folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 20000 TL Limitim Var. Araba Tavsiyenize İhtiyacım Var

20000 TL Limitim Var. Araba Tavsiyenize İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carnager
    carnager's avatar
    Erkek

bizde 2005 megane var, 7 senedir kullanıyoruz tık etmedi araç, büssürü uzun yolda yapmamıza rağmen hemde...

iyi kullancağına inandığın sürece hangisi hoşuna gidiyosa ona yoğunlaş bence :)

edit: 2.el piyasası da olsun ki satmak istediğin zaman kolayca ve uygun fiyata satabilesin

EVERY MAN DIES, NOT EVERY MAN REALLY LIVES ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Türkiye'de araban olacaksa ya Volkswagen olacak, ya da BMW.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antikorTBT
    antikorTBT's avatar
    Dişi

hocam bi kere alıcağın zaman satacağın günüde düşünmen gerek
    suan türkiyede piyasası olan araçlar renaultlar,fordlar,volkswagenler,opeller.sattığında prim yaparsınki bu ikinci el piyasasında büyük başarıdır.

ailen var ne güzel güvenliğe önem ver yeni yetme arabalar alma
    dacia vb.
    he bide arabanın dağılması var.
    mesela fiat, hyundainin bazı modelleri,kia,peugeout,skoda,citroenin çoğu modeli bu tarz arablar çabuk dağılan arabalardır.
    bunun dışında mitsubishi,alfa romeo,suzuki,mazda satarken zorlanıcağın araçlardır.

benim sana önericeğim araçlar ise
    ford,volkswagen,renault,opel,chevrolet(servis demişsin hakkında bilgim yok) bunları öneririm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

bi kere volkswagen' e bindin mi inmiceksin pişman olursun hocam. Passat al alabiliyorsan. 

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Motorsiklet al 750-1000 cc lik ikinci el güzel bişey alabılırsın

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek

Honda Cıvıc 1.6 İES serisini tavsiye ederim şiddetle 1999-2000 modelleri o civarda çok temizini bulursun bulunduğun bölgeye göre rengini seç Antalya'da Beyazı çok gidiyor. Sağlamlık, hız, güvenlik ve teknik olarak çok güzel bir araç temizini bulursan gözün arkada kalmaz.

cCc Gökhan cCc
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Octavia derim,gemi gibi arabadır kendisi.
    ikinci el piyasasından pek haberim yok ama bastan söyleyim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-spor-ve-aile-arabasi-dusunenler-icin-65678754/detay/

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

araba focus hemşerim niyemi 2. el piyasası çok gidio ayrıca sağlam ayrıca masraf çıkartmıyo bunu pejodan focusa geçmiş biri olarak söylüyorum.

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Chevrolet sedan araçları var onlara baktınmı, servis hepsimi sorunlumuymuş sanki sorunsuz olana gidersin. 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 4524 Toplam Mesaj: 34