folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 2000 Yılı Tüm Kadro İmzalı Galatasaray Topu

2000 Yılı Tüm Kadro İmzalı Galatasaray Topu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

hacım imzalar gerçek olsa tamam da bu imzalar baskı o yüzden milyarlara satılmaz ama senin verdigin fiyata müşteri çıkar inşallah

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

LostDream bunu yazdı:
    -----------------------------

HannibALgan bunu yazdı:

Konunu baltalamış olmayayım da bende de Beşiktaş 100. Yıl tüm kadro imzalı forması var. Satılıktır ;) bu tür şeylere pek alıcı çıkmıyor. Belki cünüplük bizde onuda tartışmak lazım

Ne kadara satıyon hocam ? Bi de imzalar net mi ? 

Valla başkan piyasasını bilmiyorum. Ama açıkcası 500 TL'den de aşağı satmayı düşünmüyorum. Çünkü o formanın üstünde ki imzalar naskı falan değil bildiğin ıslak imza. Şampiyonluk kutlamalarında kuzenim imzalatıp bana hediye etmişti. Satacaksam para etsin isterim

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

someone_from_71 bunu yazdı:

hacım imzalar gerçek olsa tamam da bu imzalar baskı o yüzden milyarlara satılmaz ama senin verdigin fiyata müşteri çıkar inşallah

hocam özel seri koleksiyonluk üretim.. ıslak imza olsa o fiyata satmam zaten :) hayırlısı bakam alıcı cıkarsa iyi olur su paranın yok gununde.. 

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

HannibALgan bunu yazdı:

Konunu baltalamış olmayayım da bende de Beşiktaş 100. Yıl tüm kadro imzalı forması var. Satılıktır ;) bu tür şeylere pek alıcı çıkmıyor. Belki cünüplük bizde onuda tartışmak lazım

0rjinal imza mı abi yoksa o 100. yıl formaları mı 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

HannibALgan bunu yazdı:

0rjinal imza mı abi yoksa o 100. yıl formaları mı 

Orjinal ıslak imza 

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Cok bi para etmez bu top. Hakiki imzalar olsa cok buyuk fiyata satarsin ancak boyle seri uretilmis bir topu 10 sene sonra 100-200 e satmak zor. 

Belki cok buyuk meraklisi cikarsa olur. Yoksa tut elinde bundan 50 sene sonra belki para eder. 

O milyarlarca liraya satilan toplar genelde macta oynanmis bir top ve/ya o macta oynamis oyuncularin orda imzaladigi toplar oluyor. Genelde kolleksiyoncular imzaliyan kisinin altina tarihte yazdirir. 

Toplam Hit: 2840 Toplam Mesaj: 17