folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 22 Ağustos 2011'Den Sonra İnternete Böyle Gireceğiz

22 Ağustos 2011'Den Sonra İnternete Böyle Gireceğiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Bi 10 yıl sonra Türkiye yaşanmaz hale gelecek demedi deme ibrahim ...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Sansür geçerse sansüre sansürle karşılık verilebilir zaten büyük bir tepki de gelecek; ekşi clon hazırlığına girişmiş bile; misal her politikacıyla ilgili bilgi bulunurken sansürün geçmesine ve uygulanmasına neden olanlarla ilgili tek bir giriş bile olmaması gibi, buna kapıları kapatmak da denebilir. En çok girilen bütün siteler bunu yapar ve hiç bir yaptırımda da bulunamazlar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ameros
    ameros's avatar
    Erkek

http://www.googlegnmd.com/

ahahahahahh

Hepimiz Onaylanma Bağımlısı Keşleriz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

flash güzel olmus yaparlar mı yaparlar bakalım neler olcak daha :S

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

MiLK bunu yazdı:
    -----------------------------

BTK Başkanı iddiaların aksine bu paketlerdeki yasakları aşanlara ceza gelmeyeceğini de belirtti. Acarer ayrıca şu anda her internet kullanıcısının zaten Standart Pakete tâbi olduğunu ve yeni uygulamayla birlikte dilerlerse diğer paketlerden birini seçme şansına sahip olacaklarını açıkladı.

Götünden uyduranlara duyurulur.

btk'damı çalışıyosn ? yasayı senmı cıkarttın ne bu böyle hemen tatmin olmuşsun. varsa bir bağlantın içerden açıkça yaz buraya daha görmedin bilmedin bişe hakkında sallama kesin diye. herkes olabılecekler hakkında yorum yapmakta özgür kardeş kusura bakma ama sana ne oluyo.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

Sınavda ŞİFRE var ama KOPYA yok. İnternette SANSÜR var ama YASAK yok. Bunlara oy verenlerde KAFA var ama BEYİN YOK.

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShyRain
    ShyRain's avatar
    Erkek

Türkiyede kimse başına gelmedikçe akıllanmadığı için en son işte büyük ihtimal nefes alırken falan zorluk çıkartırlar o zaman aklımız başımıza gelir herhalde ama bence Nefes insana zararlıymış o yüzden engelledik diye bir açıklamayla arkasından ben inandım artık nefes almıyorum gibi bir açıklamayla gene büyük bir oy çoğunluğu kazanırlar..

Kimse Kusura Bakmasın Mr. Henry Shawn  çok güzel bir söz söylemiş bakın ne diyor:

"Sırtına vurulan semerin sorumlusu eşektir. Bir eşek itiraz etse, eşeklik baki kalmaz..." Mr. Henry Shawn

Computer Engineer/SyStem Analyst/ Coder ShyRain
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Bu son yıllarda bu kadar olan olaylara rağmen seçimde yine bu şakirtler başa gelirse arkadaş dahada birşey demiyorum her şeyi hak ediyoruz...

Çevremde kime sorsam akp den şikayetci.Akp harici her partiye oy veririm diyor.Yüzlerce kişi var etrafımda her kesimden daha birisi oyumu akp ye vereceğim demedi.Anketlere bakıyorum yine akp başlarda değil.Ama her nasılsa arkadaş bu adamlar hep başa geliyor.Sandıklarmı hileli ne :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

swordfish bunu yazdı:

Bu son yıllarda bu kadar olan olaylara rağmen seçimde yine bu şakirtler başa gelirse arkadaş dahada birşey demiyorum her şeyi hak ediyoruz...

Çevremde kime sorsam akp den şikayetci.Akp harici her partiye oy veririm diyor.Yüzlerce kişi var etrafımda her kesimden daha birisi oyumu akp ye vereceğim demedi.Anketlere bakıyorum yine akp başlarda değil.Ama her nasılsa arkadaş bu adamlar hep başa geliyor.Sandıklarmı hileli ne :D

Seçim sonuçlarını kim sayıyor, dijital oylama nedir? Hangi şirketler bu işte görev alıyor? Bu şirketleri kim denetliyor? Bu şirketlerin sahipleri kim?

Seçim sonuçlarının gerçeği yansıtacağına inanıyor musun?

geç hacı geç... :) kasap koyuna fırsat verir mi? herkes işine gücüne baksın, dananın kuyruğu çoktan kopmuş bağırsakları dışarıdan çekilmeye başlamış bile.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

Seçim sonuçlarını kim sayıyor, dijital oylama nedir? Hangi şirketler bu işte görev alıyor? Bu şirketleri kim denetliyor? Bu şirketlerin sahipleri kim?

Seçim sonuçlarının gerçeği yansıtacağına inanıyor musun?

ı want to believe

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 3729 Toplam Mesaj: 28