folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 2005 - 2006 Sezonu Sampiyonu GALATASARAY...

2005 - 2006 Sezonu Sampiyonu GALATASARAY...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    muhahaha fenerbahce cumhurıyetıymıs bı cumhurıyetın aslanları olmazsa boyle batar galatasaray ıse T.C nın ebedı bekcısıdır :D

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet_k
    ahmet_k's avatar
    Erkek
    http://rdragon.pandela.net/aslan.gif
    baqin bura:D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    artist tuncayın bir hindisi vardı yaaa işte hindi sahibine bindi a.k :) daha inmez inşallah :)))))))))

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    rapboy yazı:
    BNCE TÜM TAKIMLARIN TARAFTARLARI FENERİST KARDEŞİM GİBİ OLMALIDIR , SNN GİBİ FENERLİ AZ BULUNUR :)
    ------------------------------------------------------------------

saol hocam :)
    hakettiniz abi ne diyelim biz gidip denizliyi yenemiosak boq atmaya hakkımız yok

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoLLeGe
    CoLLeGe's avatar
    Erkek
    miLyonlarca taraftarın yanyana
    bağırıyorlar hep beraber Kol Kola
    adınla taKımınla taraftarınla
    En Büyük Sensin CimBomBom . . .

ultrAslan - BoLu

nothing personaL
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek
    ÇIKTIM TAŞIN ÜSTÜNEEE AÇTIM BACAKLARIMIIIII. ÇIKTIM TAŞIN ÜSTÜNEEE AÇTIM BACAKLARIMIII.. ALTIMDAN GEÇEN FENER YESİN TAŞŞŞŞŞAKLARIMIII AL BUNU ALAMAZMISIIIIN SEN NE BİÇİM DELİKANLISIIIIN!...

2005 - 2006 TURKCELL SÜPER LİGİ ŞAMPİYONU GALATASARAY....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MUHUAHUa ŞAMPİYON CİMBOM YENİ GÖRDÜM DAHA TOPİĞİ : ))
    SARISIYLA KIRMIZISIYLA ANLIMIZIN AKIYLA ŞAMPİYON GALATASARAY

HAKEDEN KAZANDI
    CRASYBOY DENEN ELEMANADA BİŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM ?

------------
    Fenerbahce Derbilerin Takimi.

Galatasaray Ufak Takimlari yenen bir Takim.

Galatasaray bu Sezon hicbir Ufak Takima takilmadi. Fenere hersene takildi.

Ama maalesef Fener herzamanki gibi gitti gic umulmayan bir Takima yenildi.

Ya bir Takimin Denizli gibi bir Takima nasil gücü yetmez anlamiyorum.

Ama sunu bilinki, GS bu Kupayi hak etmedi. Bu Kupa hediye edildi :)

-------------------------------------------------------------

SANA WARYA ÖLE BİR GÜLÜYORUM Kİ REZİL KEPAZE OLDUN.. GALATASARAY UFAK TAKIMLARIN : ) ADAMI DİOSUN HE??

SANA GÖRE JUVENTUS ARSENAL LEEDS UNİTED MİLAN REAL MADRİD B.DORTMUND MONOCO VS VS DAHA SAYAMADIKLARIMIZ UFAK TAKIM GÖTÜ BOKLU FENER BAHÇE DÜNYA TAKIMI DEMİ ?? DÜNYA STARLARI GETİRİYOSUNUZ.. ADAMLARIN ANALARIN SIKILDIKTEN SONRA ? ANELKA ANELKA DEDİNİZ HANİ MİLLİ TAKIMA BİLE ÇAĞRILMADI ÖLDÜ ADAM ÖLE GELİYOR.. ALEX ALEX DİOSUNUZ Bİ BOKTAN ÇAKTIGI YOK MİLLİ TAKIMA GİRECEK DİOSUNUZ RONALDİNYO JUNİNYO FALAN VARKEN ANCA ALEX ONLARIN MALZEMECİSİ OLUR ?

GALATASARAYA BAKALIM ? İLK BAŞTAN HAGİ ROMANYA MİLLİ TAKIMI KAPTANI... XAİVER PORTEKİZDE BANKO OYNUYAN ADAM.. POPESCU FLİPESCU BANKO ROMANYA MİLLİ TAKIMINDA OYNUYAN ADAM.. TAFAREL BANKO BRAZİLYA MİLLİ TAKIMINDA OYNUYAN ADAM.. İLİYE BANKO ROMANYA MİLLİ TAKIMINDA OYNUYAN ADAM.. MONDRAGON BANKO MİLLİ TAKIMDA OYNUYAN ADAM..HAİNZ BANKO MILLI OYUNCU SONG BANKO MILLI OYUNCU SASA ILIC MILLI TAKIM OYUNCUSU TOMAS MILLI TAKIM OYUNCUSU SAY SAY BİTMİYOR ONLARI GEÇİYORUM..

TURKİYE MİLLİ TAKIMININ İSKELETİNİ GALATASARAYLILAR OLUŞTURUYOR BUNUDA KAFANA SOK..

PARA BİZDE MÜLK BİZDE DİOSUNUZ.. GALATASARAYDAN FARKINIZ YOK 116 MİLYON DOLAR BORCUNUZ VAR.. HİÇ BİR ARAZİNİZ YOK.. GALATASARAY RİVAYI 260 MİLYON DOLAR PARA KAZANICAK.. SEYRANTEPEYE STAD YAPIYORUZ SİZİN KİDE STADMI KURU KALABALIK..

DAUM DAUM DEDİNİZ SEZON BOYUNCA ŞAMPİYON OLAMAYINCA ADAMI Bİ DÖVMEDİĞİNİZ KALDI.. FATİH TERİME BOK ATARSINIZ ADAM İTALYAYI FETETTİ GELDİ.. HANGİ TURK TEKNİK ADAM MİLAN GİBİ BİR TAKIMI YÖNETTİ..

AVRUPAYA GÖNDERDİĞİNİZ OYUNCULARA BAKIYORUZ HEPSİ YEDEK KALIYOR GERİ DÖNÜYOR..
    BALİÇ BALİÇ DEDİNİZ GÖNDERDİNİZ ADAM YA 1 YA 2 DEFA MADRİDTE FORMA GİYDİ RÜŞTÜ RÜŞTÜ DEDİNİZ BARCA YA GİTTİ ONUNDA BALİÇTEN DAHA FAZLA İŞ YAPTIGI SÖYLENEMEZ..

BİDE GALATASARAYA BAKIN.. EMRE DÜNYANIN EN BÜYÜK KLÜPLERİ PEŞİNDE.. TUGAYA BAKIYORUZ ADAM ÇATIR ÇATIR TOPUNU OYNUYOR ?? DAHA SAYIMMI YETER HERALDE..

OYUNCULARINIZDA RUH YOK.. HANGİ YABANCI OYUNCUNUZ FORMA İÇİN OYNUYOR ( GEÇTİM TÜRKLERİNİZDEDE YOKDA O RUH ) GÖRÜOSUN MONDRAGON U ŞAMPİYON OLUNCA NASIL DUYGULANIYOR RUHTUR BU. FUTBOLDAN ZEVK ALMAKTIR.. RENKLERE GÖNÜL VERMEKTİR.. ELİNE BİRA TENEKESİ ALIP MAÇLARA GİDİP GÖTLÜK YAPMAK TARAFTARLIK FANATİKLİK DEĞİLDİR.. MADEM Kİ GERÇEKTEN TARAFTARSINIZ HER ZAMAN TAKIMINIZIN YANINDA OLACAKSINIZ..

GALATASARAYDA PARA YOK GARİBAN TAKIMI DİYEN YÖNETİCİLERİNİZ KİM LAN O LAVUKLAR ADAM DİYE YÜZÜNE BAKANLAR VARMI ??? ADAM YERİNE KOYAN VARMI? GALATASARAYIN BORCU VAR KABUL EDİYORUZ AMA ÖDENECEK BORÇLAR GÖTÜNÜZ KALKMASIN.. AZİZ PİÇİ Bİ GİTSE FENER OROSPU KARI GİBİ KALACAK BÜTÜN BORÇLARIN ALTINDA.. ADAMIN CANINI SIKIYORSUNUZ..

MADEM FENER BÜYÜK TAKIMLARI TAKIMI... GÖSTERSİN BAŞARAYI.. LAF KALABALIĞI YAPMAYIN İCRAT GÖSTERİN KUPA GÖSTERİN SKOR GÖSTERİN ..

BİZE ÇENE GÖSTERMEYİN..
    ADAMIN ASABINIDA BOZMAYIN..
    ÖLÜMÜNE GALATASARAY!!!!!!!

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hard_hacker
    hard_hacker's avatar
    Erkek
    Parasız şikesiz şerefli bi şampiyonluk daha ne dene bilir kı bu arada beyler saat kac benım kı durmus 20:45 i gosterıyor:)

Olümsüz Şeyh Ahmet Yasin:Bağımsız Filistin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raikkonen
    raikkonen's avatar
    Erkek
    benim saat 21:15'i gösteriyo :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    benimkide 20:45 :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 10229 Toplam Mesaj: 94