs seyler ücretsiz onlar dan tadabilirsin.

Başka sorusu olan varsa elim deb geldiğince cevaplarim. 

Saygılar.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

tosun gelse istediğin cevapları alabilirsin :D kadir baya iş yapıyordu gürcistanla

Toplam Hit: 5481 Toplam Mesaj: 36