folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 22 Kasım 2011 Merhaba Filtreli İnternet

22 Kasım 2011 Merhaba Filtreli İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

İnternete filtre uygulaması bugünden itibaren test sürecine giriyor. 3 ay sürecek test sürecinin ardından 22 Kasım 2011 tarihinden itibaren filtre uygulaması resmen başlayacak.

Ekonomik durumum iyi değil :( VPN Servislerine para vermek istemiyorum, filtreyi nasıl aşabilirim?

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Merhaba,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur, Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır, Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır, Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir, Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

IntoVPN 2 gün beleş olması lazım.

onunda bokunu çıkarırlar ya yakında neyse...

valla ben gerekirse aç kalırım gene vpn alırım, yoksa ne bokuma yarayacak net?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    hocam benim okudugum yazida o isin iptal edildigi yaziyordu 1 ay once falan yani filtre miltre yok :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

VPN kur kafa rahat etsin.

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

eray bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam benim okudugum yazida o isin iptal edildigi yaziyordu 1 ay once falan yani filtre miltre yok :)

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK) tarafından “Güvenli İnternet Hizmeti” olarak tanımlanan ve paket çeşidine göre filtrelenen internet kullanımında ilk adım bugün atılıyor. Kamuoyunda büyük tepki çekmesinin ardından, 22 Ağustos olan başlangıç tarihi 3 ay ertelenen filtre uygulamasının test süreci ise bugün başlayacak. 3 ay sürmesi planlanan test sürecinin ardından paket çeşidine göre internete filtre uygulamasına 22 Kasım 2011’de resmen uygulanacak.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz yaptığı açıklamada filtre uygulaması için hazırlıklarını tamamladıklarını ancak değişiklikler nedeniyle ek süreye ihtiyaç duydukları ifade etti. Yılmaz, “Bu süreçte gördük ki TTNET olarak belirtilen tarihte hazır olamayacağız. Durum böyle olunca resmi yazıyla BTK’den ek süre talep ettik. 3 aylık bir test süreci eklendi. Bu konudaki kamuoyu görüşleri olgunlaşmaya başlayınca BTK bunları dikkate aldı. En son aldığı kararla bazı değişiklikler yaptı. ‘Yurtiçi’ profilini kaldırdı” diye konuştu. Filtre uygulamasına ilişkin altyapıda önemli bir aşama kaydettiklerini ifade eden Yılmaz, “Yakın zamanda BTK ile beraber bir test yaptık. Kurum bazı küçük düzenlemeler istedi. Altyapı için gerekli olan yatırımları neredeyse tamamladık. 22 Ağustos’ta test sürecini başlatacağız. Öngörüldüğü gibi 22 Kasım’da da bu hizmeti verebiliyor olacağız” dedi. Filtre uygulamasının testleri pilot bir bölgede yapılacak. Test sürecinin ardından uygulama son halini alacak ve resmen uygulanmaya başlanacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    Oskar bunu yazdı:

eray bunu yazdı:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK) tarafından “Güvenli İnternet Hizmeti” olarak tanımlanan ve paket çeşidine göre filtrelenen internet kullanımında ilk adım bugün atılıyor. Kamuoyunda büyük tepki çekmesinin ardından, 22 Ağustos olan başlangıç tarihi 3 ay ertelenen filtre uygulamasının test süreci ise bugün başlayacak. 3 ay sürmesi planlanan test sürecinin ardından paket çeşidine göre internete filtre uygulamasına 22 Kasım 2011’de resmen uygulanacak.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz yaptığı açıklamada filtre uygulaması için hazırlıklarını tamamladıklarını ancak değişiklikler nedeniyle ek süreye ihtiyaç duydukları ifade etti. Yılmaz, “Bu süreçte gördük ki TTNET olarak belirtilen tarihte hazır olamayacağız. Durum böyle olunca resmi yazıyla BTK’den ek süre talep ettik. 3 aylık bir test süreci eklendi. Bu konudaki kamuoyu görüşleri olgunlaşmaya başlayınca BTK bunları dikkate aldı. En son aldığı kararla bazı değişiklikler yaptı. ‘Yurtiçi’ profilini kaldırdı” diye konuştu. Filtre uygulamasına ilişkin altyapıda önemli bir aşama kaydettiklerini ifade eden Yılmaz, “Yakın zamanda BTK ile beraber bir test yaptık. Kurum bazı küçük düzenlemeler istedi. Altyapı için gerekli olan yatırımları neredeyse tamamladık. 22 Ağustos’ta test sürecini başlatacağız. Öngörüldüğü gibi 22 Kasım’da da bu hizmeti verebiliyor olacağız” dedi. Filtre uygulamasının testleri pilot bir bölgede yapılacak. Test sürecinin ardından uygulama son halini alacak ve resmen uygulanmaya başlanacak.

Hmm valla burda haberlerde okumustum ama demekki erteleme olmus ben zaten kullanmiyorum size Allah kolaylik versin :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

eray bunu yazdı:
    Oskar bunu yazdı:

eray bunu yazdı:

Hmm valla burda haberlerde okumustum ama demekki erteleme olmus ben zaten kullanmiyorum size Allah kolaylik versin :)

Bizde kullanmıyoruz ama bazen ihtiyaç oluyor :(

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

güvenli internetmiş peh...

bizi sizden kim koruyacak amk?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

Wolfgang ██edeus Mozart'ın birçok kla███ eseri alır uzaklara ███ürür beni.. [HAS███TİR ! İNTERNETİ FİLTRELEMEYE BAŞLAMIŞLAR!]

http://twitter.com/oguzkocaer , http://vosvos.tumblr.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

Bişey hisseden oldumu :)

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
Toplam Hit: 2576 Toplam Mesaj: 23