folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 20 Bin Tl Ye Araba

20 Bin Tl Ye Araba

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

bloodmage sağol kardeşim aklına gelen olursa yaz yine

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

ford fiesta +2006 makyajlı kasa

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

2001 pejo 206 var istersn 1.4 benzinli düzgün kullanımda 1 depoyla 600 km götürür 13250 ye bırakıyım sana...

l enfer c est les autres Sartre ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

seat ibiza iyi gider hocam :)

Zehirrr . . .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

honda typer-s

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

focus 2006 ve üzeri hb.

al

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-satilik-servis-bakimli-ford-focus-dizel-48695745/detay/

dizelll

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Humerus bunu yazdı:
    -----------------------------

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11302971905392239&f1=details

500 levası benden :)

neresi la orası?

aga aklıma bi fikir geliyo ama ne kadar yasal bilmiyorum, Şimdi yunanistandan ordan burdan ucuza mercedes getiriyoruz, arabayı türkiye de 6 aylık kullanma limitimiz var, bunu birilerine kiralıyoruz günlük haftalık neyse iyi bi fiyattan sonra altı ay dolunca aracı evimizde parçalıyoruz yurt dışına çıakrmıyoruz ve her parçayı netten satıyoruz, eminim araca verdiğimiz paradan daha çoğüunu kazanırız da bu yasa olurmu lan? aracı yurt dışından kendi adımıza getiriyoruz dışarı çıkarmaz<sak bizim adımıza bi yaptırım uygulayabiliyormu devlet?

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BosphorusPasha ; Bulgaristan'da arabalar gerçekten çok ucuz.Türkiye ile yarı yarıya fiyat oynuyor.Eğer Türkiye'ye götürmek istersen 6 ay diye biliyorum bende ancak 2 yıla uzatılacak denmişti.Aracın süresi dolduktan sonra yakalanırsan aracını gümrüğe kitliyorlar.Her gün başına para ödüyorsun.

Asla Asla Deme. . .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Humerus bunu yazdı:

BosphorusPasha ; Bulgaristan'da arabalar gerçekten çok ucuz.Türkiye ile yarı yarıya fiyat oynuyor.Eğer Türkiye'ye götürmek istersen 6 ay diye biliyorum bende ancak 2 yıla uzatılacak denmişti.Aracın süresi dolduktan sonra yakalanırsan aracını gümrüğe kitliyorlar.Her gün başına para ödüyorsun.

aga bak şimdi sistem güzel, aracı süresü dolduktan sonra kilitliyolarsa yaşadık amk :D araç süresi dolunca zaten dalak böbrek başkasının olacak motorunun pistonuna kadar parçalayıp satarım, bahçeme çekerim nete koyarım ne lazımsa satarım abi, arabayı da bulamazlar, 

şimdi sorun şu ben aracı getirdim 6 yada 2 yıl neyse yasal süre dolacak kadar kullandım sonra aracı bahçeme çektim hiç dışarı traf,iğe çıkarmadım yani, benim şahsım adına sen şu tarihde araba almışın bunun vergisi  var falan derler mi diye soruyorum, öyle olursa durum kötü

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 5620 Toplam Mesaj: 34