folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 2006 Dünya Kupasını Sizce Kim Kazanır(İtalya Kazandı Zaten)

2006 Dünya Kupasını Sizce Kim Kazanır(İtalya Kazandı Zaten)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    ben boyle dunya kupasinin ta a.q. ne futbol zevki vardi nede adam gibi futbol kari gibi top oynadilar erkek oyunu nu rezil ettiler ne fransa ne italya bu turnuva ya yakisti hucum agirlikli oynayan takimlardan aklimda kalanlar portekiz,amerika birlesik devletleri,avustralya,guney kore,togo,kupalarin takimi hollanda,hatta adi herhangi bi kategoriye konmayan evsahibi almanya bile.benim asil favorim ne olursa olsun almanya idi zaten.en azindan oyunun hakkini veren bi takimdi.ve genc bi hoca lari vardi eski bir alman efsanesi jurgen klinsman.ne dusunurse taktigini oldugu gibi takimina yansitmasini becerebilen birisi bu turnuva ona cok sey verdi bence.2 yil onceki portekiz avrupa sampiyonasinda bu tip futbolun sinyallerini gorduk.savunma futboluyla yunanistan kupa yi almisti simdi de aynisini fransa ve italya da gorduk a.q.4-4-2 olsun 4-4-3 lerle oyun oynanirsa fistik gibi organizasyondan zevk alamzsiniz.ama bu futbol yer alamaz artik yani pek kendine yer edinemez fifa bunlara onlemini alir derim bence.ama sunu da eklemek isterim olmamiz gereken bir turnuva da bi ersun yanallarla fatih terimlerden basimizi alamadik bizim yerimize giden ukrayna olsun hatta gol atamadigi gibi gol yemeden giden isvicre bile turnuva da reklamini yapmayi basardi.umarim dersimizi almisizdir.organizasyon olarak almanlar su ana kadar en mukemmel dunya kupasi ni organize ettiler otoritelerde bunu belirttiler cogu kez.29 milyar $ bir gelirden soz ediliyor simdiden almanya bunu haketti dogrusu.zidane nin cani cehenneme bir fransiz kadar nefret ettigim bir irk olamaz hayatimda onlar hakkinda birsey soylemek istemiyorum.italya zorlanmadan geldigi bir turnuva da son 3 macta aman gol yemeyelimde nasil olsa gol atariz taktigi ile kupaya uzandi buna benzer bir futbolda fransa dan ortaya cikti.anlamsiz bir futbol turnuvasiydi dedigim gibi.

saygilarimla mllt.

saygilarimla mllt.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    ben başından beri fransa alır demiştim,ve dediğim çıktı, fransa aldı..(babayı)

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    ama zidane pis kafa koydu :)

Hoop.
Toplam Hit: 3970 Toplam Mesaj: 34