folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 2000 Adet Açık Hat Neden Alınır ?

2000 Adet Açık Hat Neden Alınır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

dostum adama sormak varken neden bize soruyorsun ki azicik nefesini tutup tukrugunu yutup adama sorsaydin. 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Normalde yasak olan bir şeyin 2000 adetinin rahatlıkla verilebiliyor olması bence asıl soru.

Neyse 2000 ciddi rakam aynı bayiden :) Bayi için de ciddi risk!

Arkadaşlar kullanım alanlarını bahsetmişler, spam - fake numara olarak belli bir müddet kullanılıp atılacak o anlaşılıyor.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Bana sms atarsa hiç üşünmeden şikayet ediyorum. Hat kimin üstünryse sikimdi olmaz. Geçen bir firma sahibi aradı bayan şikayetinizi geri çekermisiniz dedi dedim ben şu anda yurt dışındayım çekmiyorum sms leri atmadan önce düşünecektiniz dedim sene de 2 defa atıyoruz banene dedim sisteme. Girdim Giresun da çıkmış atan kişi kısacası sms atanları şikayet edin 

Dipnot: cezalar olarak sanırım devlete şu anda katkım en az 350.000 tlciktir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Bana sms atarsa hiç üşünmeden şikayet ediyorum. Hat kimin üstünryse sikimdi olmaz. Geçen bir firma sahibi aradı bayan şikayetinizi geri çekermisiniz dedi dedim ben şu anda yurt dışındayım çekmiyorum sms leri atmadan önce düşünecektiniz dedim sene de 2 defa atıyoruz banene dedim sisteme. Girdim Giresun da çıkmış atan kişi kısacası sms atanları şikayet edin 

Dipnot: cezalar olarak sanırım devlete şu anda katkım en az 350.000 tlciktir.

ben de geçen sene bi sms i şikayet etmiştim, bikaç hafta önce Bolu Ticaret Odasından bir mektup geldi.

şikayetinizle ilgili olarak firmaya idari ceza uygulanmıştır diye yazmışlar.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

@selo-g mürid de açık hat satıyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Müritler acilinden 1 adet hat lazım.

Selo g ye uzun süredir ulaşamıyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    DesertSun bunu yazdı

Bet mesajları atıyolar o kadar yüklü hatla baska iş yapılmaz.

bir arkadas da bu tarz işler yapiyor. önce sanal android cihazlara whatsapp actiriyor o tarz hatlar ile sonra gmail vs instagram vs aktif ettiriryor satmalık. boyle alacağı hesap işleri bitince bet başta olmak üzere hap satışı zayıflama ürünü vs sms leri atıyorlar.

imei cakilan bir alet ile bir hafta içinde toplu yapip sonta imei değşitirip tekrar ayni sekilde sms sending işlemine başliyorlar, sim9x diye bir alet var içinde 8 tane sim kart takiyorsun birde toplu olarka işlemleri  onun ile yapiyorlar. vs vs . @desertsun bu işleri daha iyi bilir gerci alet hakkında teknik bilgisi vs vardir.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

bir tane açık hatta ben alabilirim satan varsa.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    kurdo bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

@VoLeTeLe, AleyKüm es SelamMün. 

Milleti, kandırmak için kullanacaklar işte. Reklamlar da kısmen bunun için kullanılmıyor mu? Aklıma YalanDünya dizisinin Yazarı geldi, iyi mi. Sıfatı da ne kadar ç....nmiş yeni farkettim.

" yek dıdo sıse were nan u pivaze! " ? √

yek dıdo sıse ew  bı kurbana we fıssê

hahahaha :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    diplomali-issiz bunu yazdı
    kurdo bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

@VoLeTeLe, AleyKüm es SelamMün. 

Milleti, kandırmak için kullanacaklar işte. Reklamlar da kısmen bunun için kullanılmıyor mu? Aklıma YalanDünya dizisinin Yazarı geldi, iyi mi. Sıfatı da ne kadar ç....nmiş yeni farkettim.

" yek dıdo sıse were nan u pivaze! " ? √

yek dıdo sıse ew  bı kurbana we fıssê

hahahaha :D 

we çi kir, tu ji Cezayirê vegeriya we? 

--

Ger ew ne ji bo min ne, yekî din wê bibe.. ^^` Bi wergeran, lê ew e.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 4710 Toplam Mesaj: 33
açık hat turkcell vodafone