folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 22 Haziran 2012 Galaktik Federasyon Mesajı

22 Haziran 2012 Galaktik Federasyon Mesajı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

"There are still things happening on Earth that were instigated by the dark Ones, such as the problems in the Middle East. They will not last much longer and peace will be declared and enforced by us if necessary" SaLuSa.

ben böyle bir sey söylemedim

sadece su yu ısıt geliyorum dedim  çarpıtmışlar efenim

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben açık görüşlüyüm hocam, yani kanıtlarsan inanırım bana :) eski konularını görüyordum ama okumuordum bi göz gezdirerim..

http://the2012scenario.com/tag/salusa/

burada bu elemanın yazıları var.. 

bu da mesajı alan dayı herhalde..  insanın tipine bakarak yorum yapmam genelde ama bu dayının doğru söyleidğini düşünmüyorum :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    -----------------------------

unbalanced bunu yazdı:

mesajın tam içeriğini yayınlasaydın keşke burada paylaşmış sirius dan salusa.. 

http://www.treeofthegoldenlight.com/First_Contact/mike_quinsey/channeled%20messages/June2012/salusa__22june2012.htm

ingilizcesine hayran kaldım, bir amerikalıdan iyi yazmış :) ingilizcenin dünyanın ortak dili olduğunu biliyordum da galaksilere yayıldığına ilk kez şahit oldum

kanalligi yapan ve yaziya doken mike quinsey. onlarin ingilizce konustugunu soyleyen olmadi ki. 

onlar ? hocam sen cidden inanıosun öle mi ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

nessaj bunu yazdı:

reiz bu adamların yazdıklarını senin dikkate almanı sağlıyan şey ne?

sallıyor işte ibneler, tamamen soyut, ispatlanabilirliktne uzak şeyler. yarın aya kafa atıcaz dedilerde attılar mı?

Daha önce kesin tarih verip, dünyaya gelicez deyip gelmedi pezevenkler. 

Doom hocam inanma böyle şeylere gözünü seviyim yav :/ Var olduklarını düşünelim, niye ibne gibi nerden geldiği belli olmayan mesajlar yolluyolar.

Ayrıca onlara ne amk bizim dünyadan, siktirsinler gitsinler. He tabi galaktik federasyon onlar di mi, bizim üyesi olmadığımız, kendini gizleyerek tüm galaksiyi yöneten federasyon.

Fazla bilim kurgu, uzay filmi izlemiş, obez, asosyal, duvarında star wars un posteri olan bi lavuğun pc başında ürettiği saçmalıklar. Sen de gidip inanıyosun yani :d

Altan naptın oğlum :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

benim bildiğim kadarıyla nasa uzaya bazı mesajlar yolluyor. 19 lü yılların ortalarından beri mesaj yollyor ve hala onlara verilmiş bir cevap yok.. söyleyin şu elemanlara da nasa ya cevap versinler bu üfürükçülere değil.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

arkadaslar anlayamadigim sey hala inanctan bahsediyorsunuz. gercekten diger konualrda da bir bunu analtamadim gitti. konu benim inaip inamamam degil. sadece bilgi olsun diye yazdim. ben inandigimi asla soylemedim, inanmadigimida. ben sadece ilgimi ceken konualri arastiririm. sadece bu konu degil, bircok paranormal olaylari, enerjisel oalyalri arastirirm, ki bazi seyleri de kendim deneyimledim. bu inandigimi veya inanmadigimi gostermez. sadece merakli oldugum konular uszerinde olabilecek her bilgiyi topluyorum. yani hala inaniyomusun gibi seyler soylemeniz benim icin bir anlam ifade etmiyor. sizin icin de etmesin. cunku bu sadece bir bilgi.

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

küçük bi araştırma yaptım herkes marstan bir şeyler çıkarmış :) senin ilk açtğın bi konu vardı mısır piramitleriyle iligli. adam o yüzeyin krokisini çiziyor sonra bilgisayarda aynı şekilleri blli boyuta getirip gösteriyor normal yıldızları işaretliyor. iyi de orada yüzlerce yıldız var zaten. o olmzsa öbürü tutacak.. hele bu resimler komiğime gitti

üstteki resim evrimleşiyor ve aşağıdaki gibi oluyor

bunlarda marsın iki yüzlü olduğunu gösteriyor :D

yani önüne gelen bir şey çıkarmaya çalışmış hocam...

konunun marsla ilgisi yok belki ya da var bilmiyorum ama senin açtığın konuya dayanarak böyle bir şey çıkarttım.. pek inandırıcı bulmadım.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hoca şakası bi yana ben inanmaya hazırım belli kriterler sağlandığı taktirde. istersen burdan yaz istersen pm at ama lütfen tecrübelerini anlat bana. ben de ona göre bi değerlendireyim. valla yoksa taşak geçmekten kendimi alamıyorum, bi yandan da kötü hissediyorum.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

ciddi ciddi soruyorum.önce ki konuda baya etkilenip araştırmalar yapmıştım.bp petrol olayı falan biraz şaşırtmıştı ama dürüst olmam gerekirse pek inancım da yok. meraktan soruyorum:

-askeri düzeyde mi bir müdahaleden bahsediliyor?
    -son gelişmelere göre 21 Aralık tarihi hala geçerli mi?

cevabı p.m.'den de atabilirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

hoca şakası bi yana ben inanmaya hazırım belli kriterler sağlandığı taktirde. istersen burdan yaz istersen pm at ama lütfen tecrübelerini anlat bana. ben de ona göre bi değerlendireyim. valla yoksa taşak geçmekten kendimi alamıyorum, bi yandan da kötü hissediyorum.

aynen hocam, araştırıp ki sen bayadır üstünde duruyosun bu konunun, bulmuş okumuş bilgi edinmiş birisin ve hala bunu ısrarla var olduğunu anlatmaya çalışıyosun.

bize belli, yani okuduğmuzda veya gördüğümüz de haa olabilitesi  var lan diyebileceğimiz, ya da senin gördüğün de haa olabilitesi var lan dediğin şeyleri göster ki hem biz merakımızı giderelim hem de şu konularda destekçin olalım.

inan ki bende çok meraklıyım bu gibi konulara ama zamanım olmadığı ve araştırma kabiliyetim fazla olmadığı için bilgim yok. bilgilendirebilirsen seviniriz.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
Toplam Hit: 17919 Toplam Mesaj: 129