folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 2007 BMW 3.16 Bilgisi İlgisi Olan

2007 BMW 3.16 Bilgisi İlgisi Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

2007 model bmw 3.16 arkadaşa almak istiyoruz. kronik yağ kaçırma var diyenler var. parçası pahalı diyenler var v.s v.s tavsiye eder misiniz? 

2 parça boyası var

Araç 150bin km'de 

Fiyat 140kTL

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

BMW'nin zaten tüm modellerinde parça pahalı. Sizin araçta hayalet gösterge yok rahatsınız. Hırsızlar eskiden teyp yürütürdü artık hayalet gösterge ve far götürüyorlar bu yüzden. Özellikle Seat ve BMW parça hırsızlarının gözdesi. Sokağa çekecekseniz kaskosu olsun yoksa sonradan sağlam üzülürsünüz.

Yağ muhabbeti ise 2012'den sonra başlıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

3 kasa tehlike..

Piç tayfa kullandıysa elinde patlama ihtimali var.. 

Bakımlısına denk gelirsen kaçırma..

Mazda 626 kullanıyorum 2.mazdam.. ilkini alırken neler neler duydum.. parça pahalı mı pahalı.. ama parçaya ihtiyaç duymadım, ustasında ve zamanında bakım yaptırdım..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Araci aldigin kisi tanidik degilse kilometreyle oynanmis olma ihtimali yuksek. Bunun bir benzeri de 2000 oncesi neredeyse tum mercedes ilanlarinda km 240.000 civarinda. :)

Al - alma tavsiyem kimden aldigina gore degisir.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

HGS ve diğer kayıtlardan KM doğrulayabiliyorum. KM orjinal 6k ve 12k 2 hasar kaydı varç kararsız kaldımç araç güzel ancak elde patlamasın

kaskosuna baktım 5k istiyorlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bboy_kaya
    bboy_kaya's avatar
    Erkek

E90 316i hem çok yakan hem de yaktığı kadar gitmeyen keyifsiz bir araç. Kesinlikle f30 316ilerle kıyaslama yapmayın, motorlar vs tamamen farklı.  Çok uygun fiyatlı bir araç olmadıkça alınmamasını taraftarıyım. 

Love is nothing without fucking!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

3 kasa tehlike..

Piç tayfa kullandıysa elinde patlama ihtimali var.. 

Bakımlısına denk gelirsen kaçırma..

Mazda 626 kullanıyorum 2.mazdam.. ilkini alırken neler neler duydum.. parça pahalı mı pahalı.. ama parçaya ihtiyaç duymadım, ustasında ve zamanında bakım yaptırdım..

Alman arabasına tav olan kafaya üzülürüm elden bişey gelmez alman arabayı icat etmiş ama dört başı mamur bir araç yapamamıştır alman premium araç üretir satar ama kinder yumurta gibidir yolda giderken motor iptal olur mekanik elektronik ile kavga eder gibi gibi Yeni Zelanda ya Almanlar audi a4 götürürler bir çiftçiye aracı test ettirirler aracımız nasıl beğendinizmi VS çiftçi aynası kırılırsa ne yaparım der biz size yedek parçası desteği vereceğiz der peki motoru arıza yaptı der onu da değiştiririz VS fabrikası nerede diye sorar Almanya da çiftçi kalsın der benim 25 senelik mazda m var distribütörü yeni Zelanda ve Avustralya da bana yakın bişey de bozulmuyor ki değiştireyim der Almanlar bozulur VS bunun videosu YouTube da mevcut eski biraz ama hikaye böyle maybach tan tut BMW sine alayı adi sadece wolksvagen öncesi audi safkan ve başarılı bir almandı onu da wolksvagen bitirdi gerisini siz düşünün.mazda ya gelelim japon volvo su ama volvo dan da sağlamdır dünya da sıkıştırma oranı en yüksek motorları mazda üretir ve araçları sağlamdır kullananları mazda dan başka araç kullanmaz ülkemiz de fazla kıymeti bilinmez ama dünya da iyi pazarı vardır.olayımıza dönersek ilk kullanıcısı olacaksan BMW olur 100 bin km yap sat 2.el bmw kullacağım diyen gitsin civic alsın parasını nereye yatırdığını bilir. 

weskeyy tarafından 26/Tem/21 03:04 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Tavsiyeler için teşekkür ederim. İş yerinde aynı model kullanmış bir arkadaş ile görüştüm araç çok fazla masraf çıkartıyormuş. LPG sonrası sürekli yağ kaçağı oluyormuş.

Araca bakmaya gidince motor muhafazası üzerinde taze yağ gördüm. Podyede de işlem var gibiydi vazgeçtim

Yoksa yılan gibi araçtı 😃

eengineer tarafından 26/Tem/21 09:24 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

1- Sanayiden çıkamazsın. Akran olursun, 3 gün sen bmw'ye binersin, 4 gün sanayiciler sana biner.

2- Bmw 3 serisi alıyorsan en az 2000 motor 180hp olmalıki sana tat versin. Yoksa o çük kadar motorla o düşük hp ile benzin totona kaçıyor. 

3- Bmw 3.16i, 3.18i, 5.20i; bmw'nin logosu dışında başka bir siki olmayan modelleridir. (evet 2021 modeli de dahil)

Bu modellerinden uzak dur; yoksa hummer kullanıyormuşcasına benzin yakar ama vosvos hissiyatı alırsın performanstan.

neverland tarafından 26/Tem/21 11:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LPG'den bahsetmemiştin. Keşke baştan söyleseydin direk bulaşma derdik. LPG takılacak en son motorlardan birisidir BMW.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam bmw nin ilk sahibi bmw ye biner sonrakilere de bmw cevabı biliyosun artuk.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
Toplam Hit: 2523 Toplam Mesaj: 25
bmw 3.16