25Krş'tan Maskeler Gidiyor!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoker
    smoker's avatar
    Erkek
    T3HLIK3 bunu yazdı

7,5 tl den verirsen 1000 paketini alayım hemen

Hocam CE sertifikalı, 3 katlı. Korumalı maske bu, trendyoldan 7.5'a fileli alabilirsin. Tabii ne kadar korur orası ayrı. 

Tiryakinim, tiryakinim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Ben hep 50 liralik maske alıyorum

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoker
    smoker's avatar
    Erkek

günceldir++

Tiryakinim, tiryakinim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek
    smoker bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

dostum trendyolda falan perakende fiyatlarına bir göz atmanı tavsiye ederim.

hayırlı satışlar. 

baktım, mesele kalite hocam. Sertifika almış, kaliteli ürün almak mesele. 100 adetini 10 ₺'den eminönünde de satıyorlar. 3 kat diyor ama arkayı görüyor insan bakınca :D

Kaliteden bahsedilmiş hocam. O zaman şöyle yapsak, her katmanın üretim teknolojisini ve g/m2 cinsinden değerlerini verelim. Örneğin;

Dış katman -> Spunbond, 25 g/m2(gsm)

Orta katman -> Meltblown, 30 gsm

İç katman -> Spunbond, 30 gsm

Hem böylece üstlerde kalan meltblown mı? sorusuna da cevap verilmiş olur. Piyasada bolca SSS kumaş dolaşıyor ve kalın üretilen Spunbond kumaş kumaşı tanımayanlar için kaliteli hissi veriyor. Ancak filtrasyon konusunda SMS kumaşın yanına yaklaşamayacak derecede kötüler. Paket başına 12,5₺+KDV meltblown'lı bir maske için çok iyi fiyat. Eğer meltblown'lı ise tabi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı
    smoker bunu yazdı
    muaythaist bunu yazdı

dostum trendyolda falan perakende fiyatlarına bir göz atmanı tavsiye ederim.

hayırlı satışlar. 

baktım, mesele kalite hocam. Sertifika almış, kaliteli ürün almak mesele. 100 adetini 10 ₺'den eminönünde de satıyorlar. 3 kat diyor ama arkayı görüyor insan bakınca :D

Kaliteden bahsedilmiş hocam. O zaman şöyle yapsak, her katmanın üretim teknolojisini ve g/m2 cinsinden değerlerini verelim. Örneğin;

Dış katman -> Spunbond, 25 g/m2(gsm)

Orta katman -> Meltblown, 30 gsm

İç katman -> Spunbond, 30 gsm

Hem böylece üstlerde kalan meltblown mı? sorusuna da cevap verilmiş olur. Piyasada bolca SSS kumaş dolaşıyor ve kalın üretilen Spunbond kumaş kumaşı tanımayanlar için kaliteli hissi veriyor. Ancak filtrasyon konusunda SMS kumaşın yanına yaklaşamayacak derecede kötüler. Paket başına 12,5₺+KDV meltblown'lı bir maske için çok iyi fiyat. Eğer meltblown'lı ise tabi.

Meltblown'mu sorusuna cevap gelmemiş, bende onu yazacaktım. Kumaş konusunda bilgi alabilir miyiz?

Bizim şirkette aylık alıyoruz çalışanlara ama son gelen partiyi beğenmedim. Başka firma bakıyorum.

Bonus bilgiler içerir:

https://www.muhendisbeyinler.net/tibbi-maske-kumaslari-spunbond-ve-meltblown-nedir/

https://www.muhendisbeyinler.net/meltblown-maske-kumasi-nasil-anlasilir/

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2701 Toplam Mesaj: 16
maske satışı