22Find İlleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek
    saybirs bunu yazdı

hocam hangi tarayıcıyı kullanıyosan sağ tıkla özellikler-hedef kısmındaki .exe" kısmından sonrasını sil 

tarayıcı eklentiler sayfasındaki 22findle alakalı herşeyi sil

daha 1 saat önce oldu öyle temizledim 

evet hepsini yaptım. eksiksiz bir şekilde. Ama düzelmiyor.

iyi biri değil... TBT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

http://siri.geekstogo.com/SmitfraudFix.php

KAAMOS tarafından 26/Oca/13 23:55 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

ayni illet bendede oldu bugun bende herseyi denedim ama olmadi.asagidaki linkide inceledim teker teker yaptim ama yine ayni.

http://www.teknohaberim.com/nasil-yapilir-22find-virusu-kaldirma/

ustune bide her pc acildiktan sonra sag asagida ses denetimi ve wireless simgelerinin ustunde kirmizi renkli carpi cikiyor.sorun giderden hallediyorum ama her acilista tekrar yapmak zorundayim.isletim sistemimde windows 7.saglam fikirlerinizi bekliyorum.

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Daha dün bunun yüzünden recovery yaptım ve bilgisayarımda sorun çıktı, saçma bi şekilde kullanıyorum şuan 

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek

aynı illet bana da bulaştı. kaspersky sildi ama chrome da anasayfamı değiştiremiyorum. sebebi o mu bilmiyorum ama dün milliyete girdikten sonra oldu.

never say never...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

bendede bi ara incredibar mi ne oyle bisi vardi. google da how to delete 22find yaz

http://www.google.com.tr/#hl=tr&tbo=d&spell=1&q=how+to+remove+22find&sa=X&ei=34IEUeOjJoL49QTXl4CQDA&ved=0CCcQvwUoAA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.41524429,d.eWU&fp=f183192248732ce6&biw=1280&bih=550

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

ayni bok bendede var bakcam bende suan mobildeyim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek

Sorun hala devam ediyor, kendi bilgisayarlarında ilerleme kaydedenler var mı arkadaşlar?

iyi biri değil... TBT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek

Gece banada bulaştı durduk yere, hep takıldığım güvendiğim bir forumda gezinirken. Ne bir şey indirdim ne bil link tıkladım, çok lanet birşey.

Elle temizledim tek tek sanırım kurtuldum, eve gidip pcyi açınca görücez :)

-Öncelikle chrome eklentilerinden kaldırdım, ana sayfayı filan düzelttim. İçime sinmedi komple kaldırıp tekrar kurdum chromu.

-Sonda program ekle kaldırdan kaldırdım,22find ve desk365i.

-Explorer ayarlarından ana sayfa ve eklentilerden kaldırdım.

-regeditten 22 find arattırıp bulduklarımı düzelttim. Bütün default sayfalara yerleşmiş.

-Explorer kısayolunun sonuna kendi adresini eklemiş sağ tık> özelliklerden o kısmıda sildim.

Gece sorun hallolmuştu ama dediğim gibi eve gidince tekrar bakıcam. Bu arada NOD32 hiç bir işe yaramıyor!!!

Lanet windows herşeyi sorar yükleyimmi diye, durduk yere virüs yedik arkadaş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

2 gün evvel bendede aynı şey oldu. Birden masaüstünde belirdi. Tarayıcıları sildim denetim masasından kaldırdım tekrar kurdum sorun ortadan kalktı ama explorerde hala aynen devam.

Anarsistherif...
Toplam Hit: 4954 Toplam Mesaj: 27