folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder [2008]Osmanlı Cumhuriyeti Camrip

[2008]Osmanlı Cumhuriyeti Camrip

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

ne biçim yorum yapıyorsunuz bence filmiin warez e konması bile yanlış güzel bir filimdi  devamı ( benzerleri ) 

gelmelidir  filimden anlamayan recep ivedik e gülebilen insanlara niye bakıyorsunuz onlar filimde aksiyon yada küfür sahnesi yoksa ileriiye alıyor filime mi bakıo 

-----------------------------

off yoruma bak be. harcanıon hoca sen buralarda dsgdfgdf recep ivediğe güldüğümüzü bile nasıl tahmin ettin sdfdsfd

aptal saptal laf oturtmalarınızı bırakında adam gibi saygılı olun.kim dedi size recep e güldüğümüzü?

gora da gülmekten kendimden geçtim ama arog da 2-3 sahne de ancak gülebildim.Cem Yılmaz'ın "Herşey çok güzel olacak" filminde de hiç gülmedim.Hokkabaz filminde de gülmedim.Adamın stand up larına dicek kimsenin lafı olamaz fakat filmlerinde gora'dan başkası yalan.bu benim şahsi görüşümdür.

Türkler komedi filmi mi yapabilior diorsunuz.Kemal Sunal serisi ne beyler?peki ya Turist Ömer? hadi yenilere gelelim.Haluk Bilginer'in yaptığı filmler ney?Ben "Hacivat ve Karagöz" filmiyle arog u yanyana bile koyamıyorum.Arog'un kalitesini yerle bir edecek bir düzine Türk komedi filmi var.

Herneyse, insanın düşüncelerine saygılı olmayı öğrenin.hakaret etmeden güzelce eleştiri yapmayı öğrenin.büyüyün biraz.büyüyün ki güzel cevaplar almayı hak edin.

Buyrun bebenin yazdığına bakın : http://img171.imageshack.us/my.php?image=orospuocuuhh5.jpg

demin kendi gelirim derken şimdi sen gel dio dsgdfgd ben Eskişehir'deyim bilader.sen gelicem de seni otogarda karşılar, kıçına bıçağı sokar geri postalarım.yeter ki gelicem de...

bu başlık altında son yazımdır. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek

film bastan assagi sacmalik ve berbat olmus.

bakalim arog nasil olmus :d

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    bu camripi indiren var mı? indiren varsa ses nasıl?

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

konu kavgay dönmüş Nese indirip test eden yok mu

Bide film normalde komedi ama çıkanlar ağlamış felan diolar :|

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 5244 Toplam Mesaj: 25