250 Bin TL Ye Araç Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek

Selam mürit ve müridler,

Evlilik sebebiyle İstanbul dan Bolu ya taşındım. İstanbul da motosiklet ve toplu taşıma ikilisiyle ulaşım olayını gayet iyi şekilde çözüyordum. Ancak burada işler böyle yürümüyor. Toplu taşıma hiç iyi değil. Ayrıca eşimle bir yerden bir yere gitmem gerekiyor. Rahat olalım istiyorum.

Şimdi bana burada ayağımı yerden kesecek ve çok sorun çıkarmayacak bir araç gerekli. Bütçem ne yazık ki çok fazla değil. 250 bin tl gibi bir para verebilirim.

Bu konuda tavsiyede bulunabilecek arkadaşlardan bilgilerini beklerim.

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sorun çıkarmayacak diyorsan Toyota ve Mazda'dan şaşma.

https://youtube.com/watch?v=mmh5SL7qQ-I

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kullanımı keyifli arabadır. LPG ile kullanılırsa üzmez. Bildiğim kadarıyla bunlarda Japon malı Honda üretimi motor var. Hyundai Japonlardan motor alarak zamanla bu motorları kopyalayıp kendi motorlarını geliştirip dünya devi oldu.

Gerçi şuan motor konusunda çokta başarılı değiller. Benzinli Hyundailere benzin dayanmıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Bende bir 10 güne temiz bakımlı sorunsuz aracımı satışa koyacam çok uygun bir fiyata sana önerirdim ama bütçenin biraz üstünde malesef hocam.

Kliması hariç hiç bir sorununu bırakmadım, büyük küçük ne varsa hallettim. Kilimada az masraflı ama götürmek başında durmak lazım ince işçilik bir sorun. Vakit bulursam bunuda halledecem.

Kesinlikle kefilim ve Ötv'siz araç alacağım için çok uygun bir fiyat düşündüm. Benim için zamanlama daha önemli çünkü. Vadede param var, sattığım gibi almam lazım, mahkeme işleri vs sürüyor ve yoruyor kaç ay oldu anca izin için karar çıktı mk.

İlanı hazırlayınca buraya konuda açarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    Megalados bunu yazdı

Bende bir 10 güne temiz bakımlı sorunsuz aracımı satışa koyacam çok uygun bir fiyata sana önerirdim ama bütçenin biraz üstünde malesef hocam.

Kliması hariç hiç bir sorununu bırakmadım, büyük küçük ne varsa hallettim. Kilimada az masraflı ama götürmek başında durmak lazım ince işçilik bir sorun. Vakit bulursam bunuda halledecem.

Kesinlikle kefilim ve Ötv'siz araç alacağım için çok uygun bir fiyat düşündüm. Benim için zamanlama daha önemli çünkü. Vadede param var, sattığım gibi almam lazım, mahkeme işleri vs sürüyor ve yoruyor kaç ay oldu anca izin için karar çıktı mk.

her şeyi yazmışsın aracın ne olduğunu ne fiyat düşündüğünü yazmamışsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı
    Megalados bunu yazdı

her şeyi yazmışsın aracın ne olduğunu ne fiyat düşündüğünü yazmamışsın

Seat Cordoba 1.4 TDI 2005 Signo (Hız sabitleyici, katlanır ısıtmalı aynalar, çelik jant olan model).

245.000'de. 320+ düşünüyorum daha tam karar vermedim. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Opel Corsa C hocam. 2003-2005

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

araç benim https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-bakimli-dusuk-km-son-2-gun-1138000083/detay/   multijet motor inanılmaz sorunsuz  bir motor evin 2. aracı  ortalama yakıtı 100 kmde 4.5 l  işe gidip gelmek için kullanıyorum fiyatı da  295 e kadar veririm sana normalde aracım civic Rs

xcorpix tarafından 22/Ara/23 07:26 tarihinde düzenlenmiştir

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam bende peugeot 406 2.0 hdi sv paket araç var, ancak biraz masrafı var.

eylül ayında bana 350 bin liraya mal oldu, ancak nakit ihtiyacı için satmayı düşünüyorum.

masrafını yaptırır kullanırım dersen haber edersin.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hocam araç bilmem de mümkün olduğu kadar yenisini al. ne kadar yeni o kadar iyi. eskinin almanı opel veya japon arabalarından tercih edebilirsin. bir seçenek de motoru az çok iyiyse eski de olsa bia raba alıp içine de 10-15bin neyse masraf edip daha ferak kullanman olabilir. 250 bitçem var diye tam o fiyatlara bakma yani. mümkünse 20-30 da bakımı ve iç kozmetiğine ayır. zira mecburen eski araba olacağından mutlaka bazı yerlerinde bakım isteyecektir. iç kozmetiği de basit bir koltuk kılıfı bile olabilir basit bir kaplama olabilir, binerken daha ferah olmanı sağlayacaktır. 

ha bir de şeyi unuttum, yazdıkları fiyatlara bakarken %15-20 altını teklif et kafadan. insanlar kafayı yemiş, çok yazıyorlar. illa ihtiyacı olan biri senin teklifini değerlendirir. ihtiyacı olmayan indirim yapmayanlarla zaman harcama. hatta bir kısmını sonra ödemek üzere anlaşabilirsin senet vb. ama arabayı üstüne almadan senedi verme.

Prometheus tarafından 22/Ara/23 12:10 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 1965 Toplam Mesaj: 24
araç araç tavsiyesi