folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 20.000 TL İçin Araç Önerileriniz

20.000 TL İçin Araç Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

2001 model arabaya 22000 çok fazla.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

2004 astra H 4 airbaglı veya 6 tam hatırlamıyorum trıptonık 1,6 twinport olanını 24,500TL  e aldı geçen ay arkadaşım görsen sıfır sanırsın 103000 binde araç hocam sen baya pahalıya veriyorsun.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatalaser
    Fatalaser's avatar
    Erkek

Ford focus

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    ottomanmurat bunu yazdı

Bende o fiyat civarinda honda civic ariyorum ama kazasiz boyasiz degişensiz pert kayitsiz yok hepsinin bir kusuru var içime sindirip de alamadım iyi olanlar var onlarda 2000 model felan fiyatlar çok şişik 6 ay once honda civicimizi 15800 e satti kardeşim evlenmek için tesisat lpg jant lastik herşey vardi şimdi o fiyata bulamıyoruz beklemek lazım

bulamıyoruz diye birşey yok hoca başka sitelerede bakın

http://www.arabam.com/ikinciel/Arama/?marka=10&mg=100&fyt1=20000&fyt2=24999&yr1=2005&yr2=2005

işten anlayan tamircine götürürsün ne bok olduğu çıkar meydana

öyle ufak tefek boya tabii olur a.k

20.000 üstü olduğuna bakmayın satamıyorlar zaten

pazarlıkla rahat 19-20k e alınır...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

dediğim gibi arkadaşlar herkezin önerisi benim için önemli görüşü opel vectra alma dedi mesala arkadaş toyota focus ve honda önerenler var bakalım kurbana kadar almam lazım en geç ankaradayım bu arada

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

araban 2001 model çok fazla o yazdığın çoğu özellik standart geliyo ve arabanın ederi en fazla 16 bin ( motor durumu ve yürüyen aksamda bişey yoksa tabii )

hacım sende opelden şaşma arkadaşın opel alma diyerek büyük ihtimal parça fiyatından doalyı demiştir yada yakıt durumundan. bi araba sana güven vermeli ve bunu opel fazlasıyla yapıyo bunu yakıt durumunu düşünme sıralı otogaz sistemi denen güzel bişey var :) çekiş kalkış depar baya iyi. bitane murid honda civic demiş ama uzak dur arabada yol tutuşu denen bişey yok 120-130 dan sonra araba yolda bildiğin geziyo toyota çabuk yıpranır tabii corolla hariç o araba da güzeldir aba dediğim gibi opel iyidir :) şimdiden hayırlı olsun

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Honda 1.6i ES lere bak rahat bulursun birde lpg atarsın tamamdır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam şu anda kafamda golf ve opel vardı hondayıda düşünmüyo değilim araç kardeşimin olacak bayrama kadar en geç almam lazım

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osman38
    osman38's avatar
    Erkek

hocam 2004 - 2005 pololara bak derim ben dizelleri 19 - 20 arası değişiyor çok az yakan bi arabadır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    kalibre bunu yazdı

araban 2001 model çok fazla o yazdığın çoğu özellik standart geliyo ve arabanın ederi en fazla 16 bin ( motor durumu ve yürüyen aksamda bişey yoksa tabii )

hacım sende opelden şaşma arkadaşın opel alma diyerek büyük ihtimal parça fiyatından doalyı demiştir yada yakıt durumundan. bi araba sana güven vermeli ve bunu opel fazlasıyla yapıyo bunu yakıt durumunu düşünme sıralı otogaz sistemi denen güzel bişey var :) çekiş kalkış depar baya iyi. bitane murid honda civic demiş ama uzak dur arabada yol tutuşu denen bişey yok 120-130 dan sonra araba yolda bildiğin geziyo toyota çabuk yıpranır tabii corolla hariç o araba da güzeldir aba dediğim gibi opel iyidir :) şimdiden hayırlı olsun

opel in tork u iyi değil yokuşta çekmez

honda da öyle bir sorun yok istersen 200 bas yol tutuşu 10 numaradır bir çok arabanın eline verir 1.6 motoru...

arkadaşı yanıltma hoca

en iyi seçim honda civic 2004-05 üzeri model olacaktır o kadar

ha dizel düşünüyorsa bilemem

Toplam Hit: 2309 Toplam Mesaj: 22