folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2019 YKS Herkese Başarılar

2019 YKS Herkese Başarılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

taşak geçer gibi soru sormuşlar

hele bir mat sorusu vardı 2+3x2 sorsalar bu soruyu yanlış yapan çok olurdu o soruyu yanlış yapan olmazdı

soru şu

3 ağaç var ana caddeye uzaklıkları bu ara sokağa uzaklıkları nedir diye :D

türkçe soruları çok karmaşık ve uzundu zaman matematiğe yetmedi 18 tane işaretledim şuan 2 yanlış ile gidiyorum maks 4 olur inşallah 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

taşak geçer gibi soru sormuşlar

hele bir mat sorusu vardı 2+3x2 sorsalar bu soruyu yanlış yapan çok olurdu o soruyu yanlış yapan olmazdı

soru şu

3 ağaç var ana caddeye uzaklıkları bu ara sokağa uzaklıkları nedir diye :D

türkçe soruları çok karmaşık ve uzundu zaman matematiğe yetmedi 18 tane işaretledim şuan 2 yanlış ile gidiyorum maks 4 olur inşallah 

Türkçe aşırı ağırdı 1 saatimi Türkçe 1 saatimi Sosyal Mat Fizik yedi

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/405236/universite-sinavina-gec-kalip-kapi-tekmelemek

Hala sınava geç kalan gerizekalılar varmış. Sonrada mağdur ayaklarına yatıyorlar. Hayatını etkileyecek bir sınava giriyorsun bir zahmet sınavdan önceki gün siktir ol gel sınava gireceğin okulu gez. Hadi onuda yapamıyorsun Google Maps'tan okulun panoramasına bakar insan.

Bu arada polistede suç var. Millet içeride sınav oluyor. Bahçede olay çıkarıp ses yapanları tak ters kelepçeyi al ekip otosuna bir kaç saat nezarette tut siniri geçince bırak. İçeride sınav olan öğrencinin dikkatini dağıtmaya ne hakları var ?

mkyb tarafından 15/Haz/19 19:28 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Benim dersliğimde mezun yaşlarında biri süre bitiminden sonra optiğe işaretleme yapıyordu. Mekanı üniversite olsun...

Mezun adaylarına tavsiye: Yaptığınız soruyu direkt işaretleyin, vakit kazanıp daha fazla soru çhözezhaum deyip son 5 dakika içinde optiğe işaretlemeye kalkarsanız gözlerimle şahit olduğum arkadaş gibi eğrilebilirsiniz

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hadi geçmiş olsun herkese

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Benim dersliğimde mezun yaşlarında biri süre bitiminden sonra optiğe işaretleme yapıyordu. Mekanı üniversite olsun...(bre bu nasıl dua ^^D`)

Mezun adaylarına tavsiye: Yaptığınız soruyu direkt işaretleyin, vakit kazanıp daha fazla soru çhözezhaum(^^D) deyip son 5 dakika içinde optiğe işaretlemeye kalkarsanız gözlerimle şahit olduğum arkadaş gibi eğrilebilirsiniz(nasıl ?).

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    end bunu yazdı

Benim dersliğimde mezun yaşlarında biri süre bitiminden sonra optiğe işaretleme yapıyordu. Mekanı üniversite olsun...(bre bu nasıl dua ^^D`)

Mezun adaylarına tavsiye: Yaptığınız soruyu direkt işaretleyin, vakit kazanıp daha fazla soru çhözezhaum(^^D) deyip son 5 dakika içinde optiğe işaretlemeye kalkarsanız gözlerimle şahit olduğum arkadaş gibi eğrilebilirsiniz(nasıl ?).

*Nasil?

*Tutanaktan sonra 2 sene giremiyorsun abi sinava :D Isaretlemeyi biraksa yalnizca 1 senesini feda ederek pacasini kurtaracakti. O an adrenalinle kar-zarar hesabini yapamadi.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    end bunu yazdı

*Tutanaktan sonra 2 sene giremiyorsun abi sinava :D Isaretlemeyi biraksa yalnizca 1 senesini feda ederek pacasini kurtaracakti. O an adrenalinle kar-zarar hesabini yapamadi.

Gözetmenler Tutanağı hemen sınav sonrasında mı tutuyor, Sınava Girenin bundan haberi oluyor mu hemen sınav sonrası, yoksa kamera kaydı filân bu durumda etkin mi,  çok sonra mı haberi oluyor?

Sen nasıl gördün, mezun işaretleme yaparken gözetmenler masalarında Tutanak mı tutuyordu?

Yoksa sınav sonunda aradaki gözetmenler not mu tutuyor?

RitmFarbRacourci tarafından 16/Haz/19 15:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2926 Toplam Mesaj: 29
ayt tyt yks 2019 yks