folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2008 ÖSS - Duyduklarınız & Yorumlarınız..

2008 ÖSS - Duyduklarınız & Yorumlarınız..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    tübitaın işi gücü yok sorumu hazırlicak

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

ÖSYM başkanı açıklama yapmış mat 1 geçen seneki gibi kolay olcakmış.fizikte aynı şekilde ama kimyayla biyolojiyi bilenler yapabilcekmiş.bu birinci bölüm için geçerli.inş. herkesin istediği gibi olur.Allah herkesin gönlüne göre versin.ölemi bölemi die kasmayın kendinizi arkadaşlar.çalışan kazanıo gerisi yalan.ama şunu söliim denemelerde çıkardığınız puan istediğiniz puanın 10-15 puan altında kalıosa kazanma olasılığınız çok yüksek.herkese kolay gelsin

Edit:Bu arada hocam 3 tane denemeyi nasıl çözebilion günde :S helal olsun ne diim walla ama kafanızın bulandığı anda bırakın çünkü hiç bi faydası olmaz çalıştıklarınızın.sanmayın ki bende kazandımda böle fetva veriom :D bu sene giricem bende inş. gene 

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _E_O_R_
    _E_O_R_'s avatar
    Erkek
    OpTeR10 bunu yazdı:
    -----------------------------

ÖSYM başkanı açıklama yapmış mat 1 geçen seneki gibi kolay olcakmış.fizikte aynı şekilde ama kimyayla biyolojiyi bilenler yapabilcekmiş.bu birinci bölüm için geçerli.inş. herkesin istediği gibi olur.Allah herkesin gönlüne göre versin.ölemi bölemi die kasmayın kendinizi arkadaşlar.çalışan kazanıo gerisi yalan.ama şunu söliim denemelerde çıkardığınız puan istediğiniz puanın 10-15 puan altında kalıosa kazanma olasılığınız çok yüksek.herkese kolay gelsin

Edit:Bu arada hocam 3 tane denemeyi nasıl çözebilion günde :S helal olsun ne diim walla ama kafanızın bulandığı anda bırakın çünkü hiç bi faydası olmaz çalıştıklarınızın.sanmayın ki bende kazandımda böle fetva veriom :D bu sene giricem bende inş. gene

hocam bencede bu yıl kimya ve biyolojiden kasabilirler. ösym işini iyi bilir ve çok kalite sorular hazırlar. adamlar bakıyo sayısalcılar paso matematiğe, fiziğe kasıyo kimyayı biyolojiyi takmıyo adamlarda oraya takıyolar işte :)

tübitak meselesine gelince: yok öle bişi. bu sınavı ösym yapıyo arkadaşlar tübitak değil. dolayısıyla tübitak ın işide değil soru hazırlamak. ha belki ösymnin soru hazırlayan kadrosunda aynı zamanda tübitakta görev yapan proflarda bulunabilir. ama yinede tübitak hazırlamıyo soruları :D

hangi kadir? deli kadir uleeeyyyynnnn!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-kod
    gizli-kod's avatar
    Erkek
    fuckeD öSs :(

no sex no hayat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    öseyemeeee kıçımı yeeeeeeeeeeeeeeeee
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyT
    AyT's avatar
    Erkek

bu sene en sanslılarımız sözel ve eşit ağırlıklar

düz liseler mezun vermiyor anadolu ve fenliselerinde de eşit ağırlık ve sözel sınıfı yok denecek kadar az

bu sene seviniyordum ama kursağımda kaldı

Fuck you, you fucking fuck
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek
    _E_O_R_ bunu yazdı:
    OpTeR10 bunu yazdı:

hocam bencede bu yıl kimya ve biyolojiden kasabilirler. ösym işini iyi bilir ve çok kalite sorular hazırlar. adamlar bakıyo sayısalcılar paso matematiğe, fiziğe kasıyo kimyayı biyolojiyi takmıyo adamlarda oraya takıyolar işte :)

tübitak meselesine gelince: yok öle bişi. bu sınavı ösym yapıyo arkadaşlar tübitak değil. dolayısıyla tübitak ın işide değil soru hazırlamak. ha belki ösymnin soru hazırlayan kadrosunda aynı zamanda tübitakta görev yapan proflarda bulunabilir. ama yinede tübitak hazırlamıyo soruları :D

Aynen öle hocam sayısalcılar için belirleyici kısım her zmn kimyayla biyoloji olmuştur ;) aynı zmnda Fuck Öss :@ :@ 

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    öss nin anlamı artık bi sene eşşek gibi çalış 4 sene , 6 sene öküz gibi yat oldu

bundan sonraki öss ler de kolay olucaktır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    bende bi aralar tubitak hazırlıo falan diye duymuştum.o konu hakkında bilgim yok dediğim gibi sadece duydum ama üstteki yorumlardan birisinde bi murid " ea lılar şanslı" demiş.gerçekten eğer 2.bölüm yapacaksanız çok şanslısınız benim gibi.mat2 den gözü korkan ea cılar ya birinci bölümden tercih yapacakalrını yada sözel 2 den tercih yapacaklarını söylüyorlar.herkese başarılar.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Son sınavda 130 aldım:D 1 haftada 100-150 puan artırabilirmiyim bilemiyorum:D sıkılıyorum artık denemelerden sıralarda dandik terletiyo kıçı:| Kıçı terleticekse olmasın böyle sınav diyee veriyorum bende:|  Öss'nin amk diyorum

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
Toplam Hit: 4941 Toplam Mesaj: 41