23 Nisan Çocuk Bayramı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OguzReis
    OguzReis's avatar
    Erkek

23 nisan çocuk bayramı adına en anlamlı videoları youtube Türk Silahlı Kuvvetleri kanalı paylaşmış. Özellikle de Denizde Bayramı sloganıyla çok başarılı bi video olmuş. 

https://www.youtube.com/watch?v=QRSbNHtyrqU

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Ata'nin bu sozu ve gundeme iliskin cok sey yaziliri cizilir ama en azindan bir kesimin cocuklarinin bugune dair sevincine golge dusurmeyelim. Deniz Kuvvetlerinin klibini begendim. Denizalti'yi radarda gorunce cocuklar "aaaa" diye bagirdi, o kisma cok guldum :)

23 nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramı Kutlu Olsun!

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Eski günler aklıma geldi. İlkokulda hoca sabah gelin yoksa sıfır veririm derdi. Bende gider arkadaşlara gözükür toz olurdum hoca sen geldin mi derdi hea geldim istersen arkadaşlara sor derdim. 

Çakal olduğum o zamandan belliymiş. 

mkyb tarafından 22/Nis/16 13:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

https://tr.wikipedia.org/wiki/23_Nisan_Ulusal_Egemenlik_ve_%C3%87ocuk_Bayram%C4%B1

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Eski günler aklıma geldi. İlkokulda hoca sabah gelin yoksa sıfır veririm derdi. Bende gider arkadaşlara gözükür toz olurdum hoca sen geldin mi derdi hea geldim istersen arkadaşlara sor derdim. 

kolpaçinonun diğer yarısı nerde?

küfrederiz villalara kulübeden
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ersn bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

kolpaçinonun diğer yarısı nerde?

Ya abi bana mahallenizin korsan dvd'cisi muamelesi yapmayın. :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Tsk'nin 23 nisan icin hazirladigi diger videolari da ekleyelim insanlar gorsun.

https://www.youtube.com/watch?v=rzA06OopQpQ

https://www.youtube.com/watch?v=h0m0CKtREgg

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 nisan Çocuk Bayramı ve egemenliğin padişahtan alınıp millete verildiği 23 nisan Egemenlik Bayramımız, 23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu ve Mutlu olsun. Unutmadık, unutmuyacağız...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Önceden bayram, 19 Mayıs gibi çabuk gelsin isterdim, sabırsızlıkla beklerdim. Şimdi ben bekleneden onlar kendileri geliyorlar. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek

24 yıldır kutlayamadıgım bayram :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Atamizin cocuklarimiza biraktigi bu buyuk mirasi ilelebet yasatacagiz insallah...

Toplam Hit: 2583 Toplam Mesaj: 18
bayram çocuk 23 nisan çocuk bayramı ulusal egemenlik