2 Tb Usb 30 Tl

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

https://www.joom.com/tr/products/5b7639a38b4513012ef6dd9a

r10da gördüm adamın kargosu gelmiş siz ne düşünüyorsunuz? 

https://www.r10.net/sicak-firsatlar/1952193-yok-artik-30tl-ye-2tb-flash-disk-4.html

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çinlilerin vazgeçilmez dolandırıcılık taktiği. Windows'u aldatarak 16 GB dandik USB 2.0'ı 2 TB olarak gösteriyorlar. İçine büyük dosya atmaya kalkınca hata verince ortaya çıkıyor olay.

Edit : Çinliler olayı ayrı bir boyuta taşımış. Hafıza doldukça eski verilerin üstüne yazmaya devam ediyormuş bu.

mkyb tarafından 28/Kas/18 19:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çinlilerin vazgeçilmez dolandırıcılık taktiği. Windows'u aldatarak 16 GB dandik USB 2.0'ı 2 TB olarak gösteriyorlar. İçine büyük dosya atmaya kalkınca hata verince ortaya çıkıyor olay.

Edit : Çinliler olayı ayrı bir boyuta taşımış. Hafıza doldukça eski verilerin üstüne yazmaya devam ediyormuş bu.

konuda adam 260 gb attım diyor 

başka pcde açtım dedi 

No way out
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Yorumlara baktın mı?

Biri 20 gb dan fazla veri almıyor, yazmış.

Diğeri 3 taneden 2 si bozuk üçüncü belli değil yazmış

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Bu siteden flash alan birinin yorumu:

"1 tb flash bellek aldım. 140 tl gibi rakama.

100 gb kadar film attım sorun yok, üstündeki tüm veriler bozuldu. dosya çözülemiyor diyor kalıyor öyle.

flash bellek alacakların aklında bulunsun."

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

gözünü seveyim inanmayın amk.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

direk at çöpe.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Ext3 formatında bıcımlendırılmısler, bir kere fat32 yap, tamam gitti, sıstemı bozuldu, daha ıstedıgın kada ext3 yapmaya calıs ıse yaramaz almıstım bende bır tane 500gb olandan. Usb 3.0 olanları denemedım ama usb 2.0 olanlar boyle

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hala bunları yiyenler var mı ya :D

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

konuda adam 260 gb attım diyor 

başka pcde açtım dedi 

İnternette her yazılana inanma hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bende sorun yok..

Çünkü almadım :D

ltcelik tarafından 28/Kas/18 21:41 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 2483 Toplam Mesaj: 20
usb joom