folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)

2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Lan bizim olan mailleri silmis holy yada rene 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

30 bin :(

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

özelde tıp oluyorsa kredı cek egıtım ıcın verıyorlar gıt tıp oku muhendıslık fılan kastırma ılla muhjendıs olacaksan da makıne fılan ugrasma elektrık elektronık kastır anadolunun ucrasına gıtme buyuk sehırsehırle / yakınlarına gıt 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı

özelde tıp oluyorsa kredı cek egıtım ıcın verıyorlar gıt tıp oku muhendıslık fılan kastırma ılla muhjendıs olacaksan da makıne fılan ugrasma elektrık elektronık kastır anadolunun ucrasına gıtme buyuk sehırsehırle / yakınlarına gıt 

Para yok özel tıp okuyamam. Zaten tıp tutsada yazmayı düşünmiyordum.Makina da düşünmüyorum pek.

Yıldız Teknik Elektronik ve Haberleşme tutuyor ne diyorsunuz ?

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

https://resmim.net/f/lOol4y.png

Hiç çalışmadım, dil puanından anlayanlara soruyorum; Sizce aşırı kötü ve bir daha çalışarak denemek için fazla mı yetersiz? Bir yol gösterirseniz sevinirim. 

Dark_Lord tarafından 31/Tem/18 02:25 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Dark_Lord bunu yazdı

Hiç çalışmadım, dil puanından anlayanlara soruyorum; Sizce aşırı kötü ve bir daha çalışarak denemek için fazla mı yetersiz? Bir yol gösterirseniz sevinirim. 

Yeni puan sisteminden anlamiyorum tam ne cozmus olman gerektigini bilmiyorum ama eger istedigim sey gercekten bu diyorsan iyi de calisirsan benim deneyimime gore bir senede o 26 yanlisin 20si rahat duzelir, onla beraber turkce de duzelir. Sosyale zaten bildigin calismamissin calisinca onu da toplarsin. Matematik fen cozmen beklenmiyorsa umutsuzluga dusecek bir yerde degilsin, yardir bence (:

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Dark_Lord bunu yazdı

Yeni puan sisteminden anlamiyorum tam ne cozmus olman gerektigini bilmiyorum ama eger istedigim sey gercekten bu diyorsan iyi de calisirsan benim deneyimime gore bir senede o 26 yanlisin 20si rahat duzelir, onla beraber turkce de duzelir. Sosyale zaten bildigin calismamissin calisinca onu da toplarsin. Matematik fen cozmen beklenmiyorsa umutsuzluga dusecek bir yerde degilsin, yardir bence (:

Sadece dil puanı ile alan bölümleri istiyorum, o açıdan sanırım dile çalışacağım. Tavsiyen için teşekkür ederim.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

8bin e tıp geliyomu la

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı

Para yok özel tıp okuyamam. Zaten tıp tutsada yazmayı düşünmiyordum.Makina da düşünmüyorum pek.

Yıldız Teknik Elektronik ve Haberleşme tutuyor ne diyorsunuz ?

Hocam Elektronik ve Haberlerşme Mühendisliğini pek önermem. Ataması çok az. Özel sektörde de çoğu yer Elektrik-Elektronik Mühendisini tercih ediyor. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BenSen
    BenSen's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sen gel bir sene kalk çalış bir sınav ile bir senen alt üst olsun suriye vatandaşına geçmeyi düşünüyorum uniye sınavsız giricem keşke onlara tanıdığı toleransı kendi vatandaşına tanısalardıda şuan ülken gerçekten ilerde olur avrupa sahi bizi kıskanırdı

Bu kadar insan başarısızsa sebebi sistem hersene sistem değişiyor insanlar neye ayak uyduracağını bilmiyor

Not : Soruları Milli eğitim bakanına ver yapamaz aq

S*KEYİM SİSTEMİNİZİ

Ne güzel demiş ”Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.” (Karl Marx)
Toplam Hit: 4208 Toplam Mesaj: 32
üniversite sınav yks