folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder 25Mbit Bağlantı İndirme Sorunu

25Mbit Bağlantı İndirme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler bende 25Mbit fiber var superonilne.. Normalde kaç KB/sn indirme hızım olur 250KBtı geçemiyorum bi türlü...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

8 e böleceksin

edit: ortalama 2-3 Megabayt bir dosyayı 1 sn de indirebilmen gerekir. 

dcpromo tarafından 01/Ağu/19 21:57 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Tamam

25/8=3.125 MBps    x(1024)= 3200KBps  250 niree 3200 niree. tamam bağlanyı hızıyla dowload pratikte aynı de

ğildir de.. bu kadar da s2ilmezki millet..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://fast.com/tr/ buradan bi test yap bakalım ne çıkacak ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://fast.com/tr/ buradan bi test yap bakalım ne çıkacak ?

24 Mbps

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

indirdiğin şey ne hocam? torrent filan mı. indirme yaptığın server patates olabilir. o yüzden soruyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman içerik indirdiğin sunucuda bir sorun var hocam. 25 megabit pakette 24 megabit hız gayet normal. Wifi ile bağlanıyorsan zaten 1 megabit direk oradan kaybediyorsun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Bağlantı iyi de dl kötü.. iş yerinde telefon hattından 800 900lerle indirdiğim dosya evde fiberden 250 ile iniyor...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

indirdiğin şey ne hocam? torrent filan mı. indirme yaptığın server patates olabilir. o yüzden soruyorum.

Odnok uzerinden dizi mizi...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Ortalama 10 da 1 i kadar oluyor, yani saniyede 2,5 mb sıkıntısız indirmesi gerekli, arkaplanda başka bi download vs yoksa.

goo.gl/qBNZmW
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Yandiskten birşeyler indirmeyi dene, İndirme programları kullanıyorsanız hız sınırlama oluyor bak bakalım bir sınırlama var mı programda, direk tarayıcı üzerinden indirmeyi dene falan filan...

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 11323 Toplam Mesaj: 14
superonline düşük hız