2014 Boat Show

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

2i02.png%20%28498×266%29

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

13 yaşındaki çocuğun aldığı botu alamayacaksanız gitmeyin beyler rezillik.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

gvvv

:))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Son iki yildir pendiktekine gidiyorum, bir mega yat bide kucuk yat disinda pek gezemedik kimisi de "alicilardan baskasini gezdirmiyoruz " diyecek kadar fuarciliktan cikmis esnaf modunda,tuhaf

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    piradomim bunu yazdı

Son iki yildir pendiktekine gidiyorum, bir mega yat bide kucuk yat disinda pek gezemedik kimisi de "alicilardan baskasini gezdirmiyoruz " diyecek kadar fuarciliktan cikmis esnaf modunda,tuhaf

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

gvvv

mukemmel :)

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Hocam 2 tanesini de ben alabilirim

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    piradomim bunu yazdı

nerden biliyorlarki alıcı olamdığını girişte cüzdanınımı gösteriyorsun. alıcıyım de gez sonra alma

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    piradomim bunu yazdı

nerden biliyorlarki alıcı olamdığını girişte cüzdanınımı gösteriyorsun. alıcıyım de gez sonra alma

tipmizden anladı demekki :)

hem nerden bilelim ki biz gemi inşaa müh. olarak 'köpürtmesini' :)

Toplam Hit: 3331 Toplam Mesaj: 24