23Bin Üyeli SMF Database

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

http://rapidshare.com/files/83190369/forumsaf_rootingf-complet.sql.gz.html

Dolaşırken gördüm birisine lazım olur belki

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek
    db indirelim bide biz üyeolalim tam olsun :]

Bozamaz Aramızı Yarasa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Bunun admin user pass ını biliyosan çok süper olur. Biliyosan yaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

PhpMyadmin'e girip 1. Üyenin Mail adresini Değiştirdikten sonra şifremı unuttum diyip şifreyi alabılırsın (öyleymiş)

Aklıma geldı ya bunu koyan hipne gizli admın falanda koyduysa içine. Benım için sorun yok ücrestzın domain ve host. siz dikkat edın ne olur ne olmaz 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

(6877, 'tahribat', 1142253034, 0, 0, '', 1142962884, 'tahribat', 0, 0, '', '19bc165fcdc890f155c0a4adbdd09711ef5852ea', 'afacan_0007@hotmail.com', '', 1, '1980-10-10', '', '', 'antalya

Senmisin bu üye :)))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------

(6877, 'tahribat', 1142253034, 0, 0, '', 1142962884, 'tahribat', 0, 0, '', '19bc165fcdc890f155c0a4adbdd09711ef5852ea', 'afacan_0007@hotmail.com', '', 1, '1980-10-10', '', '', 'antalya

Senmisin bu üye :)))

Kuru iftira :)

Yok hocam benle alakası yok. aklıma geldi aradım buldum. Bugun burdada görmüştüm birisi parayla konu açacak adam arıyodu. Ne gerek var al sana db diyerekten şettirdim. Ama bu zıkkımı nasıl yükliyicem onu bılmıyorum  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:

Yok hocam benle alakası yok. aklıma geldi aradım buldum. Bugun burdada görmüştüm birisi parayla konu açacak adam arıyodu. Ne gerek var al sana db diyerekten şettirdim. Ama bu zıkkımı nasıl yükliyicem onu bılmıyorum  

Bak şimdi. Öncelikle kendine bi smf forum kur 0 temiz. Sonra cpanelden / mysql / phpmyadmin dal içeri / database ismini seç / üstte içeri aktar var onu seç göz attan bu 23 bin üyelik db yi seç sonra Git butonuna bas tabi 78,2 MB yi kaç saatte yükler bilemem ama bekle bayaa bi yükledikten sonra userid ye gel 1 veya 2 nolu id yi bul email adresini kendi adresinle değştir Oke de sonra foruma gel şifremi unuttum de nicki yaz mailine adminin şifresi gelsin. sonra istediğin gibi kullan forumu. Bide üstüne temiz theme cila çektim mi ohhh :)))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Yada dur dur phpmyadmin den yükleme işkence çekersin ben sana bigdump veriyim onunla at sql i.

Temiz forum kurduktan sonra http://www.tahribat.gen.tr/bigdump.rar bunu indir mysql bilgilerini kendine göre ayarla ondan sonra hostuna at gözat de ve sql i seç sonra comolokko :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Bigdumpla denedım oda hata verıp durdu. mysqldumper var onla uğrasıyorum şimdi

oda

Veritabanı bulunamadı. Bağlantıparametrelerini açarak Veritabanının adını giriniz!

Bunu dıyo

bende her ıkısıne birden hay a.q dıyorum  

En ıyısı  phpmyadminden deneyeyım sabaha kadar yuklesede olur o da yuklemezse yapacak bişey yok artık

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Forumu kurdum şimdi sql i atıyorum. Bakalım ne olcak :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    phpmyadmınde yarım bıraktı bu sql dosyasını ıkıye üçe beşe bolemezmıyız. Parçalayıp atsak
Toplam Hit: 3489 Toplam Mesaj: 21