2.El Kamera Sistemi Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-guvenlik-sistemleri-2.el-full-kamera-sistemi-283470035/detay/

iyi günler hocalar;

ürünler 2.el tbt fıyatı 1100 eğerki isteyen olursa kabloda gönderebilirim dvr cihazı çok kalıtelı kibar tasarım

eğer isteyen olursa tane hesabınada bakar konuşuruz 

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Kameralar analog mu kaç tvl ?

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

analog hocam kameralar biraz karışık 480-600 tvl 

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam madem konu açılmışken bende yazayım. bende de netmaster plugcam 3 aylık, onu satıyorum. ayrıca 3 yıllık temiz nikon d90 var onuda satıyorum.

fiyat belirlemedim, ilgilenen olursa istanbul içine elden verebilirim. pm ile iletişim kurabiliriz.

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    mustafa58 bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

analog hocam kameralar biraz karışık 480-600 tvl 

Fiyatları biraz araştır bence gittigidiyor n11 de dediğin fiyattan çokta yüksek olmayan fiyatlara sıfır ve daha yüksek özelliklerde sistemler var 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek
    saposcol bunu yazdı

hocam madem konu açılmışken bende yazayım. bende de netmaster plugcam 3 aylık, onu satıyorum. ayrıca 3 yıllık temiz nikon d90 var onuda satıyorum.

fiyat belirlemedim, ilgilenen olursa istanbul içine elden verebilirim. pm ile iletişim kurabiliriz.

kamera icin düşünce nedir acaba fiyat bakımından? konu da up olsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam kafam bulandı şimdi.Sahibinden.com da 1000 TL demişsin. TBT ye özel 1100 tl demişsin :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

hocam o kameralarin yenisinin ederi 30 lira almayinida dovuyorlar 2. el dedinmiydi /2 diyeceksin 15 lira eder etmez. kayit cihazi zaten ne oldugu belli degil. hdd 400 gb ki kayit olayi cok enteresan bu makinaya bukadar kamerayla 2 gun kayit alsin diyemi takilmis yani uzun lafin kisasi birak bin tl yi 100 lira bile etmez yeni nesil ahd dedikleri kameralarin bayisinden bastirip alsaniz 17 usd kayit cihazi 60 usd hdd 50 usd civari tutuyor kablonun metresi 2 lira 

ayrica nie bize 1100 lira sahibindende 1000 lira para dosttanmi kazanilir die dusundun?

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

hocam o kameralarin yenisinin ederi 30 lira almayinida dovuyorlar 2. el dedinmiydi /2 diyeceksin 15 lira eder etmez. kayit cihazi zaten ne oldugu belli degil. hdd 400 gb ki kayit olayi cok enteresan bu makinaya bukadar kamerayla 2 gun kayit alsin diyemi takilmis yani uzun lafin kisasi birak bin tl yi 100 lira bile etmez yeni nesil ahd dedikleri kameralarin bayisinden bastirip alsaniz 17 usd kayit cihazi 60 usd hdd 50 usd civari tutuyor kablonun metresi 2 lira 

ayrica nie bize 1100 lira sahibindende 1000 lira para dosttanmi kazanilir die dusundun?

Beyler sahibinden de 1250 liraydı önceden, şimdi 1000 liraya çekilmiş ilan.

Tbt den çıkabilecek potansiyel müşteri bir arkadaş da bana 1000 liraya ver düz olsun diyecekti.

Satıcı arkadaş baktı ki tbtden alıcı yok, elinden çabuk çıkartmak istiyor olmalı ki 1000 tl demiş son olarak.

Bence durum bundan ibaret. 

+ Aletler hakkında kısa bilgi geçebilir misiniz?

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kamera satis ve montaji yapan ve bu piyasada olan birisi okarak soykuyim o siatem 300 lira zor eder..

____Best_Defender_Mecanic____
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

çok geçirmiş arkadaş

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 2050 Toplam Mesaj: 13
2.el kamera sistemi satılık