folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 25 Bin Nufus Bi İlçede Haber Sitem Var Önerileriniz?

25 Bin Nufus Bi İlçede Haber Sitem Var Önerileriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    derbend
    derbend's avatar
    Erkek
    hocalarım 25 bi nufuslu karadenize sahili olan turizmin oldugu 500 600 gibi sayıda üniversiteli mevcut bir ilçede haber sitem var siteye daha cok kullanıcı girmesi için ve ilgi çekici bişiler olması için ne yapabilirim 3 5 gün içinde birini bulup el ilanları dagıtcam site üzerinde degisik fikirleri olan varmı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek

üniversitelileri ele geçir onlara ait bölüm aç yanına birisini al ünvsteden

ilçedeki ölüm haberlerine büyek yerayır detaylı anlat

belediyeyle işbirliği yap evlilik doğum ve ölüm gibi durumlarda haber versinler sana bunlarla ilgili bi bölüm aç

küçük yerin haberi küçük olur gündemden haberlerde yayınla münevver/ergenekon/açılım....

1 kamera ve mikrafon bul haber kanalıymış gibi çalış

ilçe haritası geçmişi filan olsun küçük biyerde

bol reklam ver esnaflardan rica et afişlerini assınlar

yada bulunduğun yerde ahiciler varsa onlara üye ol

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    derbend
    derbend's avatar
    Erkek

ölüm haberini dusuuodum zaten evlilik olayıda fena deil güncel haberler olayını yapıcam ilçe haritası geçmişi var zaten. genç nufus fazla ve hareketli arkadaslık sistemi kursammı die dusunuyorum?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Hocam reklam çok önemlidir.Sitene güveniyorsan reklamını facebook dahil heryere ekle.Hatta grup aç sitenden linkler ver sayfanda paylaş.Reklam çook önemlidir.

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

siteni yaz bi inceliyelim. lostok güzel taktikler vermiş. bana kalırsa en büyük ziyaretçi kitlesi üniversite öğrencileri, okul müdürleri, öğretmenler, kaymakamlık, il müdürlükleri falan olacaktır. bu sebeple güncel haberler çok önemli. rakibin de yoksa zaten kısa zamanda büyütürsün.

Ayrıca köşe yazarları olsa iyi olur. 30-40 yaş arası ilçenin sorunlarını bilen ilçeyi iyi tanıyan birilerinin önerileri yazıları olsa haftada bir yazı yazsa takip edilir birçok kesim tarafından.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

İnt e cafeye bakan bir kaç eleman bul onlarda yardımcı olurlar sana devamlı pc de olduklarından.Yardımcı olurlar .Bazı reklamları kamera ile çekip pc de düzenleyerek koysan cuzı bır mıktara esnaf arasından tutuldun mu surumden kazanırsın.Bu zamanda herkes iş peşinde ucuza yaparsan reklamları yırtarsın.

Bulundugun ılcenın facebook grubu yoksa yapabilirsin varsa yöntecisyle konusup herkese toplu msj attırt.Faydası olur.

Google a cuzı mıktarda reklam ver

YErel gazeteye güzel bir ilan ver

İlçe merkezinde sitenin adını yazan merkezı bır yere pankart aç. xyz ilçesi haber ve ... bılmem ne platformu gibi

Sitede tutmaya başlayınca reklam al ucuz mıktara.

Birde al bır kamera röpörtaj yap arada insanlarla esnafla .Haberciyiz dersınız .Nereden dıye elbette soracaklar . xyz internet haber sitesi ,yada xyz sitesi dersınız.Bizim halkımız kameraya röportja bayılır emın ok ,bu el ılanında daha çok işe yarar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    derbend
    derbend's avatar
    Erkek
    a-kca-koca-m.com  - işaretlerini çıkarıp koyun google maşşalah tahribatı anında indexliyor cıkmasını istemem googleda butun dedikleriniz okudum ve bir cogunu uygulucam gayet süper fikirler elinize kolunusa saglık bu arada sitede wp kullanıyorum ve eger elinde adam akıllı türkçe haber teması olan varsa paylasırsa cok sevaba girer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

burda haber temaları var.

http://www.wptr.net/wp/haber/

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    derbend
    derbend's avatar
    Erkek
    dunyayı aradım ama bulamadım kafam gore birşey ciddi duran bir şey arıyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

Hocam..

kim kimi aldatıyor ?

kimin kime borcu var?

kim kime ne küfür etti?

kim kimi sevşyor

kim kimden nefret ediyor..

kim kimin arkasından konuşuyor .

kim sahtekar kim dürüst hepsini yaz..

duymayan bilmeyen görmeyen kalmasın.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KurSad
    KurSad's avatar
    Erkek

illa iş yapacam diyosan siyasete dalman gerek. Sokaktaki dedikoduyu haber yap çekinme. Sürekli güncel tut. Bazı kasaba haber siteleri 15 günde 1 haber ekler bazılarıda 1 günde 15 haber(Yalan yanlış çoğu gerçi ama sen doğrusunu ekleyebilirsin) birazda seo kasarsın böyle bi durumda ikinci seo güncellemesinde kasabanın ismiyle aratıldığında ilk sırada çıkarsın...

edit:

sitende kasabayla ilgili tarih geçmiş gelenek görenek falan bilgilerde olsun.

25binlik bi ilçenin büyük ihtimal tv si de yoktur. Sitende küçük bir video bölümüde oluştur. Haberlerin çekebildiğin kadarıyla önemli oldukça videolarınıda siteye at.
    Seo yu başarabilirsen iyi para kırabilirsin :/

edit2: sadece ilçede takılı kalma önemli konularda il - bölge - Türkiye haberleride yap. Köşe yazıları yaz. hatta bi kaç üniversiteliye veya Kasabada yazı yazmaya meraklı bi kaç kişiye veya büyük şehirde oturan sizin ilçeli bi kaç kişiyle konuş. Hem yazıları sitede yayınlanacağı için hemde kendi görüşlerini halka duyurabildikleri için mutlu olurlar. Bunlar sana parasız bi kaç günde 1 köşe yazısı gönderir.

Hayvan'a katılıyorum; Spor kulübü varsa ona takıl yoksa ilin takımını anlat. Ölüm haberleri olabilirde özellikle ilçede iyi tanınan kişilerin ölüm haberleri; Düğün haberlerini evlenen kişilerin izni olmadan yapmanı tavsiye etmem etik olmaz bence.

Küçük bi forum kur kişilerin bazı konuları tartışabileceği. Tahribattaki gibide aktif konuları gözüksün anasayfada ama tbt gibi fazla değil son 5 konu mesela. Gerekirse Forumlarda Konuları sen aç tartışmayı sen başlat. 

Ziyaretçiler için küçük bi ziyaretçi defteri tipi kısa mesaj bölümü oluştur. Küçük mini görüşler hoşgeldinler başsağlıkları geçmiş olsunlar falan oradan iletilsin ayrı olsun.

Bol bol ankete yer ver. 

Özellikle saçim zamanları tek ankette kalma 3-4 farklı anket yap. mesela yerel seçimde kime oy vereceksiniz? Seçilen Başkanın ilçe için ilk yapacağı iş ne olmalı gibi?

25binlik bir nüfussa günlük hitin 10bin civarı olur. seçim zamanları (tecrübeden biliyorum) 50bine çıkar. (tabii 25binmerkez nüfusu bunun köyleri var. ilçeden göç edenleri var falan filan. Özellikle ilçeden göç etmiş çok kişi varsa göç edenlerin hasretlerini ve merakını dindirirsen çok acayip tutulursun)

Toplam Hit: 2047 Toplam Mesaj: 14