folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 2 Resim Arasındaki Farkı Bulana .Com Domain..

2 Resim Arasındaki Farkı Bulana .Com Domain..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

Arkadaslar 2 resim arasındaki farkı müzik eşliğinde buluna büyük ödül koydum hade görem sizi ...

<Lİnk>

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    daha bakmadim ama aha buraya yaziyom bitane yaratik cikcak booo diye ben onlemi alip sesi kapayimda zuhaaa ;)

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    eee bise yookk

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

Linki düzelttim  1 daha  bakın...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    muhahuahua velet kandırıyo sanki manzarayı gorunce direk kapadım çıırmasın karı die

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

ben buldum farkalri odagin tekinde ayi var gizlenmis kulagi gozukuyor teknenin yaninda hafif balik surusu var digerinde yok birde o otlarin arasinda esrar buyumus digerinde yok bukadar bula bildim zuhhaaa

haji bu enaz 30 kere yayinlandi degisik bise bul bence

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    be_cool bunu yazdı:

ben buldum farkalri odagin tekinde ayi var gizlenmis kulagi gozukuyor teknenin yaninda hafif balik surusu var digerinde yok birde o otlarin arasinda esrar buyumus digerinde yok bukadar bula bildim zuhhaaa

haji bu enaz 30 kere yayinlandi degisik bise bul bence

Mwuahaha  olm sen  ne dion piçin teki bna mail atmış a.q farkı bul die korkudan klavyeyi mouse u attım şerefsizim :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    La vicdansız bu ne be alttaki arkadaşların yazılarına bile bakmadan açtım linki, kaldır şunu korkudan kalp krizi geçirecektim az kalsın, booole tehlikeli şeyleri neden yapıyorsun, yazık valla senin yüzünden biri ölebilir hoparlörün seside yüksekti, çok kötü oldum beaaaah, kanlı kanlı sandım ekrandan fırlayıp gelen bir cin felan, neye uradığımı şaşırdım, ayıptır yaf.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Daha yeni kendime geldim, Rapboy dostum korku filmi seyretmeyi tercih ediyorum, ansızın güzelim dağ manzarası seyrederken huzurlu huzurlu helede farkları araken çıkan yaratık gerçekten de tehlikeli olabilir, düşün ben burda yıkılıp kalsaydım monitörde açık kim sorumlusu cinayetin Polis geldiği gibi Rapboy demezmi, bende hemen kaldır onu, Gerçekten çok kötü oldum beah girer girmez balıklamada daldım işin içinde domain duyunca.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    Hoja bn  korkudn a.q  klavyeyi mouse u attım İE adres cubugu kaybolmus nası olduysa korkudan  kactı herhalde :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    zuuhaaaa ben hic korkmadim cunki onceden bildigimden ses kapaliydi ama ilk actigimda bende korkmustu a.k o cocugun vidiosun islediniz forumda vardi aslinda sizide cekip koyacaz forma ne manyag olur zuhaaaaaaa rep boy sana hal guluyorum alinma mausu filan firlattim dedinya o vdiodaki cocuk aklima geldi birden zuhaaaaaa cocuga acidim ama napayim ilk basta korkma ani komik ti

Toplam Hit: 2406 Toplam Mesaj: 20