2500 TL Telefon Tavsiyesi Lütfen (Android)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Mı a2 lite almayın aldırmayın 

Pişmanliktir.

Neden olduğunu yazaydın bari hocam. Alacak olanlara uyarı olur.

Dokunmatik sistemi les

Şarj olurken dokunmatik algilamiyor

Geçişler yavaş saf android ama hala yavas bu arada 4 Gb olan versiyonu kullanıyorum

Mesaj yazarken bile sıkıntı oluyor soğudum telefondan

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Pişmanliktir.

Dokunmatik sistemi les

Geçişler yavaş saf android ama hala yavas bu arada 4 Gb olan versiyonu kullanıyorum

-Dokunmatik için ekranda ekran koruyucu varsa onu sök derim. 

-Şarj olurken dokunmatiğin sapıtması adaptörün dandik olmasından. Telefona fazla elektrik veriyor telefon kendini dengelemeye çalışıyor. Şimdi diyeceksin kutudan çıkan adaptörünü kullanıyorum. Ancak ithalatçılar orjinal adaptör Amerikan uç olduğundan onu alıp çakmasını koyuyor kutuya.

-Kasmalar içinde format at derim.

Zira kullandığım cihazlardan. Fiyatına göre fena değil. Saydıkların başıma gelmedi.

mkyb tarafından 19/Ara/18 22:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Pişmanliktir.

Dokunmatik sistemi les

-Dokunmatik için ekranda ekran koruyucu varsa onu sök derim. 

-Şarj olurken dokunmatiğin sapıtması adaptörün dandik olmasından. Telefona fazla elektrik veriyor telefon kendini dengelemeye çalışıyor. Şimdi diyeceksin kutudan çıkan adaptörünü kullanıyorum. Ancak ithalatçılar orjinal adaptör Amerikan uç olduğundan onu alıp çakmasını koyuyor kutuya.

-Kasmalar içinde format at derim.

Zira kullandığım cihazlardan. Fiyatına göre fena değil. Saydıkların başıma gelmedi.

Note 5 orjinal Sarj aleti kullandım yine aynı ekran koruyucu yok hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman sana arızalı olanı denk gelmiş hocam. Faturalı cihaz ise 6 ay içerisinde sıfır ile değişim isteyerek garantiye verebilirsin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

bu Xiaomi marka telefonlarla ilgili merak ettiğim birşey var; bazı modellerinde "Note" diye bir ibare geçiyor, ama Samsung'lardan  bildiğimiz  ,İnce uçlu kalem (stylus) yok. Ee, peki neden "Note " ibaresi kullanılıyor?

Çünkü klasik Çinli kafası. Ne kadar kalite işini büyük oranda çözselerde, taklit etmek doğalarında var, vazgeçemiyor adamlar. 

Ee, bu sahtekarlık. Nasıl söyleyeyim, zihin haritasına oturmadı. Daha öncede özel mesajdan yazışmıştık biliyorsun. Sırf ,satış yapmak mı acaba amaç? " Fake it, till make it. " 'de bir yere kadar.

Bir de başka bir sorum daha olacak; birara sen Forum'da bi hayli "Uzun Ekran görüntüleri" paylaşıyordun, ve bunun Android'in Nougat sürümünün bir özelliği olduğunu söylemiştin. 

Nougat7.1.2 lı bir telefonda bakındım, bulamadım. 

Yada şöyle söyleyeyim; Ekran kaydedicisi var ama, bu bildiğin Video şeklinde kayıt ediyor. Senin Uzun Ekran görüntülerin, Portre modunda ekran çözünürlüğünün bir hayli üzerinde, ve Foto şeklindeydi.

RitmFarbRacourci tarafından 20/Ara/18 00:44 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Pişmanliktir.

Dokunmatik sistemi les

hocam 4 aydır kız kardeşim kullanıyor bende kullanıyorum gram kasma vs yok fiyatına göre çok iyi cihaz. sana arızalısı denk gelmiş olabilir belki.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şuanda telefon alacaklar Meizu 16'yı beklesin. Resmi TR garantilisi 3.000 liradan gelecek yeni stokta. Ekrandan parmak izli efsane bir şey.  3.200 liradan satıldı ilk parti yok sattı. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    erblood bunu yazdı

ustalar ben oyun oynayan yada internette saatler harcayan biri değilim.

ben ,3-5 uygulama yükledikten sonra kasmaya başlamayan ,öğlen saat 3-4 gibi düşük batarya uyarısı vermeyen,düzgün fotoğraf çeken kısaca  vereceğim parayla teknolojik olarak en iyisini almaya çalışıyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son durum nedir, neye karar verildi veya alındı ? 🤔

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Evet bu aralıklar da bi tel lazım bi abime neye karar verildi ne yapılabilir ne yapıldı acaba

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

xiaomi mi 8 karar verildi.

herkese çok teşekkür ederim.

Toplam Hit: 7695 Toplam Mesaj: 69
cep telefonu gsm