folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2 Temmuz 1993 - Sivas Katliamı

2 Temmuz 1993 - Sivas Katliamı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

diri diri yakılan canları unutma

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Allah rahmet eylesin. Ordaki Alevi ozanlara acıyorum. Vatandaşın değerleri ile oynayan insanlar yüzünden öldüler. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı

Allah rahmet eylesin. Ordaki Alevi ozanlara acıyorum. Vatandaşın değerleri ile oynayan insanlar yüzünden öldüler

yakanın göz yumanın hiç suçu yok dimi

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

deleted

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

Allah rahmet eylesin. Ordaki Alevi ozanlara acıyorum. Vatandaşın değerleri ile oynayan insanlar yüzünden öldüler

hocam cidden üzülüyorum ama sen çıkar anadoluda ateistlik yapmaya kalkışırsan anadolunun adamı buna göz yummaz.hele alevilik adı altında yaparsan alevileri de böyle ölüme sürüklersin.kaç adam biliyorum ateist kanına susamış psikopat, sorsan müslüman ama gerçekte müslümal. ben yakanları savunmak için demiyorum , toplum böyle.

bu kafayla yakanları savunuyorsun yalan söyleme , ne demek ateistlik yapmaya kalkarsan , lan sen kimsin ? sana ya da lavuğun birine mi sorcaktım neye inanacağımı , kafa yapınız sakat en başta ondan sonra olur böyle katliamlar 

dersen ki ateistlerle, falancalarla  beraber yaşayamayız , o zaman hep beraber ölücez kardeş başka gidecek yerimiz yok.   bknz ortadoğu , hep bu sakat müslümal kafası yüzünden oluk gibi kan akıyor kendi kendini yok ediyor oradaki toplumlar 

herşeyin bir şeyi vardır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

deleted

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı
    umit bunu yazdı

hocam cidden üzülüyorum ama sen çıkar anadoluda ateistlik yapmaya kalkışırsan anadolunun adamı buna göz yummaz.hele alevilik adı altında yaparsan alevileri de böyle ölüme sürüklersin.kaç adam biliyorum ateist kanına susamış psikopat, sorsan müslüman ama gerçekte müslümal. ben yakanları savunmak için demiyorum , toplum böyle.

bu kafayla yakanları savunuyorsun yalan söyleme , ne demek ateistlik yapmaya kalkarsan , lan sen kimsin ? sana ya da lavuğun birine mi sorcaktım neye inanacağımı , kafa yapınız sakat en başta ondan sonra olur böyle katliamlar 

dersen ki ateistlerle, falancalarla  beraber yaşayamayız , o zaman hep beraber ölücez kardeş başka gidecek yerimiz yok.   bknz ortadoğu , hep bu sakat müslümal kafası yüzünden oluk gibi kan akıyor kendi kendini yok ediyor oradaki toplumlar 

ya şimdi açtırma ağzımı. bir avuç adamsınız , ortalığa çıkıp deli gibmiş gibi Allah yok din yalan giriyorsunuz. Ondan sonra yok efendim yaktınız , yok efendim savunuyorsunuz. Ben mi dedim ortalığı tahrik et , milleti gaza getir? Aziz Nesin denilen dinsiz yüzünden o kadar vatandaş yanarak ölmüş. Toplumsal olaylar nasıl gelişir bilir misin? Başsız. Eylemlerde mesela 3-4 adam hızını alamaz aşırılaşır , arkadaki adamlar da aşırılaşır. Bu da o hesap.

Senin durduk yere inancını sorgulayan mı var? Veya yaşama diyen mi var? Kız arkadaşımın reenkarnasyona inandığını ben 1 sene sonra öğrendim. Benim ne müslümanlığım onu ilgilendirdi ne de onunki beni.

ben senin tanrına inanmıyorum diye doğruyu olduğu gibi söylememden tahrik oluyorsan , sikime kadar yolun var . gelip kaşın üstünde gözün var , yok bir avuçsun diye saldırırsan doğal olarak kendimi savunacağım ve muhtemelen bir çoğunuz ölümsüz olmadığını meleklerin cihad yolunda kendilerine yardım etmediğini o ara anlayacak . ben aziz nesinden sivastan falan bahsetmiyorum ayrıca bugünden ve bizden  bahsediyorum , müslümalların bu saçma salak barbarca tavrından bahsediyorum , benimle savaşarak beni öldürerek cennette huri kapacağını sanan mal kafalardan bahsediyorum 

geçen gün bir avuç mal, plajda oturanlara yanacaksınız asacağız keseceğiz diye durduk yere sataşmış , şimdi sen bunu haklı buluyorsan senin zihniyetin var oldukça bu ülkede iç barış sağlayamayacağız demektir. ateyiztler zaten 3 kişi,  keselim bitsinler dediğin zaman 3 kişi , bir avuç  falan olmadıklarını %99 müslüman iddiasının saçma sapan bir yalan olduğunu göreceksin , memleketin felaketi olacak nur topu gibi bir iç savaşın olacak.

isterdim ki müslümanlarda yaşananlardan bir gram bir satır bir şey öğrenmiş olsun ama kafa aynı kafa , kana susamış cahil sürüsü olmaktan memnun görünüyor geneli . ayrıca ben ateyizt değil eskimo ya da budist bile olsaydım , müslüman olup onların tarikatından mezhebinden cemaatinden olmasaydım bile , bu malların benden amaçsızca nefret etmesi için yeterli olacaktı .

din-politikafalan yasak tamam uzatmak istemiyorum , keşke bunlarla konuşmanın iletişim kurmaya çalşmanın da bir yararı olayı . 

herşeyin bir şeyi vardır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

siyasi bir konu açmak, tartışmaya ortam hazırlamak yasak hocam

konuya düzenleyip kaldırılmasını istemen en hayırlısı 

yalnizturk tarafından 02/Tem/14 11:42 tarihinde düzenlenmiştir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı
    umit bunu yazdı

ya şimdi açtırma ağzımı. bir avuç adamsınız , ortalığa çıkıp deli gibmiş gibi Allah yok din yalan giriyorsunuz. Ondan sonra yok efendim yaktınız , yok efendim savunuyorsunuz. Ben mi dedim ortalığı tahrik et , milleti gaza getir? Aziz Nesin denilen dinsiz yüzünden o kadar vatandaş yanarak ölmüş. Toplumsal olaylar nasıl gelişir bilir misin? Başsız. Eylemlerde mesela 3-4 adam hızını alamaz aşırılaşır , arkadaki adamlar da aşırılaşır. Bu da o hesap.

Senin durduk yere inancını sorgulayan mı var? Veya yaşama diyen mi var? Kız arkadaşımın inanmadığını ben 1 sene sonra öğrendim. Benim ne müslümanlığım onu ilgilendirdi ne de onunki beni.

La millet gaza gelmeye, tahrik olmaya ne meyilliymiş kim ne konuşacağını sizin gibilere mi soracak.

Kafaya bak arkadaş, beyni 10kilo bok dolu, haline bakmadan Aziz Nesin'e laf edecek cürreti buluyor kendinde...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bugün allahın için ne yaktın?

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 8576 Toplam Mesaj: 78