folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 28 Kasım KPSS Sınavına Girecek Müridlerin Dikkatine ! ! !

28 Kasım KPSS Sınavına Girecek Müridlerin Dikkatine ! ! !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

sınavla ilgili ösym deki duyuruları okudum.kısaca yazayım dedim.belki birisine faydası dokunur yada unutulan birşeyi hatırlatmış olurum.

DAHA ÖNCE ADRESİNİZE GÖNDERİLEN 26 EYLÜL TARİHLİ SINAVA GİRİŞ BELGESİ GEÇERLİ OLUP BELİRTİLEN SINAV MERKEZİ AYNIDIR.

SINAV SAATİ:

ORTAÖĞRETİM   09:30

ÖNLİSANS          14:30

SORU SAYISI VE SÜRE:

120 SORU 120 DK

SINAVA GETİRİLMESİ GEREKEN BELGELER:

SINAVA GİRİŞ VE KİMLİK BELGESİ,NÜFUS CÜZDANI,ARKASINDA AD SOYAD VE TC KİMLİK NO SU YAZAN BİR ADET FOTOĞRAF(GÖREVLİLER İSTEYEBİLİRMİŞ)

GETİRİLMEMESİ GEREKENLER:

KALEM,SİLGİ,TELEFON,HERTÜRLÜ SAAT VE DİJİTAL ALET(KALEM,SİLGİ,PEÇETE VE ŞEKER VERECEKLERMİŞ)

ayrıca sınav saatinden 1 saat önce sınava gireceğiniz binanın önünde olmak gerekiyor.

KAYNAK:http://www.osym.gov.tr/Genel/dg.ashx?DIL=1&BELGEANAH=36753&DOSYAISIM=KPSS2_SINAV_KLVZ.pdf

twitter.com/KezzapliMakarna
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

iicene zırwaladılar hee kalem götürme onu götürme ew anahtarınıda yutarım artık kapıda kalmiim die görewlilerde eminim çok ii korurlar

milleti oyuncak ettiler iice 

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canafar
    canafar's avatar
    Erkek
    liseden mezun olanlar 9:30 da giriyo dimi :) kalem silgide götürmücekmişiz vericeklermiymiş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    Bu sınav zırvasını uninstall sistemi devam ettirecek başka bir yazılım yokmu hayatta yahu? :S

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Kpss denen şeyden nefret ediyorum a.q onun

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilie_jean
    bilie_jean's avatar
    Erkek

2 milyon ortaöğretim 500 bin önlisans olmak üzere toplam 2.5 milyon aday sınava girecekmiş.

bu sayı çok fazla değilmi ya.

twitter.com/KezzapliMakarna
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

bilie_jean bunu yazdı:
    -----------------------------

sınavla ilgili ösym deki duyuruları okudum.kısaca yazayım dedim.belki birisine faydası dokunur yada unutulan birşeyi hatırlatmış olurum.

DAHA ÖNCE ADRESİNİZE GÖNDERİLEN 26 EYLÜL TARİHLİ SINAVA GİRİŞ BELGESİ GEÇERLİ OLUP BELİRTİLEN SINAV MERKEZİ AYNIDIR.

SINAV SAATİ:

ORTAÖĞRETİM   09:30

ÖNLİSANS          14:30

SORU SAYISI VE SÜRE:

120 SORU 120 DK

SINAVA GETİRİLMESİ GEREKEN BELGELER:

SINAVA GİRİŞ VE KİMLİK BELGESİ,NÜFUS CÜZDANI,ARKASINDA AD SOYAD VE TC KİMLİK NO SU YAZAN BİR ADET FOTOĞRAF(GÖREVLİLER İSTEYEBİLİRMİŞ)

GETİRİLMEMESİ GEREKENLER:

KALEM,SİLGİ,TELEFON,HERTÜRLÜ SAAT VE DİJİTAL ALET(KALEM,SİLGİ,PEÇETE VE ŞEKER VERECEKLERMİŞ)

ayrıca sınav saatinden 1 saat önce sınava gireceğiniz binanın önünde olmak gerekiyor.

KAYNAK:http://www.osym.gov.tr/Genel/dg.ashx?DIL=1&BELGEANAH=36753&DOSYAISIM=KPSS2_SINAV_KLVZ.pdf

-----------------------------
    eyv.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

herşey tamam da şeker noluyo

All is well
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

arkadaşın paylaştığı belgede anahtar veya anahtarlık,cüzdan bahsetmiyo.Girişteki güvenliğin de bunları sorgulamaya hakkı yok.Ben de anahtar ve cüzdandan çekiniyodum ama öyle bişey yazmıyo.Sorun olacağını düşünürsem bu kağıdın çıktısını alır giderim,sınava bu nedenle alınmayacağımı söylerse davacı olacağım tehditinde bulunurum diye düşünüyorum,buna da götü yemez herhalde.Hepsinin kanı bozuk şerefsizlerin.

Demedi demeyin,göreceksiniz bu sınavda okul çevrelerinde emanetçiler türeyecek ve bazı hırsızlık olayları yaşanacak,akşam haberlerinde izleyeceksiniz...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

bende başvurmuştum ama girmeyecem nasılsa atamıyolar bi yere.. sınav harcıda başımın gözümün sadakası olsun :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Bilgisayar programcılığı 2.sınıftayım, kısmetse temmuzda mezun olacam ama sınava önlisans olarak giriyorum. Sınavda iyi puan yapıp mezun olmadan önce atanmam durumunda herhangi bir sorun çıkarmı?

SInava Aldülhak hamit iöo zeytinburnu'da girecek. Okulun yerini bilen veya sınava orada girecek varmı?

arbeit macht frei
Toplam Hit: 5755 Toplam Mesaj: 38