folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2017 Den Ne Umdunuz, Ne Buldunuz ? Ve 2018 Planlarınız?

2017 Den Ne Umdunuz, Ne Buldunuz ? Ve 2018 Planlarınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Geleneksel yeni yıl konuma hoş geldiniz :)

Konu biraz erken biliyorum ama bütün tv  programlarında yeni yil mesajlari veriliyor.

Bazilari mesaj atmis yeni yılla ilgili ...ne oluyor dedim :)) 

Meğersem haftasonuna giriliyor ya ondan erken kutluyorlarmış. Neyse banada heves düşünce erken kutlayım dedim :)

Ben başlıyorum:

2016 da ve evvel yıllarda olduğu gibi 2017 de hiç verimli bir yıl değildi.

Yine ektiklerimi biçemedim, yine iyiliklerim karşiliksiz kaldı, yine indirimlere yetişemedim pahalı aldım herşeyi, yine çok şanssizim...

Yani çizgimi hiç bozmadım. :))

2018 in çılgın,  nefes alamayacak kadar hızlı , delice gecmesini umuyorum. İstediğim işte  yorgun bitap düşmek istiyorum. Uzak diyarlara gidip yolumu kaybetmek istiyorum. Sağlik huzur ve birazda şans istiyorum.

**

Eski konulari ekliyorum ki kim ne yapamadi görün:)

http://www.tahribat.com/forum/4-yilda-bir-216450

http://www.tahribat.com/forum/2016-dan-ne-umdunuz-ne-buldunuz-ve-2017-planlar-225584

futurist tarafından 29/Ara/17 09:43 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Unutmuşum 2018 de herkes hak ettiği şeyi bulsun.

İyiler iyilik,  kötüler kötülük.  

Sıra sizde:

futurist tarafından 29/Ara/17 09:46 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Benin için iyi mi oldu kötümü oldu bilemedim. Ocak ayında aşık oldum Şubat ayında konuşmaya başladık, vs vs geçen pazar nişanlandım 2018 de evlenicem Allah'ım sonumu hayretsin. 

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

DEĞİŞİK bir yıl oldu

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

geçen senede biz yeni yıla girmeden o bize girdiydi gene aynısı oldu

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek

Konut kredimin taksit sayısının azalmasını, İhtiyaç kredimin tamamen bitmesini, Mayıs gibi şu anki canım arabamı klimalı bir araba ile takas etmeyi ve şu sıralar başvurularını yaptığım yüksek lisans başvurularımın en az 1 tanesinin onaylanmasını diliyorum. Bir de şu an kafamı karıştıran ilişkimin iyi olacaksa düzene girmesini, kötüye gidecekse de hızlıca bitmesini diliyorum :)

Mustafa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

2017 babamı aldı benden diğer sıkıntılar tırı vırı.. 2018 den beklentim arabamın sigortasını yaptırmak(1721₺ kaza var abimin canı sağolsun) ve sağlık başkada gölge yapmasın yeter.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hayatımın en şanssız yılını geçirdim  !..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moustafa
    Moustafa's avatar
    Erkek
    Moustafa bunu yazdı

Konut kredimin taksit sayısının azalmasını, İhtiyaç kredimin tamamen bitmesini, Mayıs gibi şu anki canım arabamı klimalı bir araba ile takas etmeyi ve şu sıralar başvurularını yaptığım yüksek lisans başvurularımın en az 1 tanesinin onaylanmasını diliyorum. Bir de şu an kafamı karıştıran ilişkimin iyi olacaksa düzene girmesini, kötüye gidecekse de hızlıca bitmesini diliyorum :)

He 2017'yi de yazmak gerekiyormuş pardon.

Ev aldık konut kredisine girdim, krediden sonra kalan miktar için ihtiyaç kredisi çektim, abimin hayalleri için bir ihtiyaç kredisi daha çektim, Tofaşk'ı aldım, hobim olan bölümün ön lisans eğitimine başladım, işimde çalıştığım iş yerini adeta ihya edecek işler yaptım, iş hayatımı kısmen garanti altına aldım :)

Mustafa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

2017

Birkac onemli sey ogrendim, siralayayim:

- psikolojinin bir bilim dali oldugunu tam anlamiyla idrak ettim. 

- bir insanin ne kadar fazla yuk kaldirabilecegini sasirarak ogrendim.

- hayatla inatlasilmaz onu anladim.

Ekstradan bir sey ummuyordum 2017'den ama hic olmazsa sunlar kalsaydi dedim, onlar da gitti. 

2018

- bol bol albeni yemeyi planliyorum. umarim yiyebilirim.

All I need is a possibility.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

2017yi fotoğraf karelerine bölersek hep bir hüsran hep bir mutsuzluk geliyor gözümün önüne. Hayatımın en berbat yılıydı diyebilirim.

Ama 2018 de kendimi tamamen restore edip geliştirmeyi biraz bencil yaşamayı düşünüyorum. Yurtdışı plânları kuruyorum. Ve son olarak 2018in mutlulukla ve bol parayla geleceğini hissediyorum zengin olcam galiba ( evrene pozitif mesajlar yollama çabası :D )

Toplam Hit: 5894 Toplam Mesaj: 47
mesaj yeni yıl 2018 2016 dilekler 2017