folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

200 Bin Rus Kadın Müslüman Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    compu ne güzel demis iste.  gidinde biraz marmariste orda burda otellerde biraz calisin ruslarin naptigini iyi görürsünüz. ben kendi gördüklerimi söyleyecek olursam: otele rezerve yaptirip gelirler ceplerinde bes kurus zor bulunur:) görsen zengin filan sanirsin. 2 haftalik sözde tatilin ardindan dünya para ile dönerler::) üstüne birde otel sahibinede her aksam verirler:) otelide bedavaya getirirler. paralari ile dönerler memleketlerine:) eee bizi cözmüsler tabe. hepte dikkat ederim tatile gelenler hep böyle 3 kız 2 kız 4 kız seklinde gruplar gibi gelirler. aile ile görmek cok fazla nasip olmadi cogunda:) bunlar ülkede kalici olmak icin herseyi yaparlar. animatörlük yaparken bir tane denk getirdim bende bisey sandiydim ki kendisini aganigi naganigi yaparken kitap okuyorlar:) ayrica buz gibi soguklar. ve coguda disardan göründügü gibi degildir yaslari. coluk cocuk takimidir. 12 -13 yaslarindakiler bizim burdaki 26 yasindaki gibiler:)  kisaca bunlar isi asmis:) kapidan kovulup bacadan giren bunlar degilmiydi fuhus yapmak icin:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

cagatay09 rusların geçmişteki orusbluklarını anlatmayla neyi elde ediyosun

herkes biliyor orusbu olanları para için satıldıklarını sattıklarını bende gördüm istanbulda gizli bölgelerde yalan değil !!!

yalnız müslüman olanlara bu tepkiyle mantığı aynı diyorsan yanlış düşünüyosun bence onlar seçimişlerse bize laf düşmez

kendileri daha iyi bilirler orusbuluğu müslümanlıkta orusbuluğun olmadığınıda biliyolardır bizim türklerden de orusbu çok değilmi kızlarımız ne acı

bırakın onlar seçsinler yolunu bi korku havası oluşturmamalı asya müslüman olsa tüm dünya işte o zaman korkacağını bilmek lazım

edit : mevlananın sözüyle Gel ne olursan ol yine gel//yeterki gel diyor yani ister rus ister arap ister xx gel ama nolursan ol gel :: 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

NrDemir

compuye laf soyletmem dedım benı karsında bulursun  !

bıkere o lafı soylemeden bıkere durup dusunmustur emın ol

dedıgım gıbı bende oda allaha sukur muslumanlıgın ne oldugunuda bılıyoruz

o bulafı soyluyorsa ve bende onu desteklıyor ustune laf soylemıyorsam bunun arkasında oldugum ve ınandıgımdandır

compunun dedıgı lafı uzatmayın artık

tam olarak ne demek ıstedıgınıde anlamadınız ya neyse

gercekden musluman olan varsa ıclerınde gurur duyarım allah razı olsun dınımızı secmısler huzur bulsunlar

ama gercekden oyleyse !!!

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek

Hey maşalla...

Allah artırsın diyelim...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    -----------------------------

NrDemir

compuye laf soyletmem dedım benı karsında bulursun  !

bıkere o lafı soylemeden bıkere durup dusunmustur emın ol

dedıgım gıbı bende oda allaha sukur muslumanlıgın ne oldugunuda bılıyoruz

o bulafı soyluyorsa ve bende onu desteklıyor ustune laf soylemıyorsam bunun arkasında oldugum ve ınandıgımdandır

compunun dedıgı lafı uzatmayın artık

tam olarak ne demek ıstedıgınıde anlamadınız ya neyse

gercekden musluman olan varsa ıclerınde gurur duyarım allah razı olsun dınımızı secmısler huzur bulsunlar

ama gercekden oyleyse !!!

Anam, Ruhkanseri avukatlık stajına başlamış bile...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    compinin müslümandan cok daha müslüman oldugunu da nerden bildiğini anlamış diilim ya.. :)

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

Musket
    unuttun mu ben basbakan olcaktım yaaa :))

biggest hayırdır bak ıkı oldu bana karsı bı savunmadasın hayırdır ???

artık darılıyorum... hayır anlamıyorum bu tavır ne pat dıye tekrarlıyorum bızgenelde hemfıkırdır sımdı nıye karsımdasın !

yanlıs bısey dedıgıme ınanmıyorum yanlıs yolda olduguma ınanmıyorum benım dogrum sızın dogrunuz olmak zorundada degıl

benım savundugum sey kımse musluman olmasın degıl muslumanlık oyle herkezın hoppadana hadı bı koşu musluman olayım dıyecegı din de degıl dinimizin olumsuz yonde ilerlemesını hıc ıstemem !

compunun cok muslumandan muslumandır deyısıme gelınce

ben adam gıbı adamlarla gorusurum compude deger verdıgım bırıdır dusuncelerını severım oyuzden savunuyorum onu

ve buna devam da ederım...

mimi " yim ben ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

akm neler olmu$ ßurda (: karı topiinde nasıl bn olmam $a$tım bnde ama hemen damladım :) Müslüman mı olmu$,Lar:P hayırlı olsun ne dielim yni :P Darısı dier ecnebi karuların ba$ına hatta Göç fln etmek isterlerse kapılarımızı sonuna kadar açalım açalımki g*tü bi karı$ havada olan turk kızlarına rekabet etsinler :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

asırlar öncesini bi merak ederseniz eğer göreceksiniz ki bi anda müslümanlığa karar vermiş insanları göreceksiniz

bi anda da müslüman olunur neden olunmasın ki  herkesin bildiği avrupada müslüman olan bi sanatçı var ismini demiyim biliyorsunuz

tekrar diyorum MEVLANA derki: Gel ne olursan ol yine gel//bu sözden artık ne anlıyorsunuz size kalmış Allah indinde tek din islamdır bunu herkes biliyor değilmiiiii

herkes müslüman olsun derim :) 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi
    ganimet bunu yazdı:

asırlar öncesini bi merak ederseniz eğer göreceksiniz ki bi anda müslümanlığa karar vermiş insanları göreceksiniz

bi anda da müslüman olunur neden olunmasın ki  herkesin bildiği avrupada müslüman olan bi sanatçı var ismini demiyim biliyorsunuz

tekrar diyorum MEVLANA derki: Gel ne olursan ol yine gel//bu sözden artık ne anlıyorsunuz size kalmış Allah indinde tek din islamdır bunu herkes biliyor değilmiiiii

herkes müslüman olsun derim :) 

ganimet ozlu sozlu dostum bak sever sayarım

benımde profılımdede yazar kı mevlana degılım ben ''ne olursan ol gel '' demem adam ol öyle gel ;)

rus hatunun ıslama dönmesıne bısey demedım ıcınde art nıyetlı ıslama donenlere dedım

gercekden ıslamı benımsemıs gelmısse hosgelmıs kur ' anı bızzat bende ogretırım !

ama bu aralar sıkı bır sıyaset ve gırıs cıkısların sorunlu olması konusundan sonraaa rus kadınların ıslama bırden donusu acayıp şasşrttıı !  bılmem anlatabıldım mı :)

mimi " yim ben ...
Toplam Hit: 12362 Toplam Mesaj: 92